Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 27.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Джемини?нови  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано28.04.05 18:45



С огромно съжаление ви съобщаваме, че текущата анкета на Bgmen.com , активна и в момента, не даде очакваните резултати. На въпроса “Помогна ли ви с нещо дейността на БГО Джемини“, положителен отговор са дали едва 13 човека. За сметка на това, 144 от гласувалите са посочили, че “Джемини” не им е помогнала с абсолютно нищо. 13 от участниците са заявили, че нямат мнение.
Напомняме ви, че българската гей организация “Джемини” е най-старата подобна структура у нас. Доскоро в нея беше фокусирано и общественото внимание, когато се заговореше за еднополови връзки. Явно, обаче, въпреки авторитета, който организацията си е извоювала през годините, твърде малко са хората, които са са се възползвали от нейните възможности. Анкетата е още едно потвърждение, че все още българските гейове и лесбийки не могат да почувстват подкрепата на структури, призвани по устав да ги защитават. Това е неприятна констатация, защото показва липсата на реални възможности за противодействие на отрицателни обществени явления като дискриминацията и лошото отношение към различията.
Екипът на Bgmen.Com ви приканва, ако вие имате различно мнение за дейността на БГО “Джемини”, да го изразите чрез анкетата на сайта. Така ще покажете своята лична позиция и ще убедите разочарованите членове на ЛГБТ общността да търсят подкрепа при всеки случай, в който чувстват, че са дискриминирани или игнорирани, заради тяхната сексуалност.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от BGMEN.COM на 28.04.05 19:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от BGMEN.COM на 28.04.05 19:20.



Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.04.05 20:19



Интересно дали ТАЗИ анкета има общо с ТОЗИ разговор:



или проста случайност?

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна

Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.04.05 20:23



Резултатите от анкетата, независимо какви са и за коя организация става дума, са неадекватни, защото начина, по който е зададен въпроса е неадекватен. Прилича на анкетата:

Още ли биете баща си?:

а) Да
б) Не


Преосмислянето на въпроса в анкетата на сайта в случая е безмислено, след като прочетеш разговора в А&А, цитиран по-горе.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Джемини?нови [re: musha-busha]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано28.04.05 20:36



Не виждам нищо безмислено. Не се притеснявай. От 1 май подобна анкета ще е достъпна и за друга структура, подобна на вашата.
Няма нищо неадекватно-питаме хората, те отговарят. Относно "Джемини" , аз никъде не съм претендирал, че това е представително проучване. Въпреки това има върху какво да се замислите. Не се дръжте като ощипани, а по скоро попитайте компетентните хора, как реално бихте могли да сте полезни на ЛГБТ общността-аз се сещам за няколко възможности, но никой от вас не се е заинтересувал!

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано28.04.05 20:43



И понеже чак сега схванах твоя намек, с удоволствие ще представя на "Джемини", разпечатката от таблицата с гласувания в базата данни-където всичко е съхранено по i.p. адреси. Достатъчно е просто да я поискате официално и ще разберете, че тези резултати са напълно реални, въпреки че Вие си го знаете.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.04.05 20:48



Само не разбрах защо оставаш с впечатлението, че аз съм повече от един човек и ми говориш като на тълпа?

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.04.05 20:51



Стана малко чатово. След като си прочел постинга ми, смяташ ли, че ми трябват разпечатки и други евровизии? И в двата ми постинга нямаше намеци - аз си го казвам направо.

Айде нема нужда.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Джемини?нови [re: musha-busha]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано28.04.05 21:42



Мисля си, че като един от изявените представители на "Джемини", ти си достатъчно условие, че да говоря към цялата организация, а не лично към теб. Ако искаш да провеждаме персонална дискусия, пиши ми на icq-289 869 235, свободно за всеки, между другото. Така и няма да превръщаме форума в чат.
Относно другото, вярно е-като ми кажеш какво конкретно някоя организация е направила за ЛГБТ общността, ще ми затвориш устата. Дано да успееш!

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема САМО Джемини!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор Sensus (непознат )
Публикувано28.04.05 23:19



НИЕ, "СЕНЗУСЦИ" НАПЪЛНО ТВЪРДИМ, ЧЕ ТАЗИ АНКЕТА Е МАНИПУЛИРАНА, НЕВЯРНА И НЕСПРАВЕДЛИВА КЪМ ЕДИНСТВЕНАТА ГЕЙ ОРГАНИЗАЦИЯ В БЪЛГАРИЯ, ВСИЧКО ДРУГО Е ПОМИЯ, ОТ КОЯТО КАКТО СТАНА ЯСНО-НИ СЕ ПОВРЪЩА ОСОБЕНО НАПОСЛЕДЪК!
ВЪОБЩЕ ТИЯ БЕЗПЛАТНИ РЕКЛАМКИ НА НЕПОСЕЩАВАНО ГРОЗНО САЙТЧЕ, СА ТВЪРДЕ ЖАЛКИ, ДОСУЩ КАТО АВТОРИТЕ НА ТОВА МНЕНИЕ!



Тема Re: САМО Джемини!!! [re: Sensus]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано28.04.05 23:39



Наско, ако желаеш да кажеш нещо лично, кажи ми го на телефона. Не се страхувай, няма да те изям.
Относно останалото-хубаво е да разберем какви са очакванията към гей организациите, на хомосексуалните момчета и момичета в България. Така поне ще разберем какви са точно потребностите на ЛГБт общността.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.