Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 18.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови  
Автор mauer (напредва)
Публикувано02.02.05 16:13



Четсит празник на всички ЛГБТ, приятно изкарване на всички довечера, умната и много хубави емоции:)))

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано02.02.05 16:15



Честито на тези, за които днешната дата е празник. Гей заведенията в София се очаква да са пълни довечера, така че на празнуващите - enjoy.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: musha-busha]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано02.02.05 16:21



Ти няма ли да празнуваш, останах с впечатлението, че си индиферентна към днешната дата или се бъркам?:)
Или може би възприемаш тоя ден като чисто мъжки гей празник? ако е така, наистина жалко, понеже това ще е още един клин в така и така сложните отношения между гейс и лесбийки.....кой знае...чакам с нетърпение и въленение твоя отговор:)

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано02.02.05 16:38



Повод за празник винаги може да се намери, но за мен не е празник. Аз не свързвам тази дата по нищо с хомосексуалните и затова не я чувствам като празник.

Но мои приятели вече се уговарят за довечера, пък и виждам, че хората си правят парита и си я честват. В което няма нищо лошо

Между другото, аз не деля нищо на мъжко и женско. Аз мога да боядисвам, да варосвам, да правя дървени ракли и да слагам фаянсови плочки. Мога и да плета на две куки и съм шила един гоблен. Готвя хубави манджи, когато не ме мързи. Така че смятам, че един човек може да прави всичко, стига да иска.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: musha-busha]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано02.02.05 16:48



А коя дата свързваш с хомосексуалните? Това официална позиция ли е на Джемини или само твоя? В този ред на мисли Джемини с какво свърава 1 декември?!...тук е поводът да те подсетя, че имаш да ми отговаряш на едни въпросчета...за разлика от теб, аз помня като слон:)

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: mauer]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано02.02.05 17:00



от няколко години е официална позиция на Джемини.
поне беше. сега не знам как е, предполагам, няма промяна.

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано02.02.05 17:15



Повод за празник винаги може да се намери, но за мен не е празник. Аз не свързвам тази дата по нищо с хомосексуалните и затова не я чувствам като празник. Що не четеш, бе човек?

Бележка 1: Аз съм физическо лице и когато говоря от името на Джемини, го казвам изрично. Въпроса ти към Джемини е риторичен, защото на сайта на БГО Джемини има търсената от теб информация по времето, когато я поиска.

Бележка 2: Аз не съм програмист, не съм модератор, не съм уебдизайнер и съм просто потребител. Как да се занимаваш с постингите си не знам. Питай модератора или някой, който се занимава с това.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано02.02.05 17:15



А коя дата свързваш с хомосексуалните?

17 май.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: musha-busha]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано02.02.05 18:03



защо ?




Тема Re: ЧЕСТИТ 2-ри ФЕВРУАРИ!!!нови [re: mireto:)]  
Автор musha-busha ()
Публикувано02.02.05 20:28





На 17 май 1990 г. Генералната асамблея на Световната здравна организация премахна хомосексуалността от списъка на умствените заболявания. Този акт слага край на вековната медицинска хомофобия. Решението на Световната здравна организация представлява историческа дата и е съдбовен знак за членовете на ЛГБТ общността.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.