Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 17.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.05.05 14:39



Ти понеже си от най-приближените в Джемини и предполага знаеш всичко какво става, еми светни ни и нас де, не ни дръж така в невидение...

Предлагам за запретнеш ръкави и да си постегнеш малко "сайтчето", току виж ми дойде желание веднъж месечно да гласувам в някоя твоя "викторинка"...

Между другото откъде такива пророчески дарби и способност да виждаш в бъдещето на ЛГБТ организациите в България? Сигурно си получил "просветление" на Осоговската планина!



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: ANEW]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано07.05.05 16:46



Аз тебе познавам ли те? Щото нещо не мога да се сетя кой си?
А относно "Джемини"-ще разбереш от понеделник натам-нещата ще са достатъчно очевидни.
За моя сайт-не ти и трябва да го посещаваш. Там и без това мненията са още по-крайни, само ще се ядосваш.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.05.05 16:58



Това дали ме познаваш или не с какво променя нещата? Странни хора сте ей! От писаниците в сайта ти няма да се впечатля, каквито анкетите, такова и съдържанието, не ми се губи време да се ровичкам из шлаката там, чети си ги сам!



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: ANEW]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано07.05.05 17:05



Май като не ти се губи време, доста се ядосваш. Много обичам, когато някой разбира фразата "Истината боли". Явно и твоя случай е такъв. А те питах дали се познаваме, защото явно си бил и ти в Осоговска планина и ми стана интересно кой си.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.05.05 19:27



Не си прав, тогава наистина искахме да направим жест на добра воля. Колкото до подкопаването на Джемини, не виждам защо да се потя - с такива приятели вътре в Джемини, на нея просто не й трябват врагове...

А причината да не искаме да се свързваме с Джемини вече е, че Куиър наистина дръпна много от тогава и да ни свързват по някакъв начин с една организация с доста противоречиво минало и неясно бъдеще, определено няма да е добре за нас...



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано08.05.05 13:00



Иститната боли, но понякога може да се ползва и малко лидокаин.....после става хубаво!



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: ANEW]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано08.05.05 20:26



то да ти кажа като ползваш лидокаин се губи смисълът-нали все пак истината трябва да се усети

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано10.05.05 01:30



"Колкото до подкопаването на Джемини, не виждам защо да се потя - с такива приятели вътре в Джемини, на нея просто не й трябват врагове... "

В изречението си изтъкнал достатъчно красноречиво намеренията си




Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.05.05 23:02



Болднатото е вярно. Вътрешните работи на Джемини не ме интересуват.



Тема Re: ДЖЕМИНИ - НАЧАЛОТО НА КРАЯ!!!нови [re: maximusss]  
Автор Бoлид (непознат )
Публикувано11.05.05 15:19



Ще ми се да попитам теб .... средностатистическо гейче от България
за така раздуханото дело срещу СУ...... за така прехвалената организация Куиър в таз връзка ...... за най-великата от великите самата “НЕЯ” .....Елия пак в таз връзка.....
1.Смяташ ли за редно и нормално да се практикува секс на обществено място ........ без значение хомо или хетеро са двойките, тройките и т.н.?
2. Защо някой трябва да търпи това ?
3. Частна сауна ли е тази в СУ?
4. КОЯ е всъщност Елия?
5. Защо туй дело е заведено от хора дето немат нищо общо със случая?
7. Защо СУ ще обжалва?
8. Що ще Елия в “БГО Джемини”?
9. А Куиър?
Задаваш ли си тез въпроси, въобще?
А, средностатистически гей от България......???
дето нямаш нищо общо ...... ????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.