Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 19.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Аминови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано28.02.05 21:05



Ама аз не съм хомофоб...дори имам приятели гейове...но дори на тях им казвам, че е адски тъпо да парадират и да занимават останалите със своята ориентация.


...и твойта майка също!

Редактирано от snobar на 28.02.05 21:33.



Тема Re: Аминови [re: snobar]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано28.02.05 22:00



няма парадиране. това, което ти изглежда като такова, е небходимост. докато и в последното село стане ясно, че хомосексуалността не е психично, нито психиатрично отклонение от нормата, а вариация на същата. налага се да се говори за различното, за да разбере и последния тъмен балкански субект, че различното е просто различно, а не чудовищно и застрашаващо оцеляването на човешкия род.

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Аминови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.02.05 22:05



Ам... кое е различното? Смислен отговор на този въпрос аз не съм чула досега.

Както и на любимия ви въпрос: познавате ли нормални хора?
А .. харесват ли ви?


Понеже не съм чувала дефиниция на "нормално", не в смисъла на специализирана дефиниция (медицинска норма, психологическа норма и т.н.), ми е адски интересно тогава какво е "различното" в това да си хомосексуален?

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Аминови [re: musha-busha]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано28.02.05 22:11



В случая го използвам статистически - нали знаеш разпределението на Гаус? Онази камбановидна функция, която определя "нормата". Съжалявам за лаическия език, учила съм биостатистика на немски

В смисъл - чисто научно.
Субективизмът на "нормалното" е очевиден за всеки с мозък, колкото грахче...

Аз съвършено нормални хора в смисъла на психологията не познавам.

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Аминови [re: snobar]  
Автор boian (член)
Публикувано28.02.05 23:51



A ti zashto paradirash s heteroseksualnostta. Neprekysnato se kylnesh v neya. Stiga de.



Тема Re: Аминови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.03.05 02:08



взаимно е

Mens agitat molem

Тема Re: Аминови [re: snobar]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.03.05 02:15



обяснили са ти вече това с "модерното"...10 % от популацията е хомосексуална.Това не е въпрос на избор или мода...Просто е факт.А и да е въпрос на избор, то това определено не е твоя работа.

Виж твоят избор на рекация на това е въпрос освен на всичко друго и на мода.Хомофобията не е модна, ма никак!Както ти казах -мигновено замирисваш на чесън, пот и вкиснало с хомофобското поведение.

И не виждам какво ти пречи парадиране със сексуалност.Практически всяка реклама съдържа сексуален елемент.Сексуалността е готино нещо и вички я харесваме.И всеки си играе със своята си сексуалност-хетеросексуалните с хетеросексуалност, хомосексуалните с хомосексуалност,а някой дет са по-лъки и с двете сексуалности.

Ако тебе не те вълнува някой тип сексуалност просто не се занимавай с нея и си гледай това, което теб те вълнува.Да не се впускам в разяснения кой точно се вълнува бурно от хомосексулаността и воюва срещу нея...Гледал си преполагам "American beauty" ..............


Mens agitat molem

Редактирано от Fire walker на 01.03.05 02:44.



Тема хехехенови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.03.05 02:45



сега видях сигнатурата ти :))))мене ли си опсивала там , щото отговарям на тоя дескрипшън?

Mens agitat molem

Тема Re: хехехенови [re: Fire walker]  
Автор Янa (всякаква)
Публикувано01.03.05 09:08



мне :)
това е изказване на една от 7-годишните щерки на гаджето /сега са на 9/ защо съм най-готиното гадже на баща им. тоя лаф е пословичен
ама и верен

Loneliness inside. Some kind of falling.

Редактирано от Янa на 01.03.05 09:45.



Тема Re: Аминови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано01.03.05 17:00



В статистиката и изобщо в измерването Гаусовото разпределение не показва нормата и отклонението, а групира изседваните лица в различни категории, като при т.нар. Нормално Гаусово разпределение графиката наистина има формата на камбана, круша, хълмче, планинка, цица, могилка и какво ли не още съм чувал:). Това показва , че в средата, където могилката е с най-висок връх, хората са давали най-често един и същи отговор и най-голям процент от ИЛ са дали именно този отговор, после се гледа намаляването наляво и надясно и се смятат едни процентили и тук вече ства пълна лудница и отказвам да обяснявам:) Нормата и отклонението помоему съществуват единствено в самите нас:) Статистиката е гадна наука и можеш да си спекулираш с нея днеска и нощеска:) По същество дали ще избереш най-често давания отговор за норма зависи изцяло от експериментатора. В този смисъл е абсурдно да говорим за универсалност. В психологията е по-удачно да се говори не за нормални, а за здрави психически, за преживяващи психическо (или субективно, в зависимост на коя теория си привърженик) благополучие, за справящи се със средата, за адаптиращи се в тревожни ситуации, за превъзмогващи жизнените кризи и т.н и т.н. Но да не отваряме дума за това, че ми хрумна какво е норма в психиатрията например, но е гадно и тегаво, трябва да сме позитивни, напред:)

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.