Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 23.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!  
Автор maximusss (непознат )
Публикувано05.05.05 17:26



От доста време следя дискусията за Джемини. Аз съм един средностатистически гей от България. Никога не съм участвал във Вашите интриги, но имам приятели около мен, които са се забърквали, та от там знам това - онова.
От доста време се питам няма ли най - накрая да приключи тази драма, да се затрие тази организация. Каква по-голяма оценка за работата ти от това, че за 15 години не са направили нищо, освен да поизхарчат едни 300,000 лева, да се поразходят по света и да интриганстват помежду си.
Няма страшно - света няма да се свърши без Джемини, напротив - ще стане по лесно в ЛГБТ обществото. Има вече и други организации, които както каза някой друг тук - "за една година, с един замах написаха цялата история на ЛГБТ в България". Ами какво повече да кажем? Те фактите говорят.
Дано председателя на Джемини се окаже прав, че след това дело на 11 май, ако бъде загубено от тях - това ще е края на Джемини - дано стане! Да се приключи с тая драма най-накрая.
На всеки грамотен юрист е ясно, закона за юридическите лица с нестопанска цел е категоричен - на Общо събрание не може да се обсъжда точка и да се приемат решения, невключени в поканата, в дневния ред, публикувани в ДВ. И Ви уверявам, че не може да има никакво тълкувание тук.
Защо вместо да си поправите грешката, ровите кой каква жалба, кога и защо е пуснал? Ами като има нарушение, ще има и жалба. Вече сте толкова побъркани, че се омотвате май, а?
След като председателя на Джемини е толкова ВЕЛИК, едни 200 лева ли са му проблема? Що за истерия? Що не сте догледали тогава, а сега ревете? И какво толкова ще стане? Ще се върне стария Ви УС? Дали пък някои от Вас не го искат? След като са разбрали, че не могат да контролират новия председател, както са планирали! Интриги, интриги, и пак интриги...
За пореден път доказвате, че само това Ви се отдава.
А къде останаха проблемите на ЛГБТ?
Дано наистина, скоро се приключи с тая драма "Джемини"!



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: maximusss]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано06.05.05 08:51



Браво! От доста време тук някой да напише искрено и точно съобщение.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор maximusss (непознат )
Публикувано06.05.05 10:05



Да,
Много е искрено... И тъжно, ама много тъжно...
Някакви пикльовци се представят за ЛГБТ в България. Представяте ли си?!? Аз много се радвам, че в тази фондация Куиър в УС са известни и авторитетни хора. Само така може да се променят обществени нагласи. Защото като видиш Катето Евро в такава организация, ще си кажеш - еййй ама то не било лошо, щом и тя се е хванала с тях. Това си казва обикновенния човек...
А като видиш тия от Джемини веднага си казваш - гейовете и лесбийките са утайката на обществото... Добре, че не ги показват толкова често по медиите. И дано скоро да се приключи тая драма с тях. Толкова са смешни вече...
И защо не се отчитат пред обществото? Нали са в обществена полза? За какво харчат парите си? Някой спомена супермаркети, други обвиняват в злоупотреби? Толкова ли са гузни, че мълчат? Какво са постигнали досега? На колко гей или лесбийки са помогнали и с какво? Защо не искат да приемат нови членове и работят на тъмно? А Великия им председател е толкова смешен...
А колко Ви е членската маса? Колко души плащат членски яси внос? Вие сте все пак членска организация. Ако не можете дори членове да привлечете, за какво ставате тогава? Не е ли това доказателство за Вашата некадърност?



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: maximusss]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано06.05.05 10:33



Не бъди толкова краен. В "Джемини" има и кадърни хора. Павлин го познавам съвсем бегло, но пък съм чувал, че е свестен човек и наистина "организацията има полза от него. Същото мисля и за Деси-нея въобще не я познавам, но ми се струва, че има нужния авторитет и потенциал. Лошото е, че плюс тях там има и много компроментирани хора, откъдето идва и недоволството на голяма част от ЛГБТ общността, включително и моето.
А за Куиър си напълно прав-там хората са доказани, всеки в областта си, имат висока обществена оценка и наличието им е един плюс за българските ЛГБТ. Тепърва Куиър ще носи полза на всички гейове и лесбийки-това е само началото.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: maximusss]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано06.05.05 10:41



Защо говориш по принцип с абстрактни фрази? Дай пример как Куиър България ти помогнаха на теб конкретно, а Джемини отказаха да ти помогнат за същото нещо! Иначе приказките ти звучат като клевети.

> Защо не искат да приемат нови членове и работят на тъмно?

Кого не са приели? Ти кандидатства ли и ако са те отхвърлили с какви мотиви?



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: jaytee]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано06.05.05 10:48



Въпросът не е към мен, нали?

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: jaytee]  
Автор maximusss (непознат )
Публикувано06.05.05 10:55



Отговарям ти веднага и конкретно:
1. С какво ми помогна Куиър, а Джемини отказа: Със спечеленото дело срещу Софийския университет, а Джемини отказаха да го подкрепят! С това аз се почуствах толкова горд, че съм гей. След това дело в България вече няма да е същото!
2. Доколкото чух отказаха на Дим Дуков. Представяш ли си? За какви се мислят те? Един дебел пияница и две злобарки, дето искат да го махнат. Ако си мислиш, че Елия случайно се е заела да маха Павлин, значи си много тъп.



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор maximusss (непознат )
Публикувано06.05.05 10:58



Я иди да се прегледаш? Кой е Павлин бе, коя е Деси бе? Някакви световно неизвестни, дето се изживяват на мистър и мисис ЛГБТ. Да ама не - само се дуят и нищо не правят. Пфу! Кафа от педераси!

П.С. Тъй като знам, че думите ми няма кой да чуе, не мисля да споря с Вас. Вие си имате организациите, познавате се - спорете си. Хората ще Ви оценяват по делата Ви. Аз за себе си знам - Джемини е вредна с тия нещастници и по-добре да се закрие...

Редактирано от maximusss на 06.05.05 11:09.



Тема оффтопикнови [re: maximusss]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано06.05.05 11:13



> Кафа от педераси!

Уау! Какво означава думата "кафа"? Не съм мързелив, проверих в Гугъл, но излизат неща като:

Информационный сайт газеты "Кафа": события в жизни юго-востока Крыма
НАРОДНЫЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦА КБГУ "КАФА"
и т.н.



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: maximusss]  
Автор prinyo ()
Публикувано06.05.05 11:31



cool
Посръбвайки сутрешната ракийка за да мога да туширам махмурлука от двата литра джин, бодро замезвайки с обилна закуска, изкрено се изкефих на постингите ти, честно. Рядко се срещат такива юзъри тук.
Джемини отказа подкрепа за делото на Куиър по много причини. Има доста дълги нишки по тази тема във форумите от където стават ясни много неща. За влиянието на изхода от делото си прав, разбира се.
Джемини отказа членство на Дим Дуков, Милен (mizrahi) и червения Иво. Това стана с единодушно решение на Управителния съвет след внимателна преценка на действията на Куиър.

Преди две седмици Генко ми разказа как някакво момче го настигнало на излизане от Sax за да го попита как се става председател на Джемини. Ако ти си това момче - давай смело. Постът ще е свободен от понеделник - без значение какво ще решава съдът в сряда.

Редактирано от prinyo на 06.05.05 11:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.