Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 26.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Радиопредаването!  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.02.05 22:23



Днес изслушах с удоволствие първото радио предаване "Джемини" по Радио Нет. Откровено си признавам, че много, ама много ми хареса. Вярно е, че проблемите, които бяха избрани за старта не са мои проблеми, но съм сигурен, че има доста момчета и момичета, които виждат нещата по този начин.

Спомням си навремето, когато бях още зелен в тези игри, много ми се искаше да има поне едно предаване по нашите теми. Това, че предаването сега се прави и то от гейове е повече от супер. Омръзна ми да слушам полуграмотни журналисти или някакви псевдо лекари да говорят за това какво сме ние и как всъщност се чувстваме, сякаш аз не знам :)

С една дума - ПОЗДРАВЛЕНИЯ за първото радио предаване! Успех желая и за следващите издания. Ще ги слушам с удоволствие.



Тема Re: Радиопредаването!нови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.02.05 00:43



И на мене много ми хареса, супер е да чуеш познати гласове по ефира... Всяко подобно начинание е голям плюс за всички нас, браво момчета (и момичета)



Тема Re: Радиопредаването!нови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.02.05 00:58



сигурно аз съм едно от малкото изключения, на които не им е харесало.


Национална кампания "Чурки без сирене"


Тема Re: Радиопредаването!нови [re: BBourgas]  
Автор musha-busha ()
Публикувано07.02.05 09:21



Кажи си забележките. Много хубаво не е на хубаво, нали знаеш

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Радиопредаването!нови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.02.05 10:12



Ти пък сега, мисли глобално! Не е важно дали темата ти е харесала, тя и за мен не беше актуална. Важното е това, че вече в БГ има гей радио предаване и то се прави от гей и лесбийки за всички нас...

Сигурен съм, че следващите теми ще са по разнообразни и ще излязат от руслото на вечно обругаваните, смотани, нещастни, неразбрани, самообвиняващи се, отвращаващи се от себе си, клонящи към депресия и самоубийство гейове. Предполагам, че има и такива, но не и сред моите приятели :)))

Както и да е, предаването беше безспорен успех и наистина нещо стойностно за гей общността и за българите като цяло.

Поздравления още веднъж!



Тема Re: Радиопредаването!нови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.02.05 10:21



Нещо по същество имаш ли да кажеш, защото напоследък постингите ти са в тъмно червено, от това червено дето висеше по Червения площад!



Тема Re: Радиопредаването!нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.02.05 12:36



Първо, мерси за добрите думи
Искахме като първо предаване да е силно - като тема и присъстивие. И си мисля, че изкарахме невероятен късмет с госта.
Въпреки, че за някои темата се е видяла странична, сигурен съм,че много хора са познали малко или много себе си в госта и че разговорът им е помогнал поне малко и на тях.
Идеята беше в първото предаване да тръгнем от човека. Защото теми и интерпретации има много, вно в центъра, в началото на всичко е човекът, неговото възприемане за света и нещата.



Тема Re: Радиопредаването!нови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.02.05 19:52



А от къде знаеш че не съм? Много си поучителна станала.



Национална кампания "Чурки без сирене"


Тема Re: Радиопредаването!нови [re: musha-busha]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.02.05 19:58



Oпределено не ми се слушат лични драми, с които само да си развалям настроението. Как очаквате да реагираме? С инфантилно съжаление и фалшива съпричастност?! Очаквам нещо по-обнадеждаващо!

Слушах предаването заедно с мой приятел, който е хетеросексуален. След края на интервюто последва кометар от негова страна: "Тоя е е*аси лигльoто! Защо повечето сте такива депресанти?"

Омръзна ми хората да мислят за мен, че след като съм гей задължително трябва да съм феминизиран. Омръзна ми да гледат на мен като на същество с лабилна психика, склонно към самоубийство. Цялата история ми се стори супер захаросана и се чудих да се смея ли или да плача. Вероятно голяма част от слушателите са и хетеросексуални. А те какво ли са си помислили?


Национална кампания "Чурки без сирене"


Тема Re: Радиопредаването!нови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.02.05 22:26



Днес играх дартс. Използвах за мишена уголемена на служебния плотер снимка от фотосесията ти с Мел в Интро. Нямаш си представа колко точен бях - почти всяко от попаденията ми беше в челото ти...

...останалите в гърдите


Национална кампания "Чурки без сирене"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.