Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 16.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кvo stava s Queer Bulgaria?  
Автор Hoster (непознат )
Публикувано07.09.05 21:28



"Темата е преместена тук от АиА заради характера й"

Prochetoh tova:

. Dali e verno ili e porednata izmislitza v toq site?

Редактирано от soldier of fortune на 26.09.05 20:12.



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: Hoster]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 21:39



твърде вероятно е да е вярно



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: Hoster]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано07.09.05 21:54



Обади се в офиса им и попитай, лесно е.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: Hoster]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 22:11



Доста отдавна очаквано. Това е поредната фаза на процеса чрез който Куиър се превръща в сериозна организация, способна да работи в партньорски отношения с другите организации не за личните интерси на някого, а за наистина общополезни неща.
Преди около 3 месеца управителният съвет на Куиър Българиа излезе с политическо становище -

, с което дефакто се дистанцираше и буквално извиняваше за поведението на фондацията в периода преди това. Поведение, управлявано предимно от председателя на фондацита. Тази декларация даде възможност за провеждане на голяма среща през юли с участието на всички регистрирани ЛГБТ организации (общо 4),на която бе постигнато споразумение за съвместни действия, тя спомогна също и за преодоляването на недоверието, настанило се между организациите.
Това развитие на нещата сега не само ще помогне допълнително за заздравяването на гей движението в България. Иска ми се да вярвам, че сега в Куир ще се върнат голяма част от нейните основатели. Противно на това, което пише в новината в bgnen, фондацита премина през сериозен трус преди месеци,когато беше напусната от всичките си основатели, с изключение на Милен.Причината - несъгласие с методите и амбициите на Милен. Та наистина ми се иска сега тези хора да се върнат и да започнем да си вярваме отново така, както преди година и половина.



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: prinyo]  
Автор BGMEN (уебмастър)
Публикувано07.09.05 22:22



Айде сега... аз не пиша лъжи в Бгмен. А и като ти гледам ip-то, май се сещам кой си, живееш много близо до мен.
А за останалите-новината е потвърдена, неслучайно е на сайта. За добро или лошо в Куиър идва "новото време".



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: BGMEN]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 22:29



Хихи, остана и да не знаеш кой съм... Ако искаш да ти се представя и с ЕГН,освен с IP?
Пишеш нещата, които знаеш, но това не значи, че знаеш всичко, поради което си излъгал. Сътресението беше доста серизоно - точно преди обновяването на УС на фондацията - когато всички ,освен Милен напуснаха.Тогава местата им бяха заети от Дим Дуков, Ивелин, Катерина Евро ...
Евала за дискретността с която стана всичко, досега се възхищавам на всички за нея, честно казано.
Но реално това се оказа истинската точка на пречупване за Милен - когато се оказа, че никой не може да работи с него - нито другите организации,нито доскорошните му съмишленици и съоснователи на фондацията.




П.С. Абе я ми кажи какво ми е IP-то като се правиш на толкова отворен

Редактирано от prinyo на 07.09.05 22:32.



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: BGMEN]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 22:32



Няколко въпроса:

Hoster не е ли равно на BGMEN?
Това до prinyo ли е адресирано?
Как му гледаш айпи-то?
И какво ако живеете наблизо?



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria?нови [re: BBourgas]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 22:35



Блъфира. Така блъфираше и като се пенеше тука няколко седмици, че щял да направи статистиките на bgmen публично достъпни...



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: BBourgas]  
Автор BGMEN (уебмастър)
Публикувано07.09.05 22:37



Павлине, отнасяше се до Hoster, не до теб. Той си знае защо!



Тема Re: Кvo stava s Queer Bulgaria? [re: BGMEN]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 22:39



Хм, защо си го адресирал домен тогава??
И как му виждаш IP-то на него във форума - въпросът остава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.