Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 19.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано26.02.05 23:33



Напоследък забелязвам едно течение да се педализира и лезбосва всичко. Включвам ТВ - обратни, пускам радиото - обратни, в нета - пак обратни. Това аз наричам терористичен акт срещу хората с нормална сексуална ориентация. Интересното е, че това явление е присъщо за България. Тук обратните умират да тероризират с ориентацията си голяма част от обществото, което пък от своя страна изобщо не го интересува кой с кого си ляга. Ето какво още забелязваме - появило се гей-туризъм някъде си, айде и у нас. Извинявайте, но туризма си е туризъм...и той може да е селски, културен, балнеоложки, ловен и т.н., без значение дали туриста е садист, мазохист, фетишист, асексуален, обратен и пр.
Престанете да тероризирате обществото, живейте си живота и ни оставете и ние да живеем. Не ни занимавайте с това къде и как си слагате пишките или кво си завирате по дупките.
Не на гей-тероризма!

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: snobar]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано27.02.05 13:12



100 % Не на Гей-тероризма!!! Парадира се с това. Никой не ги закача пък те видиш ли се натискат да бъдат видяни в обществото!!! И всичко се юрнало да става унисекс!!!

.....Flood for fun !


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: _bmd]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано27.02.05 22:20



Абе Снобар, ти от какъв дявол си видял темата за гей туризма. Ако се интересуваш лично, не прави несполучливи опити да прикриваш очевидното. Ако ти е по-удобно, ти не си гей турист, ти си турист, тръгнал на лов за мъже, ама тайно де.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: _bmd]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.02.05 05:12



Интересно... разкажете как беше засегнат вашият живот от гей тероризъм?



Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: snobar]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.02.05 05:20



Хм... темата за гей туризма беше започната от човек, който не е гей. После идваш ти, друг хетеро, и обявяваш гей хората за теористи... Къде е логиката?



Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: snobar]  
Автор tramell (monosexual)
Публикувано28.02.05 14:37



обратните умират да тероризират

пък аз се чудех на причините за нарасналата смъртност сред хетеронаселението последните 15-ина години на какво се дължи, а то на тероризъм
сигурно затова така сме се размножили, защото не ни стигало по-рано жизненото пространство...


If you didn't want the answer, you shouldn't have asked the question.


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: tramell]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.02.05 15:05



буахахаха

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: BGMEN.COM]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано28.02.05 20:49



Съвсем случайно попаднах...иначе влизам да чета просташките, идиотски изцепки на *шалалала* Никам...

Аз да си търся мъже??? Ти луд ли си???

...и твойта майка също!

Редактирано от soldier of fortune на 28.02.05 21:45.



Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: jaytee]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано28.02.05 20:53



Много лесно - казах, че като пусна ТВ, искам да гледам нормална ТВ, а не някоя *шалала* като Деси да ми разправя как ако си осиновели деца...и т.н. - ала-бала...Влияете зле на всички...

И още нещо - в клубовете на дир.бг има един клуб за хора с хетеро суксуалност (Адам и Ева) и цели три за *шалала* - Адам и Адам, Ева и Ева, Клуб ЛГБТ...е нагли сте *шалала* ...и после вас ви дискриминирали - глупости

...и твойта майка също!

Редактирано от soldier of fortune на 28.02.05 21:46.



Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: jaytee]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано28.02.05 20:56



Логиката е, че няма логика...хетеро пише тема за гей-туризъм...а друго хетеро пише за гей-тероризъм...Що търсиш логика...???

...и твойта майка също!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.