Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 11.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Чета и се чудя...нови [re: Bionicle]  
Автор eлия ()
Публикувано13.05.05 21:05



Въпроси, въпроси...
Ама казва ли ти някой....!

Дали пък няма за всеки постиг към мен занапред да се регистрира винаги съвсем нов ник?!



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: eлия]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано16.05.05 14:16



айди да не изместваме темата
всъщноста е по важна



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: Bionicle]  
Автор eлия ()
Публикувано16.05.05 15:53



Е нали нищо не ме задължава да отговарям на въпросите ти!
Нямам и намерение. Особено, когато са наивнички.
Просто ми досмеша как регистрирате нов ник за всяко ново питане... това е всичко.



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: eлия]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано16.05.05 17:27



наивно исках да се информирам само ........
нищо задължително, нищо лично .....
Пък и човек който се стреми към светлината на прожекторите ......... трябва да свикне с публиката в тъмната театрална зала ........



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: Bionicle]  
Автор eлия ()
Публикувано16.05.05 21:16



Именно защото съм свикнала с публиката, не обръщам внимание на всяко подвикване от тъмната театрална зала.
А публиката няма морално и юридическо право да подвиква, щом е на безплатно представление. Като започне да си плаща - образно казано - тогава може да има претенции. И то само спрямо тези, които получават дял от това "заплащане".
За всичко останало... и спрямо тези, които не "папат" от парите на публиката, може само всеки критик да си затвори устата и да не се прави на тарикат да гледа зъбите на харизан кон.



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: eлия]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано17.05.05 15:31



Оооо Елия, целия свят е сцена и даже клубовете хе хе хе ти туй требва да го знайш най-добре, както и че нищо безплатно няма ... нееееееееее ...... тъй че запази тишинааааа
айдииииии



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: Bionicle]  
Автор eлия ()
Публикувано17.05.05 15:51



Е... щом приемаш целия свят за сцена, значи няма да се очудвам, че се правиш на шут!
Като няма нищо безплатно... плати си за да ти отговоря на въпросите...



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: eлия]  
Автор pipolin (непознат )
Публикувано18.05.05 22:30



Малеееееееееееееееее това вече звучи, като онази дама - набор на слънцето.Не смятам плащането за начин......................... хехехех особено отнасяйки се за теб.
Голямата сцена.. Ехеееееееееееееееее колко ли още време ще мине , докато някой стигнат до там?!?!?!?!?
Но след всяко представление има "зад кулисите".Там е прекрасно и истинско, ПОВЯРВАЙ!!!!!(русата ти главица да се напъне малко)

имам и една малка забележка: ЦИТИРАМ ПОСТИНГА ТИ:ОЧУДВАМ звучи почти, като обуФки или дУграма.




Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: eлия]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано19.05.05 11:52



Елия, “пари” не е синоним на “какво струвам”.
Разбирам, че за теб успеха е необходимост, разбирам че ти дава също и самоуважение. Но, в твоя случай натискът за финансов успех е ненаситен...... пари, слава и власт ....... накратко ...... твоето “аз”, се оказва твърде малко в случая, за да събуди постоянен интерес. Богатството и нивото на социалния статус не могат да скрият дребността.
Но, все пак..... кажи колко искаш ???



Тема Re: Чета и се чудя...нови [re: pipolin]  
Автор Bionicle (Vahki Rorzakh)
Публикувано19.05.05 11:55



Хе хе хе
явно и ти кат мен имаш момент на дежа ву ............ когато усетя дежа ву, това ме озадачава, и понякога не намирам обяснение. Само че, в случая ето ти обяснението...... събеседника е предсказуемо рус.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.