Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 17.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чухте ли го?нови [re: delsina17]  
Автор Интepecyвaщ ce (gej)
Публикувано08.08.05 21:18



Виж явно и ти не си ме разбрала, но след като искаш да се върна към основната тема ще се върна: предаването не ми харесва! не може да ме накара в неделя по обед да се застопоря некъде и да го слушам, специално него. повече обяснения не давам не се водя на отчет нали!?
Бих желал да предупредиш и горните да не ми държат сметка ЗАЩО НЕ МИ ХАРЕСВА ПРЕДАВАНЕТО ТИ! аз като жив човек има право на избор!



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: Интepecyвaщ ce]  
Автор Gary (човек)
Публикувано09.08.05 12:19



Имаш право на избор като СВОБОДЕН човек . Нали знаеш, че някои ЖИВИ човеци нямат право на избор. А и ти се опитваш да лишиш някои живи, дори и свободни човеци от правото на избор, като искаш да ги пратиш вкупом в газовите камери, независимо от това дали са извършили или не престъпления.
Информирам те, че предаването "Джемини" го има на записи в интернет и можеш да го слушаш в най-удобното за теб време.
Хайде със здраве!



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: Gary]  
Автор delsina17 (непознат )
Публикувано09.08.05 13:09



Не само си свободен човек но и имаш правото на избор и мнение аз просто те помолих да не се отколонявате от темата заради безсмислици и да се обосновавате и при това не ви принуждавам а ви моля да го правите. Ето сега видях хубави постинги съдържащи мнение. Благодаря ви!



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: delsina17]  
Автор Интepecyвaщ ce (gej)
Публикувано09.08.05 20:16



изобщо не съм се отклонявал от темата!
Само че този гари ми говори или говори!
все от нещо недоволен! не знам, изобщо виждал ли е кур в живота си?



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: Интepecyвaщ ce]  
Автор Gary (човек)
Публикувано10.08.05 16:11



Дам, окончателно разпознах в теб един от тези които пребивават във форума с поне два профила. Спирам да ти говоря, но първо спирам да чета многобройните постинги които драскаш тук без да влагаш и капчица мозък в тях.
Дерзай!



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: Gary]  
Автор Интepecyвaщ ce (gej)
Публикувано11.08.05 16:06



според мене и delsina17 те помоли да обсъждаш темата и а не да се занивамваш с капчиците мозък., Ама на ти си длъжен като че ли да и преебеш темата!



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: delsina17]  
Автор ada96 (33-96)
Публикувано25.08.05 23:13



tozi nomer 4rez psevdonim da puska6 tupi vaprosi go praveha predi 20 g. ot instituta na a.rai4ev. aide izmislete ne6to novo.



Тема Re: Чухте ли го?нови [re: ada96]  
Автор ada96 (33-96)
Публикувано26.08.05 22:39



primerno da pra6tate nevinni hora sas skalupeni obvineniq na Vekilski 2 , koeto udovolstvie vi go pozelavam na du6terite vi. Znaete li kakva e nai-stra6nata tciganska kletva, koqto nau4ih tam -- "samo zenski da razda6" - e, tova si go imate v izli6uk




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.