Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 23.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: eлия]  
Автор musha-busha ()
Публикувано03.06.05 12:06



Ебаси сагата. Бива упоритост, ама това вече е досадно.

Проектът приключи на 31 октомври 2004 година. Това го знам АЗ със сигурност, защото аз бях последния координатор на проекта. ТИ, от друга страна, продължаваш да вкарваш съспенс и да фабрикуваш дати и срокове. И не само за продължителността.

Един проект може да е с продължителност 5 години. Това значи ли, че от датата на започване до датата на приключване сме в тишина? Няма такъв проект, който се отчита наведнъж, защото като почне, докато свърши, може много неща да се променят и именно това е целта на поетапните отчети - да се следи дали нещата се променят.

И на последно място - докладът се появи тогава, когато беше възможно да излезе - проекта е партньорски и всички участващи в него трябва да са приели окончателния доклад като такъв, преди да бъде публикуван като официален документ.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: mizrahi]  
Автор musha-busha ()
Публикувано03.06.05 12:11



Издребняваш. Ти като един Председател в живота ако не си наясно дали парите по проекта, които не са 300 000 (но вече сме уточнили достоверността на информацията - не били компютри, а компоти, и не били внесени, а бракувани и изтеглени) са отишли на вятъра, тогава жална ни майка.

Прокламациите за Вашия живот и Вашето живуркане и Вашите конкурентни организации, ги дарявам с усмивка

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано03.06.05 13:24



Е, виждам че сте се поучили. С Удоволствие прочетох новината на Момчето.ком за новите ви проекти. Честито!



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: musha-busha]  
Автор eлия ()
Публикувано03.06.05 13:33



Стига де... чиста фактология използвах...
Така или иначе проекта и стартирал с първо финансиране февруари 2001 година и се отчита края на май 2005-та. Или седем пълни месеца след датата, която сочиш ти за финална. Четири години и три месеца след получаване на първия транш. И няма поетапни отчети.
Какво съм фабрикувала точно?

PS... Файла се сваля... но при мен не се отваря... нямам идея защо... може да ми е стара версията на PDF-то



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: eлия]  
Автор musha-busha ()
Публикувано03.06.05 13:44



Очаквах да дадеш аргументиран отговор, а не да потвърдиш това, което вече казах. Когато говориш за фактология, спазвай фактите.

Проектите са обвързани с договор, в който са указани срокове и съгласно които договори едната страна може да публикува информация. За окончателен вариант на една информация се счита този, който са приели всички страни по договора. Балкански Тригълен Проект е отчетен съгласно сроковете в договора и той касае партньорските организации и финансиращата организация. Този срок е различен от срока, в който този доклад бива обявен за публичен. Поетапни отчети за проекта е имало на всеки шест месеца и те са разпространявани по предвидения ред. Или в момента се правиш на наивно глупава, или това е поредния опит за интрига.

БГО Джемини има официална страница, на която има форуми. Целта на тази страница и на форумите е ТАМ да се обсъждат организационни неща. В този дух не ТУК е мястото да водим този разговор.

Файла е съвместим с версии на Adobe от 4 нагоре. Ти си първата, която не може да го отвори, но ако все още имаш проблеми, ще ти го изпратя в друг формат.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: musha-busha]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано03.06.05 14:58



Недей отваря очите на таз руса перла ..... нема никъв смисъл пък и от километри личи за ко иде реч.



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: Bionicle]  
Автор musha-busha ()
Публикувано03.06.05 15:15



Vahki Rorzakh да си мълчи, щото и без това не дава отговор какво е, а и подбужда към насилие над малолетни като popolin.

+това понеже трябва да си сляп, за да не схванеш за какво иде реч, давай да слагаме точка, докато не са пуснали брояча. Щот' тука става спам като стане дума за дамските превръзки на Деси или за пари по проекти. Човещинка, ко да праиш. Това вълнува БГ ЛГБТ обществото...

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: mizrahi]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано03.06.05 15:20



Олеелеее недей молът съ шъ заслабнеш от безсъние
Айди със здрае



Тема ТОЧКАнови [re: musha-busha]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано03.06.05 15:29



ТОЧКА !!!
Е, сложих точка .... но кат стана дума за Деси ... ... последен въпрос ....... кви превръзки ползва точно и по кой проект са включени?
Какво съм аз? ...... ми злия магьосник или добрата фея ..... въпрос на гледна ..... ТОЧКА !!!



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано03.06.05 16:08



Недей, че ако го почнем от най лесния според мен въпрос, какъв пол е, ще има да ми философства до свършека на света...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.