Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 23.09.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано17.06.05 18:47



Кофти, тогава са изборите.
Никам, защо не направиш една тема новини, като толкова искаш да ги четем тук, а не на любимия си сайт ??? Защо трябва да дразниш така клубарите ???

Ако имаш коментар и мнение по новината, бих те разбрал, ама така ...

Редактирано от Gary на 17.06.05 18:49.



Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано17.06.05 19:11



Според мен ползата от начина по който го правиш е далеч от тази на която се надяваш. Сега не ми се спори, уморих се да пиша.



Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: Nikam]  
Автор musha-busha ()
Публикувано18.06.05 16:57



Наистина, по-смислено е да има отделна тема НОВИНИ, в която който иска да публикува каквото сметне за добре и каквото мисли, че интересува повече от един човек. Така постнати н-брой новини с препратки към един и същи сайт, си е жив спам.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: musha-busha]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано18.06.05 17:05



Да, така е.



Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франция [re: musha-busha]  
Автор eлия ()
Публикувано18.06.05 19:10



Всъщност мисля, че дискусиите тук позамряха и нови теми пуска само Никам. Поради това се получава тази визия на клуба. Ако ги няма новините, дали няма съвсем да замре този клуб?
Той си го извоюва преди време... в края на краищата... За да бъде такъв, какъвто си го иска. Мислите ли, че това с новините е лошо?



Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: eлия]  
Автор Gary (човек)
Публикувано19.06.05 12:01



Стига да не ги пуска по 10 наведнъж .



Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: eлия]  
Автор musha-busha ()
Публикувано19.06.05 15:08



Този клуб няма как да си извоюва нещо, защото този клуб не яде, не ходи на работа, не говори и няма компютърни умения. Този клуб е медия, която се използва от хора, които имат компютърни умения, хранят се, говорят, някои от тях мислят и т.н.

Така че "наблюдателната" позиция, която заемаш, не подхожда на ситуацията. Този клуб ще е такъв, какъвто си го направят хората тук и ще бъде замрял, ако на тях не им се пише или си имат други, техни си, грижи, или пък просто четат каквото другите са написали.

Новините не са лошо нещо. Понякога липсата на новни е хубаво, но не и в случая. Измести въпроса, затова напомням - НЕ да НЯМА новини, напротив (Никам, мерсаж, че следиш внимателно и редовно какво се случва по света и у нас, това е време, което не всеки може да си отдели, но носи интересна информация). Въпроса е - новините да бъдат като отделна тема, където да се пуска всичко ново.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: musha-busha]  
Автор eлия ()
Публикувано19.06.05 15:28



Имах предвид, че Никам си извоюва да го има този клуб. А не че клуба си е извоювал нещо като клуб.

Отделна тема ще е добра идея, ако се приеме, че по пусканите новини няма да се коментира и тази тема ще е единствено информационна. Ако обаче се коментират новините, ще е безкрайно объркващо да се следят и новостите и коментарите по интересуващите отделния човек новини. Ще стане нещо като папките за обяви в Ева и Ева, но там целта е именно да се задушат обавите, без да се забранят изрично.

Както си решите де... аз лично не следя новините от темите на Никам и ми е все едно дали ще са в клуба като отделни теми или в папка, но подозирам, че е възможно доста хора да ги следят и в папка ще е много неудобно.



Тема Re: ======нови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано20.06.05 11:00



В отговор на:
"Друга идея, която ми се върти из главата, то са две други папки: едната - еднополови бракове/съюзи, а другата ЛГБТ-прайдове и събития и там да пускам новините, свързани с браковете и осиновяванията и прайдовете и митингите, тъй като имам за цел да следя основно тези две теми. Вижда се от новините, които пиша, че това са основните категории, които си позволявам да пусна като информация тук в клуба. Мисля, че доста рядко пускам от други теми, освен ако не е нещо извънредно."

Аз съм съгласен с това. Ако трябва нека да гласуваме. Нека в тези теми да има само новини. Ако някой реши да коментира някоя новина, създава нова тема със заглавието на новината и си пише коментара. Така ако тази новина си заслужава, ще има и дискусия по нея, но разбира се в отделна тема. Така и спамаджията доволен , а и ние също (надявам се).



Тема Re: ЛГБТ-събития: 25 юни - Париж, Франциянови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано21.06.05 01:35



според мене новините като такива могат да се пускат в нещо, наречено блог и създадено имено за такава цел, да информира хората и да линква към други по-изчепателни по съответната тема сайтове. Може дори са се коментират новините без това да причинява объркване. Има достатъчно безплатни блогове, така че Никам най-добре да си направи един такъв и да го популаризира като си знае, е не със спам тук разбира се.... все пак това е форум за дискусии, а не новинарски ръчен RSS




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.