Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 03.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Правят състезания за "обратни" в Албенанови  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано27.12.04 12:01



Каре от днешния брой на вестник "Сега"



Единственото, което не ми харесва, е думата "обратни"...



Тема Re: Вярвам, че нашите организации ще реагиратнови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.12.04 19:38



Знаеш ли, при всяко интервю което дават нашите хора или преди всяка изява едно от нашите железни искания е да няма думи като "обратни", "меки китки" и прочее в статията. Журналистите обикновено се съобразяват с това, но те не могат да влияят върху заглавията - тях ги пишат редакторите и явно решават, че като напишат "обратните" това ще привлече читатели :(

Колкото до писмото, няма да е лошо да се направи. Ще има някакъв ефект само ако е подписано от всички или почти всички ЛГБТ организации. Аз съм "ЗА" въпросът е кой ще вземе инициативата...



Тема Re: Вярвам, че нашите организации ще реагиратнови [re: mizrahi]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано27.12.04 19:55



Честно казано, и на мен това ми беше тайната мисъл:)
Не че е задължително да се реагира на всички дивотии, но "Сега" има претенции за сериозно издание...



Тема Re: Вярвам, че нашите организации ще реагиратнови [re: dexter_sum]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.12.04 20:36



Да, в сряда ще говоря с колегите и ще видим какво ще стане-едно писмо не вреди, ама дано да помогне. Мисля си все пак, че е редно Тангра да реагират на публикацията - нали отразяват тяхно събитие... Все пак ще помисля.

Редактирано от mizrahi на 27.12.04 20:38.



Тема Re: Правят състезания за "обратни" в Албена [re: dexter_sum]  
Автор Иcтинckият Emo (той)
Публикувано27.12.04 22:01





Да не е декор за снимките на някой комедиен сериал?



Тема Re: Правят състезания за "обратни" в Албенанови [re: Иcтинckият Emo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.12.04 10:41



Точно това състезание не знам как ще се получи, защото се прави за пръв път в БГ и то от българи...

Иначе има световна и европейска спортна федерация за гейове и лесбийки. Правят се европейски първенства всяка година, а веднъж на 4 години се прави Олимпиада. Миналата беше в Сидни и беше много силна. Последното европейско първенство беше в Мюнхен и също беше на доста високо спортно ниво... Така че, никаква комедия няма тук :)



Тема Re: Написахте ли възражение срещу "обратни"нови [re: eлия]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано10.01.05 13:20



Искрено се надявам да не съм.

Иначе, ако някой трябва да напише писмо, трябва да са Тангра, според мен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.