Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 11.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови  
Автор Molan (непознат )
Публикувано04.05.05 14:27



Сдружение “Национален клуб на младите журналисти” обявява кастинг за лица на кампания в подкрепа на различността в общуването.
Одобрените лица ще участват във фотосесия за билборд промотирането на инициативата на възлови места в столицата, Варна, Пловдив и В. Търново, рекламните материали и в медийни изяви.
Лицата ще бъдат водещи и на финалния концерт в София.
Проектът е насочен срещу дискриминацията, насилието и неразбирането на основата на интелектуална, етническа и сексуална различност в училище.
Видео клип ще се завърти в ефира на една от най-гледаните от младежите музикална телевизия от 14 септеври 2005.
На 1 октомври 2005 /Международен ден на музиката/ кампанията ще завърши с концерт в “София Ленд”.
Проектът ще бъде промотиран чрез рекламни дипляни, плакати, аудио и видео рекламен клип, медийни участия и щур спортен маратон през септември.
Сдружение “Национален клуб на младите журналисти” работи върху концепция за едноименно ТВ предаване.
Да участват в кастинга могат момчета и момичета /и с различен етнически произход/ от 18 до 23 години от цялата страна, моля изпращайте прикачени: мотивационно писмо, кратки данни за Вас, снимки /паспортен формат и цял ръст/ и координати да обратна връзка на e-mail: mnogo@net.dir.bg или на адрес: 5000, В. Търново, ул. “Михаил Кефалов” 2 за “Клуб на младия журналист”. Краен срок за подаване: 1 юни 2005г.!
Достатъчно е да сте естествено надарени с визия и амбиция за известност, за всичко друго ще се погрижим ние.
Основни партньори: “Мобилтел” ЕАД, Youth Media Program.


Редактирано от Molan на 04.05.05 14:50.



Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: Molan]  
Автор eлия ()
Публикувано04.05.05 15:43



"- билборд на възлови места в столицата, Варна, Пловдив и В. Търново, рекламните материали и в медийни изяви.
- концерт в София
- видеоклип в ММ
- концерт в “София Ленд”
- рекламни дипляни, плакати, аудио и видео рекламен клип, медийни участия и щур спортен маратон през септември
- концепция за едноименно ТВ предаване"

Хм.. дори и само половината от описаното по-горе да свършите, лично ще ви ръкопляскам...

Желая ви успех и дано не загубите амбициите си по пътя.

Редактирано от eлия на 04.05.05 15:44.



Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: Molan]  
Автор musha-busha ()
Публикувано04.05.05 17:19



Хубава работа...ама българска

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: Molan]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано04.05.05 22:23



да ама не.

телевизията е фен/фолк/ тв. първо едва ли ще се навият да пуснат клипа. второ и да се навият, аудиторията им е меко казано... как да се изразя, неподлежаща на асимилация и разбиране, относно тази тема. според мен това е най-сигурното от всичко изброено до тук.

още повече че така наречения клуб на младите журналисти се слави с не особено добро име покрай няколкото далаверки.

а забравих за кастинг-а за момчета - той е най-сигурното

изкрено се надявам всичко да се осъществи, но по принцип съм песимист...

м/у другото тва не беше ли клубчето на онзи... какму беше именцето - Насенцето?!

т'ва ми е достатъчно да бъда тройно по-голям песимист от преди малко




Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: Molan]  
Автор eлия ()
Публикувано04.05.05 22:35



Е хайде сега.... ще цитирам думите ти:
Видео клип ще се завърти в ефира на една от най-гледаните от младежите музикална телевизия от 14 септеври 2005
Засега има само една музикална телевизия и това е ММ. Друга просто няма. Освен ако не сте имали предвид чуждестранни музикални телевизии.

И вие ли се разцепихте?

P.S. Прочетох постинга на ББургас след моя... не знам защо..но фолк каналите не ги смятам за музикални телевизионни канали. Даже ги нямам настроени.

Редактирано от eлия на 04.05.05 22:37.



Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: BBourgas]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано05.05.05 00:16



Наско, след като преживя раздвоение на личността, сега се раздвоява и юридически. Да ни убеждаваш, че това не си ти е безмислено. И въобще и не си помисляй да пробутваш разни измишльотини, просто щото всички тук сме наясно.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.05.05 23:02



разбирам.
но защо по дяволите отговаряш на мен?!



Тема Re: R:))нови [re: Molan]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.05.05 23:05



бе вие деца въобще наясно ли сте колко струва секунда ефир?!

а и още нещо. дали мобилтел знаят, че са ви спонсори?хахахаха



Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ! [re: Molan]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано06.05.05 10:55



Според мен трябва да имате сайт и цялата работа да изглежда малко по-сериозно. Кой трезвомислещ човек ще си изпрати снимките на неизвестен е-мейл адрес, публикуван в интернет форум!

Също, не е лошо да помислите какво точно послание искате да отправите и защо? Защо свързвате хомосексуалността с етническата и интелектуалната различност? Аз, например, предпочитам да не бъда приеман за различен заради сексуалната си ориентация. Т.е. не да се набляга, че ние сме различни и е хубаво срещу различните да няма дискриминация, а да се набляга, че ние не сме различни.



Тема Re: Kaстинг за Първата про гей кампания в БГ!нови [re: Molan]  
Автор maximusss (непознат )
Публикувано06.05.05 11:01



Барабар Петковци с мъжете, това сте виде? Кога се появихте, та сега национални кампании, кастинги и прочее. Момченца, я си гледайте детството и оставете важните работи на батковците...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.