Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 25.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Куиър Бългрия сменят председателя си!!!  
Автор The Queen (непознат )
Публикувано16.05.05 19:37



През уикенда станахме свидетели на нещо много интересно. Мнозинството от УС на фондация "Куиър България" (4 от 5 - Ивелин, Недрет, Дим Дуков, Катерина Евро) заедно с изпълнителния директор на фондацията Мартин бяха официални гости на организирания купон на спортен клуб "Тангра" в Спрартакус и на следващата вечер всичките заедно отново бяха на официалното награждаване и вечеря. Освен топлите отношения със Станислав и Петер те не криеха и причината да бойкотират мероприятието на своя председател Милен Михайлов, който беше организирал алтернативна проява в Копривщица. Според тях Милен е "минал всички граници", "недопустимо е да се бойкотира международно мероприятие от такъв мащаб, още повече организирано за пръв път в България". Очевидци споделят, че е имало неформално заседание на УС онази вечер, продължило и в неделя, на което е обсъждана смяната на Милен Михайлов. Очаква се това да стане до дни. Пожелавам успех на смелчаците в Куиър! Какво мислите всички вие тук?



Тема Re: Куиър Бългрия сменят председателя си!!!нови [re: The Queen]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано16.05.05 21:07



Ти явно нещо си се побъркал. Първо-мероприятието в Копривщица не е алтернативно, щото то въобще нямаше формата на турнир. Второ-този т.н. турнир, както разбрах, е бил пълен провал-международното участие е било македонско, а интересът е бил нулев. И трето-никой не е тръгнал да сменя председателя на Queer, бъди сигурен. Най-добре да не пишеш за неща, за които няма никаква представа.



Тема Re: Куиър Бългрия сменят председателя си!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.05.05 21:11



10x



Тема Re: Куиър Бългрия сменят председателя си!!!нови [re: The Queen]  
Автор eлия ()
Публикувано16.05.05 21:23



За пореден път се регистрира специален ник, който пише първото си мнение, без да смее да застане с лице и име зад това, което твърди.
Поредна мишка, цвърчаща от тъмната дупка....

А дали Милен ще го сменят или не... това не знам... Щом са решили - да го сменят... Ако е вярно де...

Поне аз не съм чула мероприятието на Тангра да е било официално подкрепено от която й да е друга организация. Не ми е известно която и да е друга организация... формалните Джемини, Куиър, Билитис, Сензус или някоя от неформалните... да са взели участие с отбори в турнира на Тангра.



Тема Re: Куиър Бългрия сменят председателя си!!!нови [re: mizrahi]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано16.05.05 21:24



И още няколко неща:
-Екскурзията на Фет Кетс беше планирана много преди състезанието, организирано от Тангра;
-Нито един човек от УС на Куиър България не е бил официален гост на споменатото мероприятие;
-Екскурзията в Копривщица не я организира Милен, а Фет Кетс;
Все неща, които показват колко си далече от истината.
Ти си просто клюкар! Говориш глупости, без дори да си си направил труда да разбереш истината.

Редактирано от BGMEN.COM на 16.05.05 21:39.



Тема Гледайте и се учете ...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.05.05 22:50



А, Елия, остави ги да си плямпат, на някого много се зловиди, че в Куиър България няма нито интриги, нито задкулисни игри, нито скандали. Ние сме си добър екип и това се вижда по резултатите...дето се вика - "за образец" :)
Така че, анонимковци - гледайте и се учете...



Тема Re: Гледайте и се учете ...нови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано17.05.05 00:00



А може би разчитат, че тук не влиза никой друг от УС на Куиър... и няма как да се опровергае....
Всъщност на твое място аз щях да потвърдя "новината" в този форум... няма нищо лошо хората да си мислят, че тук нещо се решава или че от тях нещо зависи...
Така им даряваш миг щастие... а това също е принос към общността



Тема Re: Гледайте и се учете ...нови [re: eлия]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано17.05.05 00:16



Те авторите на тоя пост, вече са достатъчно щастливи, щото им обърнахме и специално внимание. Нека да дерзаят-това са последните минути щастие на жалкото им "сдружение"-всички вече разбрахме и кое е то.



Тема Re: Гледайте и се учете ...нови [re: BGMEN.COM]  
Автор eлия ()
Публикувано17.05.05 01:10



Какво искаш да кажеш?
Не мисля, че Тангра ще престанат да съществуват. Поне не скоро и поне не докато Мьовс финансира тази структура.
Честно казано... аз съм дистанцирана от тях, но това е заради чергичката, която просто дърпаме от двете различни страни... обаче... да се спортува... да има спортни клубове е хубаво... Принципно.
Принципно аз съм от ЦСКА... да кажем... но естествено е хубаво да има други спортни клубове, като Славия и Локомотив - примерно...
Не че ще им отида на спортна проява... но тези, които са им фенове ще отидат ... и така...

Не знам дали се разбира какво искам да кажа.
Мьовс плаща от джоба си, доколкото зная... докато плаща... има право да си поръчва и музиката... и мисля, че е полезно за тези, които са избрали Тангра.

И последно... не мисля, че тези с новите никове... са фенове на Тангра... по-скоро са хора или човек, който нещо се нерви от Милен и мен персонално... Така че... нека са трудни нощите му... Ние пак сме тук!



Тема Re: Куиър Бългрия сменят председателя си!!!нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано17.05.05 18:31



Турнирът на Тангра беше официално подкрепен от Джемини.
Двете организации имат официално споразумение за партньорство както за този турнир, така и по принцип.
Джемини няма отбор, за да се включи в турнира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.