Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 16.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Тема Моля за съвет!  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано02.06.06 11:56



Преди седмица разбрах, че един добър мой приятел е гей. Този факт ме разтърси сериозно.... но май по скоро се обидих, че не ми е казал по-рано

!
Той упорито пази сексуалната си ориентация в тайна и не желае никой да разбира за това. Аз го приемам такъв какъвто е и понеже го обичам искам да му помогна да е щастлив. За да му покажа, че може да разчита на мен го придружих в един гей-клуб... много ми хареса, пях, танцувах, забавлявах се страхотно!
Мислите ли, че трябва да се опитам да поговоря с него по темата, да го убедя да престане да се крие от общите ни приятели или просто да го подкрепям мълчаливо, да пазя тайната му и да го придружавам по гей-клубове... Надявам се да ми дадете съвет, защото определено искам приятеля ми да е щастлив!

...Lead me into your darkness...

Тема Re: Моля за съвет!нови [re: nenepyga]  
Автор Hairy (косматко)
Публикувано06.06.06 18:20



Здравей, разкриването пред близки и познати (наричат го coming out) е много труден и личен процес. Преодоляват се много вътрешни задръжки и се преценява всеки човек поотделно. Твоят приятел явно ти има голямо доверие. Според мен той вече е тръгнал по този път и ще е по-добре да не се насилват нещата, защото може да е много болезнено - често се губят приятели след това. Препоръчвам ти вторият вариант - подкрепяй го и пази тайната му.

P.S. Този клуб ича много слаба посещаемост. Ако искаш повече мнения, по-добре пусни питането си в Запознанства / Адам и Адам на този форум или се регистрирай в

.



Тема Re: Моля за съвет!нови [re: Hairy]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано07.06.06 12:19



Благодаря за съвета!
... Естествено, че аз нама да издам тайната му, просто се чудех дали да го насърчавам да се разкрие или просто да го подкрепям мълчаливо...



...Lead me into your darkness...

Тема Re: Моля за съвет!нови [re: nenepyga]  
Автор izibizi (tujnovesel)
Публикувано03.07.06 17:37



Моят съвет е в подходящ момент да поговорите за тази си негова тайна, защото това тежи малко или много и на двете страни, ще ти дам пример - имам много добра приятелка за която наскоро открито си поговорихме за моята сескуалност. Дълги години се криех от нея защото по принцип тя не харесва гейове и лесбийки и мислех че ще ме отхвърли ако разбере. Така се отдалечихме постепенно и през пролетта на тази година тя ми звънна и ми каза че и липсвам. След малко време се заговорихме около тези теми и спонтанно и признах че харесвам и мъже, повярвай ми това беше най хубавата вечер, олекна ми, пък и тя е била наясно за това дори ми даде съвети и своята подкрепа. Плюс това тя самата беше осъзнала че тово е нормално нещо в природата. Така че за едно истинско приятелство е полезно да се споделят такива неща, повярвай ми от личен опит и ти желая успех



Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!

Тема Re: Моля за съвет!нови [re: izibizi]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано04.07.06 23:42



Мисля, че си абсолютно прав... НО и ти сам ми казваш, че си ТИ си повдигнал темата... аз в случая съм другата страна... която трябва да изслуша, да разбере, да подкрепи, ако се наложи....

От онази вечер мина доста време, но разговор по въпроса не е имало... аз не го притискам, давам му нужното време.... надявам се само, да не очаква да го разпитвам и да не си помисли, че съм се отчуждила от него, след като не коментирам еднин токова съществен въпрос...



...Lead me into your darkness...

Тема Re: Моля за съвет!нови [re: nenepyga]  
Автор izibizi (tujnovesel)
Публикувано05.07.06 00:08



Не съм повдигнал въпроса аз първи, приятелката ми няколко пъти е говорила по тези теми с целта да ме разпусне за да и споделя за това как се чувствам и какво изпитвам, а пък аз все съм отбивал топката, казах и за моята сексуалност защото осъзнах че много я обичам и тя много ме обича. Просто му покажи че нищо между вас няма да се промени и че пак ще го обичаш така дори да е гей. Прояви ти инициативата изчакай подходящия момент и говори открито с него, щом неговата бариера, защитна стена падне ще видите че приятелството ви ще стане по силно и искренно.

Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!



Тема Re: Моля за съвет!нови [re: nenepyga]  
Автор Paйнa (тази на Коцето)
Публикувано16.07.06 14:04



най добре е да попиташ в клуба на швестерките, те най добре ще ти дадат съвет! Много добре е че си е избрал и слугиня в твое лице! ако искаш да научиш какви изпълнения трябва да изпълнява една истинска слугиния, трябва да питаш модератора на клуба за запознавнства между мъже и жени. Там ще ти бъде обяснено подробно!



Тема Re: Моля за съвет!нови [re: Paйнa]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано17.07.06 17:08



... не те разбирам нещо!!!

... к'ви слугини, к'ви модератори... к'ви пет лева....???

...So make up your mind for me... Walk the line for me...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.