Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 03.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: dexter_sum]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.03.05 12:59



Че то не останаха straight girls в клубовете

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: snobar]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано05.03.05 13:43



еее, чак пък толкоз...
пълно е:)

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: dexter_sum]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.03.05 13:48



я кажи къде ги виде та и аз да ходя да попиша там

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: snobar]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.03.05 15:59



:) Ами то нали точно за "ловен" туризъм говорят хората :) И гей туризмът си е ловен туризъм... Тук сексуалността има значение...



Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: nature]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.03.05 16:07



Виж, тук съм напълно съгласен с теб :) Ако две момчета се целуват на публично място, видите ли, това щяло да изпедерасти обществото и децата трябвало да се пазят от такива гледки. Аз пък мисля, че когато мъж и жена се мляскат публично, изкривяват правилната сексуална ориентация на момчето :)

Мене ако питате, трябва да се въведе "хомосексуализъм" като предмет в училищата - теория и практика с поне 2 зрелостни изпита :)



Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: Nikam]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.03.05 18:28



Леле колко ме разчувства...

Къв ли лекар си и ти, ама карай - не искам аз да ти давам оценка...все пак не съм компетентен, но като гледам отношението ти към всички хора в нета, си представям какъв си и в ежедневието...Едва ли си благо и хрисимо докторче, помагащо на страдащите хорица, които помежду другото сигурно одираш финансово без много много да му мислиш...(Тук не искам да кажа, че лекарите не заслужават, но изнудването им е голямо. Сори за отклонението).

Абе ти май не разбра, че аз нито се нахвърлям върху вас, нито страня от подобни хора. В едно от мненията си казах, че имам приятели гейове - и хич не са малко. Така, че не се опитвай да ми вменяваш вина и да ме караш да се чувствам хомофоб!

Да беееее, ние ви принуждаваме...ох горките жертви...Толкова компромиси ви се правят...искате отделни закони и незнам си кво още, въпреки, че по конституция всички са равни...

Пак ти повтарям не ми вменявай вина!!!

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: nature]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.03.05 18:32



А защо ти трябва да се себеутвърждаваш на фона на овщоприетото мнение за любов???
Аз като фетишист нямам нужда да се себеутвърждавам, въпреки, че фетишизма е странен и не е въприет от обществото като нормално поведение на личноста!

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: mizrahi]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.03.05 18:35



Боже Боже...кво доживях да прочета....

Абе менталното ти състояние не е в ред...ходи Никамита да те прегледа

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: Nikam]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.03.05 20:16



Хетеросексуалните вече все по-рядко сключват брак, а вие сте се засилили...Кво толкова ще ти даде един брак (при това на лист хартия)...нищо. Щом го обичаш - обичай си го, живейте си заедно - никой няма да ти пречи.

Случаите, в които полицаи са малтретирали хора едва ли са се замисляли или е имало време да мислят какви са - хетери или хомо...

Някой си е решил да организира разходка с лодка за обратни, а някаква си компания, не може да упомене, че прави превози само за хетеро двойки...

Ами вие си правите тематичните заведения...не ви ги правиме ние насила и да ви набутваме там, също насила. (А като толкова ме обвиняваш в хомофобия, държа да отбележа, че съм посещавал абсолютно всички ваши заведения...и не заради друго, а заради приятелите ми гейове...Те също са се съобразявали с мен и сме излизали в нетематични клубове, където им е по-комфортно и не крият, че са с друга ориентация). Мисля, че вие сами си създавате проблемите в общуването, а не ви ги създават хетеросексуалните. Вие сами се изолирате...явно страдате от някакво чувство за малоценност...

Защо влизам ли? Ами за да се оплаквам от вас!

...и твойта майка също!


Тема Re: ГЕЙ ТЕРОРИЗЪМ! Що е то, и има ли почва у нас?нови [re: snobar]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано06.03.05 03:41



В отговор на:

Хетеросексуалните вече все по-рядко сключват брак, а вие сте се засилили...Кво толкова ще ти даде един брак (при това на лист хартия)...нищо. Щом го обичаш - обичай си го, живейте си заедно - никой няма да ти пречи.




Хм... браковете като не са толкова важни за хетеросексуалните защо не ни ги разрешат и на нас? Какво чак толкова?

> Ами вие си правите тематичните заведения...не ви ги правиме ние насила и
> да ви набутваме там, също насила.

В тематичните заведения няма лошо. На мен ми харесват стига да не са единственото място, където можеш да отидеш с партньора си като двойка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.