Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 25.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.06.05 22:24



Понякога чак се чудя, тези хора, като си пишат отчетите, сещат ли се, че и някой друг ще ги чете?!

Нищо де, остави миналото да почива в мир, и без това резултат от техния 3 годишен проект няма никакъв. Нека видим сега какво ще направят с новите си проекти.

Първият е «VIP – VIewPoint of Visibility, Integration and Participation of LGBT community», финансиран от Посолството на Кралство Холандия. Продължителността на проекта е 01 юни 2005 – 31 януари 2006 г. Дейностите по проекта фокусират върху широката общественост и медиите. Проектът цели повече видимост на ЛГБТ обществото и положително отношение към ЛГБТ обществото.

Е както е рекъл народът - ще поживеем, ще видим. Ако до 6 месеца ние станем по видими, появят се ключови коминг аути, медиите почнат да пишат обективно, Слави спре да ни тормози и плюе нонстоп и отношението на хората към нас стане положително, тогава ще стана най-върлия фен на Джемини.

Ако обаче парите отново потънат в неизвестното, ако никой не чуе за Джемини и тяхната кампания, ако всичко свърши с една - две статийки във вестниците /като тази от в. Шок от онзи ден/ и може би някоя пресконференция и рекламни материали на Джемини, тогава определено посолството ще трябва да направи много внимателен одит на проекта и едва ли ще прояви великодушието на СОС от последния им проект, които им прикриха издънките...



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.06.05 12:14



че аз лично не си свалих отчета от страницата на Джемини, а от момчето.ком.
Ти поне като интернедаджийка ( в добрия смисъл) не би трябвало да пишеш подобни неща. Ако погледнеш по-внимателно ще видиш, че си свалила отчета от сайта на Джемини, макар и да си кликнала на линк в момчето. Практика на сайта ми е там да има линкове към различни страници и материали на организации - имало е към Тангра също, а и към Куиър. Който е поискал не е получавал отказ. Това се отнася както за линковете, така и за новините и обявите.
Единствено прдаването се хоства от Момчето, защото както можеш да сметнеш 20 предавания по 25 мегабайта всяко изисква доста място, а и отлична свързаност на сървъра както към Бг, така и навън.



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.06.05 12:23



Имай късмет да ми заседне флакон от дезодорант... Жална ви майка с тоя здравен проект дето не сте ме опазили. Не дай си боже да хвана някоя венерическа болест или някой около мен да разбера че е прихванал - тогава ще видим за какво сте прахосали парите на Отворено общество - Вашингтон дето трябваше да са за здравето на бг гея ...

Аман от мизрахизми вече...



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: prinyo]  
Автор eлия ()
Публикувано07.06.05 12:33



ОК де... Не мисля, че това е важно.. Думите ми бяха повече реакция на това дискусията да се води във форумите на Джемини, а не тук... и репликата "Джемини си има сайт"... Според мен дискусии, материали и прочие са си съвсем на мястото тук, на сайта на Джемини или на момчето... Където и да е в тематичните ни нет пространства... а най-добре навсякъде.
Затова идеше реч... не за друго...



Тема Смешен плач...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.06.05 16:55



Чувам напоследък, че Джемини се жалвала от нашия здравен проект, защото нямало видите ли нужда от специфично здравно обслужване на гейовете и лесбийките...

Тогава може би някой от Джемини ще ме осветли по въпроса, като не вярват в целта напроекта, защо кандидатстваха по него? И още нещо - не е ли това смешен плач на тези, които не се оказаха достатъчно добри, че да го спечелят?

Колкото до нуждите - от Отворено общество са преценили, че гейовете и лесбийките имат специфични здравни нужди и са обявили конкурс за проекта. Така че, това е тяхна цел, не е измислена от нас...

Освен това, много проблеми с лечението идват от това, че гейовете и лесбийките се притесняват да кажат на лекарите каква е сексуалната им ориентация. Такива доста подробни примери бяха дадени от представителя на Акчепт при обучението му тук. Който се интересува - да заповяда в офиса ни, ще се запознае подробно...



Тема Re: Смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.06.05 18:32



Чувам напоследък, че Джемини се жалвала от нашия здравен проект, защото нямало видите ли нужда от специфично здравно обслужване на гейовете и лесбийките...

