Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 26.06.24 
Природни науки
   >> Генетика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: Дaли]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано19.10.13 19:39



Вижте русото детенце откраднато от измети в Гърция, да не се чудим,че имат европейски групи циганите





Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: Yaan]  
Автор genefanМодератор (пристрастен)
Публикувано20.10.13 01:04



На мен ми мяза на рускинче, те също са известни, че си продават децата, затова може и да не е откраднато.
Един тест с 23аднМе може да каже долу-горе от коя народност е.
Доста осиновени си правеха тест именно да открият какви са.



Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: genefan]  
Автор genefanМодератор (пристрастен)
Публикувано24.10.13 14:10



По кадрите, които се появяват в България, изглежда детето е все пак циганче.
Няколко от другите братя и сестри са също руси, но някак странно - като албиноси. Изглежда се е проявила някаква мутация в пигментирането. Това ми напомни, че навремето двама свръхчерни негри от Нигерия бяха родили такова "русо" бебе.







Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: genefan]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано24.10.13 16:07



Ne vijdam, za kakvo e cialata olelia. Deteto ne prilicha nito na bulgarche, da ne gtovorim za ciganche. Ciganite v Slivensko imat dosta bulgarska kruv, otdelno imat i malko nemska. Mnogo cigani rodeni sled 1989 sa napolovina nemci, holandci i prochie( Red Light District- no condom). Taka che maikata moje da e ciganka s malko bulgarsko a bastata moje da e nemec ili holandec.
Vij Inquaring Mind(bi triabvalo da si popadala ne nego,imashe go v Balkan Similarity) nai-popularniat ciganin v Internet basta mu e 75% sarbin, 25% ciganin(babata na bastata) mujkata linia e 100% Balkanska i evropesika: E-V13, maika mu pak e 75% ciganka, 25% ruskinia(diado i e rusnak zaselen vav Voivodina), no liniata im pak e evropesika T(ne si spominam 1 ili 2). Basta mu vapreki,che e 75% sarbin si prilicha na 100% sarbin i evropeec, maikata prilicha na cignaka, kakto i sestrata, no pak sa na granicata ne mnogo. Samiat IM e dosta pulen, taka che e trudno da se vidi na kakvo prilicha, no prilicha po skoro na balkanec, otkolkoto na ciganin. Dokolkoto si spominam Family Finder go izkara 70% rumanec, 30% indieec ili nesto takova.



Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: Yaan]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано24.10.13 16:35



Lele,kato vidiah,kakvo gluposti se pishat iz Bulgarskite forumi po temata mi se otstia





Тема Rе:нови [re: Yaan]  
Автор potr (пристрастен)
Публикувано24.10.13 18:10



Кво ти се отщя? Незнам какви ги раждат в Нигерия, но не може такива дяволи да родят ангелче! Според мен е скандинавче.



Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: Дaли]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано24.10.13 19:15



Майка ми е изключително светла, със светло кестенява или мръсно руса коса(зависи дали питаш южно или северно европеец) и синьо-зелени очи и освен моят светъл ,но тъмнокос и с кафяви очи брат е родила и "дяволче" като мен


Изобщо всички не-руси деца са дяволчета така ли
Нацоналист винаги, това е моето агрегатно състояние, но необоснования расизъм дори не ме ядосва а по-скоро натъжава и ме кара да се чувствал безсилен



Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: genefan]  
Автор TPTP (новак)
Публикувано25.10.13 04:00



Не ми е ясно, защо толкова много умувате тука за това дете, дали е циганче/албиносче или русначе или каквото и да било, като хората си го написаха в репортажите си, че са направени генетични тестове и те показват, че детето не е биологично от тези родители. Няма какво толкова да се умува по въпроса.



Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: TPTP]  
Автор genefanМодератор (пристрастен)
Публикувано25.10.13 05:17



Проблемът не е, че не е дете на гръцките цигани. Хората се вълнуваха дали не е отвлечено и истинските му родители го търсят. А какво е по произход можеше да стесни кръга за търсене на родителите.
Почти във всички страни, където има цигани, съществува поверие, че те крадат деца да ги използват за някакви нечисти цели. Да се спомним класическия роман "Парижката св.Богородица".
Може навремето да се раждали такива руси деца сред циганите и неоснователно да са ги обвинявали. Сега, за щастие ДНК тестовете могат да отговорят 100% кой е истинския родител, навремето търсели някакви "родилни белези", или какво медальонче било оставено с детето и прочие несериозни доказателства.
А разждането на руси деца при 2 толкова тъмни родители може да се дължи на 2 причини - те наистина да имат някакви европейски предци и понеже всички цигани са много близки роднини попради произхода от много малко прародители, те да са се срещнали в детето. Такава бе теорията и за бялото нигерийче.
Другото е да е възникнала някаква независима мутация, пак на рецесивен признак, и давмата родители да са носители. Може би това ще обясни как първоначално е възникнал "белия" човек, като прердшествениците му явно са били черни африканци.
Изследването на това дете( и другите му братя и сестри) може да даде хляб на много генетици.



Тема Re: А ЦИГАНИТЕ И ЕВРЕИТЕ?нови [re: genefan]  
Автор genefanМодератор (пристрастен)
Публикувано25.10.13 11:20



Вижте какво намерих - албиноси от Индия - те също приличат повече на европейци, отколкото на индийци. Изглежда нашите циганио са си го донесли оттам, а не са се мешали със скандинавци:



Ето и връзка към един, изглежда расистки сайт, който твърди, че белия човек е произлязал от дравидски албиноси:

Редактирано от genefan на 25.10.13 11:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.