Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 29.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: САМО Джемини!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор Sensus (непознат )
Публикувано28.04.05 23:53



Tova e sme6na i manipulirana anketka....nqma kakvo da si kajem s teb, sajalqvam, 4e te poznavam i 4e ti pi6a daje...

www.sensusbg.org



Тема Re: САМО Джемини!!!нови [re: Sensus]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.04.05 14:41



Да издигнем тотем на Джемини ли, кво ли... Мраморен паметник върши ли работа?

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано03.05.05 14:35



Благодаря на администратора на бгмен за направеното проучване.... но има едно голямо НО
направих си труда да отида на сайта и да проверя направеното проучване и се оказа, че мога да си гласувам колкото си желая от едно и също ip.
Това иде да покаже, че анкетата може много лесно да бъде манипулирана...

Убедете се сами как от един и същ компютър гласувах повече от два пъти без да ми бъде забранен достъпа ... и така до безкрай...

Предлагам ти при следващи подобни анкети да вкараш някакъв контрол за да има по голяма правдоподобност... в противен случай 1 човек може да си извърта резултата както му е удобно...














.....and let the sun shine....


Тема Re: Джемини?нови [re: soldier of fortune]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано03.05.05 19:29



Знаеш, че в България 90% от ай пи-тата са динамични. Затова и не съм въвел подобен контрол-просто няма смисъл. И пак затова никъде не съм казвал, че проучването е представително.
Но е редно да не търсиш манипулацията, а да си дадеш сметка, че трябва да се стегнат редиците и "Джемини" да започне да помага реално на ЛГБТ обществото. Така, както някои вече направиха!

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано03.05.05 20:15



да се стегнат редиците?!
Ефрейтор, можете да се върнете в строя при другите фронтоваци!

Bgmen, ти просто не четеш. Една си песен знаеш, една си пееш. Не говорим за представително проучване, говорим за опищените от теб резултати от твоето проучване. Обърни внимание, че след като един човек може да клика на един и същи отговор докато му се счупи китката, това представлява мнението на този човек, замаскирана зад хубавата дума "анкета". Последния постинг по темата е поредната пукнатина в стената на анкетата. Както казах по-горе, с Bbourgas имахте цяла сага по темата.

Дори и 99% от ай-питата (баси думата) да са динамични, когато се прави анкета, се дава възможност да се чуе преобладаващото мнение. Това става, когато повече от един човек отговори. Ето защо на сайтовете, където има анкети, е направено така, че анкетата да не става като електронна игра за един човек, който щрака до замайване. Когато не претендираш за представителност или значение на анкетата, която си направил, тогава защо от не-представителните резултати вадиш заключения и изводи? Дори начина, по който си написал резултатите от анкетата, не е безпристрастен и професионален, журналистически, какъвто подход претендираш да имаш.

За да получиш адекватен отговор, трябва да зададеш адекватен въпрос. Джемини не продава червени домати за 1.20 килото, за да попиташ доматите на Джемини достатъчно червени ли са и да чакаш отговор. Джемини предлага редица услуги и се занимава с неедно нещо. В този смисъл, трябва да съкратиш и конкретизираш въпроса си, за да е ясен на интервюираният. Нито аз, нито някой друг от Джемини е коментирал резултатите от твоето питане, коментираме методологията, която обезмисля каквито и да е резултати. Разбери, че не става дума за Джемини, а става дума за опищян дир с няква анкета, чиято технология е сбъркана.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Джемини?нови [re: musha-busha]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано03.05.05 20:45



Аз вече съм казвал, че 100 пъти съм се опитвал да работя с вас, но никой не ми е обръщал нужното внимание. Затова ако е сбъркана методиката ми, достатъчно беше да изпратите нужните корекции и аз щях да ги уважа, но се съмнявам, че нещо щеше да е различно.
И си права донякъде за моята безпристрастност-много се ядосвам, защото ви пращах сума ти съобщения, а вие дори не ми отговарихте. Та представям си след като на мен не отговаряте, как сте се загрижили за останалите членове на ЛГБТ общността.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Джемини?нови [re: Sensus]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано03.05.05 22:51



Мазни сме, ама поне имаме муцуни-а не като теб. Аз още ти се чудя на безсрамието, да участваш в кастинг, при положение че си толкова неприятен визуално.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано04.05.05 12:31



Наистина стана чат вече. При това досаден.

100 пъти си се опитвал да работиш с Джемини? И кога се е случило това, че нещо ми се губят опитите ти за работа с Джемини. Както стана ясно, ти не си наясно какво е Джемини и с какво се занимава организацията. Ето ти един жокер - банер на сайта ти на заглавната страница на Джемини не е съвместна работа, шъ знайш.

И аз обичам театъра и драматургията, но тези постановки ги представяй на голяма сцена на някой театър. Ако дефиницията на "сума ти съобщения" е 2 имейла с въпрос как да си направиш сайта посещаем, тогава си пропуснал част от гимназията. Съществена част. Опита ти за популистка манипулация с мнението на посетителите в този клуб става нагъл. То бива човек да е в примоция, ама айде нема нужда чак пък толкова.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Джемини?нови [re: musha-busha]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано04.05.05 15:19



Разбирам реакцията ти-просто си позеленяла от злоба и жлъч. Вчера поне наистина изглеждаше зелена. Има и защо-това което ти се иска да бъдеш, други вече са. Въобще повече не ми се занимава с озлобени личности като теб. Относно моя сайт, ще си го промотирам както си искам. Но ми е неприятно компроментирани и озлобени какички да дават оценки, за които не са достатъчно компетентни.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Джемини?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор musha-busha ()
Публикувано04.05.05 15:51




Като пораснеш и станеш на 13, ще си говорим пак, какиното

Единственото зелено, което може да си мернал, са били хубавите ми зелени очи, baby. Друго няма как да си видял, защото не бях в залата на БТА. Имах си по-важна работа в БТА. Така че за 5-те минути докато си взимах кафе, си видял само очите ми. Много малко ме познаваш, за да имаш представа какво е в състояние да ме "озелени". Не стана ясно, че не ти е приятно да си говориш с каки като мен от чата, който заформи, с тази разлика, че на мен ми е забавно.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.