Вече наистина няма да отговарям на мизрахизми. Това е безумно - подмяната на нещата с подметнати инсинуации. После защо никой не иска да работи с вас... Ами то е много просто. Трябва да си смениш стила просто.
Та бъди така добър да кажеш кой кога и какво ти е казал по-точно, че Джемини се жалвала че нямало смисъл от вашия проект. Иначе е крайно време да осъзнаеш, че с мизрахизмите само олекваш и вече няма кой да вярва дори.

А смисълът на постинга ми беше, че колкто вие с един проект ще спрете болестите, толкова ние седин проект ще спрем шегите. Но предполагам смисълът напостинга се оказа твърде сложен за теб...

Редактирано от prinyo на 07.06.05 18:33.



Тема Re: Смешен плач...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.06.05 22:31



По мъдри хора от мен и теб са казали, "Ако имаш да казваш нещо, кажи го просто..." Явно на теб тази мъдрост ти е убягнала...

Това, че оплювате нашия проект ми го казаха хора, които са ходили на семинара днес и вчера. Бяха доста учудени, че Деси и Аксиния си позволяват такова пренебрежително отношение към сериозен проект, финансиран от Отворено общество, ама аз вече съм ви свикнал...

После защо никой не иска да работи с вас...

Тук направо ме хвърли в музиката. И кой е този никой? Може би Джемини? Аз съм ви го казвал и друг път - когато започнете да правите нещо, което си заслужава, може и да работим с вас, когато не вършите нищо, освен да се заяждате по форумите, как да работим с вас...

С останалите в общността и извън нея си работим много добре, докато за някои други това не може да се каже, въпреки опитите ти да прокараш обратната теза...

Колкото до олекването, не мисля, че аз олеквам, по скоро наскоро се спука един 3 годишен балон...

Редактирано от mizrahi на 07.06.05 22:34.



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: prinyo]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано08.06.05 00:32



Я спрете да се карате. Крайно време е да сложим край на безмислените спорове по форумите. То е ясно-все пак Джемини са изпълнили доста голям проект, доколко резултатно, тва аз нямам представа. Проектът на Куиър ще се изпълнява тепърва, надявам се резултатно. Просто наистина не е тук мястото-нека хората, които просто четат и не са навътре в нещата да не ни се смеят.



Тема Re: Смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано08.06.05 01:40



Нищо не прокарвам. Очевидно е, че беше принуден да регистрираш Фет Кетс за да има все пак някой, който да иска да работи с Куиър. Съдейки по постингите ти в последните дни тенденцията на самоизолация на Куиър ще продължи.

Не знам какъв три годишен балон се е спукал наскоро. Ако е този,за който си мисля, то той се спука преди година и беше закърпен, но предполагам ти си изтървал това.


Апропо, преди няколко месеца слушах оди за очакваното масово представяне на Фет Кетс в Утрехт. Някакви новини около това?



Тема Re: Смешен плач...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.06.05 09:47



Ех, разсъждения типично в Джемински стил - аз не съм бил принуден да регистрирам нищо. Момчетата от Фет Кетс искаха да имат отбор - ние им помогнахме с устава и регистрацията. Толкова.

Пропусна да ми кажеш, кой работи с вас, че да казваш, че ние сме били в изолация? И ако споменеш партньорите ви, моля те, сподели и в какво точно се изразява вашето сътрудничество...

А за изолационистичната политика, тук не те разбирам. Ние винаги сме били отворени за сътрудничесто. Ненапразно навремето правихме не една партньорска среща, на която дойдоха всички, за спасяването на Джемини, а това, че не харесахте на вкус лекарството си беше ваш проблем.

Ние и досега си работим добре с различни хора, но винаги за НЕЩО КОНКРЕТНО. За какво ни е да кажем, че сътрудничем с ЦНЖ, примерно, без реално да правим нищо с тях? Няма смисъл. Когато имаме реално за какво да работим, сигурен съм, че и те и всички останали ще откликнат с радост на нашите предложения, както и ние на техните.

Казвал съм го 100 пъти, но ти все го пропускаш - ако Джемини има по какво реално да работи и искате да си сътрудничим - ние ще го направим, ако нямате върху какво да работите, какъв е смисълът само да се събираме да си чешем езиците и да се изживяваме на голямата работа?



Апропо, преди няколко месеца слушах оди за очакваното масово представяне на Фет Кетс в Утрехт. Някакви новини около това?


От това разбирам, че по някаква причина мислиш, че Фет Кетс няма да ходят на игрите в Утрехт. Ще трябва да те разочаровам - ще участват - около 15 човека и се надявам да се представят добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.