Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 25.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Тема Джемини с компания при Марта Вачкова  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.05.05 19:09



В предаването на Мартина Вачкова в сряда от 10-12 по Канал Едно ще участват представители на БГО Джемини и техните естествени партньори и съмишленици от Куиър България. Обзалагам се, че ще е интересно за всички...

Приятно гледане



Тема Re: Джемини с компания при Марта Вачкованови [re: mizrahi]  
Автор musha-busha ()
Публикувано09.05.05 19:51



Как точно го каза Павлин:

Вземам си думите за еволюцията в Куиър назад. Чудя се вече да спрем да си обявяваме медийните прояви предварително или просто да вземем Ивелин да отваря врата в офиса на Джемини. Ако спрат да си ходят в краката и да си се пречкат и двете организации биха свършили по-добра работа. Иначе си мисля, че не можете сами една медийна поява да си организирате...

Как става така, че за трети път случайно след като Джемини си обяви някое предаване, журналистите ни се обаждат, след като някой от Куиър им се обадил да участва с нас. Това не е питане, това е констатация.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна

Редактирано от musha-busha на 09.05.05 19:54.



Тема Re: Джемини с компания при Марта Вачкованови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.05.05 23:03



Ами може би защото се притесняваме, че няма какво да кажете...

Дим Дуков е стар приятел с Мартина Вачкова, така че какво и как си говорят не съм наясно. Просто ти пожелавам и на теб такива приятели...

Още се носят слухове, че някой от вашата организация е лазил по корем цял месец, докато си уреди това предаване, така че разбираемо е, че толкова ви дразни, че нас ни поканиха, вместо ние да се натискаме... Това естествено са само слухове, така че аз не им вярвам...

А сега на въпроса - в сряда забравете, че сме от различни организации поне за малко и се представете достойно пред очите на цяла България в двубой с онова хомофобско прасе Козовски...



Тема Re: Джемини с компания при Марта Вачкованови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано10.05.05 10:22



Дим Дуков е стар приятел с Мартина Вачкова, така че какво и как си говорят не съм наясно.
Ами защо не каза това още вчера вместо да пускаш интригата, че едва ли не ние сме излъгали Вачкова за делото.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.