Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 21.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема още нещонови [re: musha-busha]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано22.04.05 19:59



В отговор на:

- бихте ли станали членове на спортен клуб, ако той открито се прокламира като гей-клуб, или предпочитате това да не се обявява в обществеността ?



На този въпрос ще отговоря: Ако се обяви че е ГЕЙ и в него всички са ГЕЙ а не излишъци от останалите социални категори аз ще дойда, въпреки че мойте спортове са други



Тема Re: Как НЕ трябва да се учредява (гей) спортен клнови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.04.05 23:15



Как да свърши сагата ? Банално - Петър Био влезе в УС и така всичките му морални възражения се изпариха... Тъжно, но затова пък толкова познато...



Тема Re: още нещонови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.04.05 23:18



Може би нещо не си успял да схванеш ситуацията, при всичките глупости, които се изписаха напоследък по темата. Фет Кетс е клуб, който си поставя за цел интегрирането на гей мъжете в обществото, без това да става за сметка на прикриване на сексуалната ни ориентация.

В същото време, член на клуба може да стане и всеки хетеро, би и прочее сексуален човек, стига да споделя горната цел...

Във Фет Кетс има и няколко хетеромомчета, но това не пречи, а напротив - помага. Те виждат нас и разбират, че сме хора като всички останали а не някакви вариации на тема "Азис"... така че, те ще отнесат тази информация навън и това ще е от полза за всички...



Тема Re: Развитиенови [re: musha-busha]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано23.04.05 00:45



Снощи все пак нормалната комуникация беше възстановена.
Кирил уточни, че е допуснал грешка, като предварително не е поканил всички нас на учредителното събрание и сподели, че междувременно се е обадил на всички момчета с въпрос-покана имат ли желание да присъстват на такова събрание, на която е получил само отрицателни отговори. Аз и Недрет изявихме желание да бъдем включени в Управителния съвет и днес стана ясно, че останалите учредители нямат нищо против това.
Така сформирания УС ще има 7 члена, включително юридическото лице Фондация Куиър България, а Милен Михайлов де факто ще има 2 гласа - един като физическо лице и един като представител на юридическото лице Фондация Куиър България. Надявам се такава управленска структура да осигури максимално прозрачното и съзидателно управление на клуба, макар и да считам, че в тази ситуация щеше да е по-добре Фондацията като свой представител в УС на Фет Кетс да излъчи друг свой член, а не Милен - трудно ми е да си представя Милен да гласува по даден казус "за" от свое име и "против" от името на Фондацията, или обратното .

Както написах вече в клуб Адам и Адам, лично аз отделих твърде много време в абсурдни обсъждания, спорове и се нагледах на различни интриги, за да позволя грешките в предишните опити за организиране на нещо полезно и приятно за ЛГБТ в България да се повторят, потретят и по-n-тят.
Все още имам много сили и позитивна енергия и ще направя всичко възможно този спортен клуб да запази самостоятелния си облик и да гради позитивен имидж, без да бъде управляван фиктивно - чрез конци от външни за него организации или личности.

Тъй като завършвам образованието си по биотехнологии и имам знания за рационално хранене и хранителни добавки (суплементи), се надявам, че това ще може да допринесе за по-добро здраве и спортни успехи на всички нас.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.

Редактирано от peter25 на 23.04.05 00:57.



Тема Re: Развитиенови [re: peter25]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.04.05 10:14



Държа да внеса една лека корекция в казаното от теб - УС ще е от 7 души, но нито един от тях няма да съм аз. Аз съм учредител на Фет Кетс, но не съм член на УС и нямам право на глас там. Това как ще гласува Фондацията се определя от нейния УС. Гласът на Фондацията ще се изразява по всяка вероятност от Изпълнителния ни директор...

Естествено на ОС ще гласувам на общо основание, но не като част от Куиър България а като себе си - все пак аз водя плувната група, която както е тръгнало /Дай Боже!/ скоро ще стане най-голяма по численост...

Това впрочем ме навежда на една интересна идея - от 7 души в УС един глас е за Фитнеса, един глас е за Баскетбола, един за Фондацията, а останалите 4 са за волейбола...хм, не ти ли се струва, че тука има сериозен дисбаланс? Та идеята ми е - хайде да се откажеш от мястото си в УС и да го дадем на някой от плувната група, за да има равновесие? Какво ще кажеш?

Редактирано от mizrahi на 23.04.05 10:17.



Тема Re: Nqmat krai tiq intrigi...нови [re: Sensus]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.04.05 00:39



Е, то вярно е, че Иво те изхвърли от офиса като мръсно коте, ама чак пък толкова...



Тема Re: още нещонови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор musha-busha ()
Публикувано24.04.05 11:59



Не четеш, baby, не четеш.

Как проверяваш сексуалната ориентация на познатите и колегите си?

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Развитиенови [re: peter25]  
Автор musha-busha ()
Публикувано24.04.05 12:06



Така сформирания УС ще има 7 члена, включително юридическото лице Фондация Куиър България, а Милен Михайлов де факто ще има 2 гласа - един като физическо лице и един като представител на юридическото лице Фондация Куиър България.

?! Нещо не ми е ясно тук. Как така юридическо лице, а не посочен представител, е част от ръководния апарат на Фет Кетс? Другото, което не ми е ясно е как един човек, независимо кой е той, има два гласа в УС? Тогава, същият човек има три гласа - два в УС и един като член на сдружението.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Nqmat krai tiq intrigi...нови [re: Sensus]  
Автор musha-busha ()
Публикувано24.04.05 12:09



Е точно работата по чужд лиценз закрива организации, но вие си знаете най-добре...

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Развитиенови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.04.05 15:53



Естествено, че няма такова нещо, просто Петър Био все не може да схване нещата.

Както и да е, по горе казах как стоят нещата с УС на Фет Кетс и няма да се повтарям, освен в едно - мене в този УС ме няма - нямам нито нерви нито желание да се нагърбвам с отговорност и за още една организация... а какво остава да опищя целия форум и да прибегна до всякакви заплахи и изнудвания, за да се намърдам в УС, както вече направиха някои...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.