Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 28.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Важно! Конкурс за малки проекти!  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.04.05 22:56



Фондация “Куиър България” обявява конкурс за финансиране на малки проекти, насочени към подобряване на положението на ЛГБТ в България. Общата сума, с която фондацията разполага е 15,000 US долара. Ще бъдат финансирани неправителствени организации и физически лица от България. Приоритетно ще бъдат финансирани проекти насочени към: рекламни, медийни и информационни кампании с цел популяризиране на ЛГБТ в България, създаване и укрепване на ЛГБТ клубове/организации извън София, директно подпомагане на ЛГБТ среди извън София чрез различни мероприятия и инициативи, организиране на масови публични прояви...

Целия текст тук :





Тема Re: Важно! Конкурс за малки проекти!нови [re: Nikam]  
Автор eлия ()
Публикувано29.04.05 22:29



Имаше едно списание.... младежко... в което пишех спортни статии.

Едно момиче работи за ДЕУ-мотърс и претърпява трудова злополука в която загубва изцяло зрението си. Понеже фирмата е сериозна - получава обезщетение от 30 000 лева.
Нейните приятели решават да инвестират тези пари някъде, за да й носят доходи и създават младежкото списание АСЛ.
Вложиха тези 30 000 и издадоха първия брой... после втория.. и парите свършиха... но взеха още 10 000 и издадоха третия брой, след който минаха трите месеца, когато трябваше да получат постъпленията от РП за първия брой - парите от продажбите на първия брой.
Та когато те дойдоха, се разбра, че списанието току що е фалирало. Опитаха се да го продадът неуспешно... и го закриха....

15 000 лева са достатъчни за бюлетин.. но не и за списание, което да се самофинансира.
15 000 лева са достатъчни да излезе един брой или два максимум... но са недостатъчни да се продължи...



Тема Re: Важно! Конкурс за малки проекти!нови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.04.05 09:49



Здрасти

Аз вчера ти отговорих тук, но нещо не се е получило. Идеята ти е добра, но просто няма как да стане за 2 седмици - събиране на материали, редактори, намиране на издатели и прочее. Идея наистина не е лоша и ако се кандидатства като проект, сигурно ще спечели. Освен това, тези пари ще се харчат по правилата, определени от донора, а той иска конкурси и така нататък...



Тема Re: Важно! Конкурс за малки проекти!нови [re: Nikam]  
Автор eлия ()
Публикувано30.04.05 13:41



Ти написа "списание" и аз споменах само какво видях относно създаването и закриването на едно списание. Сега... разбира се може да се направи някой черно-бял самиздат... но... аз разбрах, че говорим за списание...



Тема Re: Важно! Конкурс за малки проекти!нови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано30.04.05 13:42



Това им е лошото на донорите... че ти стават шефове...



Тема Re: Важно! Конкурс за малки проекти!нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.04.05 22:44



Да го кажем по друг начин - който плаща, той поръчва музиката :) Все пак, ако парите са твои, имаш право да кажеш за какво да се изхарчат...



Тема Re: Важно! Конкурс за малки проекти!нови [re: Nikam]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано01.05.05 15:27



"Лично аз съм готов да предоставя някои материали, съвсем безвъзмездно, само и само да могат повече хора да ги прочетат и разберат че да си ЛГБТ - това не е диагноза...." - рече Никам.

Аз пък съм чел други неща от същия "доктор" - например, че да си бисексуален, е диагноза и това го пишело в учебниците, по които е учил. Я да видим - дали Никам е научил нещо ново или в безвъзмездните му материали ще прочетем същите глупости, които е писал до сега?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.