Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 10.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: 6egi4ka za Queer:)))нови [re: eлия]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано01.06.05 21:36



На тва дете вече му беше обяснено да не публикува тези снимки, без разрешение на другите лица участващи в тях, но уви-явно не е разбрало. Сигурно, който трябва, доста ще се разсърди-и с право.



Тема Re: 6egi4ka za Queer:)))нови [re: BGMEN.COM]  
Автор eлия ()
Публикувано01.06.05 22:46



Въпроса не е в това, дали някой ще се сърди... Въпроса е в заявката за коректност...
Примерно аз доста бих се замислила, ако публикацията не е случайна... дали при случай те не биха ме злепоставили с удоволствие и ентусиазъм... и бих била много мнителна и внимателна при контактите си с тях...

Но вярвам, че е било случайно...
Мисля, че модераторите също трябва да се погрижат тези снимки да не "красят" клуба...



Тема Четохме отчета на Джемини!нови [re: mizrahi]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано02.06.05 10:57



Виж са ко .... на мен може и на петилетки да се отчиташ или да не се отчиташ ..... не ми е важно, но тъй като ти почна поредната темата за пари и тъй като много и за коректност и прозрачност се драска тук та от таз гледна точка дай да видим и ваште цифри.
Щото явно темата пари е доста важна и за средностатистическия гей и за кака му и за батко му и за котката му.
Айди със здраве



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: Bionicle]  
Автор eлия ()
Публикувано02.06.05 11:49



Нещо не си в час, момко...
Една "работа" се отчита, когато изтече срока за нея. Няма как да бъде отчетен проект, който още тече, най-малкото защото не може да се гадае какво ще бъде или няма да бъде свършено в бъдеще време.
На Джемини проекта свърши миналата година през март.. после твърдяха, че е продължен с половин година... Павлин се кълнеше, че де го видим до началото на Декември, а се появява юни.

А вас развъждат ли ви някъде?



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: Bionicle]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.06.05 12:32



Много лично го взимаш, тук никой не се опитва да обвинява сегашното ръоводство на Джемини, по скоро изказах съжалението си, че 300 000 са отишли на вятъра /или в нечий джоб/ вместо да се използват, за да направят нашия живот по-добър.

Ще си позволя да кажа също, че ако проектът на Джемини беше дал някакъв резултат, сега всичките тези "конкурентни" на Джемини /според самите Джемини/ организации, изобщо нямаше да ги има...а ние с теб щяхме сигурно вече да сме се "омъжили", вместо да се крием зад маската на някакво "Хетеросексуално живуркане".../това последното го казвам общо, защото аз не се крия, пък тебе не те знам кой си и ако кажа, че ти си се сврял като мишка зад някоя фуста, може и да сбъркам.../



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: eлия]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано02.06.05 15:34



Много съм наясно, како .......
проект може да се отчита на етапи свършена работа /въпрос на желание/, но както отбелязах не ща никой да ми се отчита, не ми е важно един вид. Отбелязах само, че кака, бати, котарака и други много се вълнуват от парите на Джемини, а никои не коментира колко труд се влага в подготовката и след туй по изпълнението на един проект!!!
Но ти нали си руса ти е простено ......

Дааа, такъв е ефекта от класическото образование!



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: Bionicle]  
Автор eлия ()
Публикувано02.06.05 15:52



Така е... на мен всичко ми е простено... Каквото искам - това си правя... А кучетата виждам, че пак си лаят!



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: mizrahi]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано02.06.05 15:52



Нищо лично, само отбелязвам впечатления.

даааа наистина не знаеш кой е Бионикъл, но шъ трябва да се примириш котьо ....



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано02.06.05 15:53



"Кой си?" е труден въпрос... Попитай го "Какво си?"



Тема Re: Четохме отчета на Джемини!нови [re: Bionicle]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.06.05 20:15



Олеле, ще си загубя съня :) като не те знам кой си...

Остани си със здраве и с твоята анонимност...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.