Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 28.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.12.04 18:33



Понеже тук се спряга въпросът за това кой къде бил поканен, кой какво бил направил и кой какво бил казал, бих искал да направя едно обобщение...

За Ивелин и неговия коминг аут писаха : 168 часа, 24 часа, Труд, Новинар, Политика, Капитал/някои от вестниците по няколко пъти/. Ивелин беше поканен от Нова телевизия и участва в сутрешния й блок, както и от Бтв, където отново в сутрешния блок гостува на Николай Бареков заедно с депутата от БСП Иво Атанасов...

За събитието говориха пак по националните медии политици от всички парламентарно представени сили в това число председателят на БСП Сергей Станишев, Зам. председателя на партията - Румен Петков, Емил Кошлуков, Депутат от ДПС, чието име в момента ми се губи и много други...

Редица родни и чуждестранни сайтове също отразиха събитието... Интересен факт тук е, че проявата на Ивелин не беше отразена на Момчето.ком /Според собственика на сайта, станалото не било от голямо значение за Общността, а и Ивелин не бил достатъчно важен, за да му взима интервю/. Причината може би е, че Момчето.ком е по значима медия от изброените по-горе /нещо като гейското CNN/ или може би има друга причина, която няма да спомена, за да не ме обвини някой, че се нахвърлям върху по-слабия... Само ще добавя, че може би по същата причина събитието не беше отразено и на сайта на Джемини/ тук може и да греша, тъй като не го посещавам редовно, но търсих инфо днес там и не намерих/...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от mizrahi на 18.12.04 18:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от mizrahi на 18.12.04 18:37.



Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.12.04 21:01



5% истина стават все по-малко..
Кога точно съм ти казал това? И какво точно съм ти казал?Я се опитай да цитираш...
То не че има нещо ново... Преди няколко месеца точно докато кроеше интригите срещу Станислав му разправяше, че съм интригант...
Та сегашните лъжи не са нещо неочаквано или необичайно.

Хубаво, че медиите са отразили всичко това. Не е хубаво, че проглушавате ушите на всички за най-малките неща с които се появявате по медиите, но то в момента ви е простено, щото няма какво друго. Лошото е, че и вие самите не успявате да изполвате ситуацията за каквото и да било и зависите от интереса на медиите.
Интересно е как ще се развие навлизането на Куир в политиката...



Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: advocatte]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано19.12.04 10:55



Много рано си станал днес, нямаше ли билети за партито?



Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.12.04 11:06



Павлине, преминаваш границите на добрия тон. Аз не кроя интриги нито съм го правил някога. За разлика от теб, аз със Станислав съм си в добри отношения все още...

Какви са тия приказки за лъжи или 5 процента истина? Кога излъгах? Казах какво сте ни казали за делото срещу СУ. Ти каза - Лъжа. Аз ти цитирах протокола от срещата - ти си затрая, защото истината ти заседна на гърлото...

Казвам, че Момчето.ком не написа нито дума за Ивелин - пак лъжа било... Ако имаш проблеми с паметта и не помниш какво си казал, аз нямам и много добре си спомням...

Така че, за в бъдеще, преди да пишеш глупости си спомни фразата "Ако няма какво да кажеш, по добре си замълчи...". В постинга ти по-горе пропусна един удобен момент да замълчиш...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: jaytee]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.12.04 11:07



:) Верно не е дошъл - билетите бяха свършили, както вече казах... Партито впрочем мина супер :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: advocatte]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.12.04 11:12



Прав си, колега, макар и остър както обикновено... Страхувем се, че журналистите няма скоро да проявят интерес към петъчните кафета в офиса на Джемини, които минават за усилена дейност, само дето никой не я вижда...

Както и да е, аз принципно бях решил да се въздържам от критика към Джемини - виждам, че от нея няма полза... Само като видиш как реагира Председателя, който не е председател и ми става ясно, че това са думи на вятъра...

За в бъдеще ще ги оставя да си тънат в блажено спокойствие със затворени очи, представяйки си свят без дискриминация а ние ще правим каквото ни е по силите за да направим живота на ЛГБТ малко по-добър...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано19.12.04 13:00



За преминаването на границите на добрия тон се уча от теб. Слава Богу все още обаче имам уважение към истината.

Защо в момчето.ком няма нищо за Евелин обясних съвсем точно. Защо Джемини няма отношение също обясних тоста точно. И двете неща нямат нищо общо с налаганата от теб инсинуация.

Не разбрах какво точно мислиш, че има в протокола, който си цитирал.
Предложението беше да изтеглите иска на Куиър и да придвижите индивидуалните искове - разбира се запазвайки идеята, че вие ги представлявате. Никой не е очаквал да зарежете момчетата, осбено след като сте накиснали две от тях - Ангел и Стоян, без да са наясно дори за какво става дума. Та избериси точно какво искаш да лъжеш за Джемини и делото, за да има някаква яснота поне.
А няма ли да разкажеш на хората какво стана между Делфин и теб? Разбира се префсонорано по миленски... Не очаквам да кажеш истината.



Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.12.04 16:22



Защо да не кажа какво стана между теб и мен? Не мога да кажа между "Делфин" и мен, освен ако ти не си Делфин... Та както му викат - идейни разногласия - не съм съгласен нито с твоята представа за нещата, нито с поведението ти, нито с думите ти, нито с нищо... При това положение аз нямам какво да правя в онази групичка с която си пиеш бирата всеки вторник... Това е. Ти какво мислиш, че е станало?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано19.12.04 17:53



И това за броячите само ти най умния ли го знаеш? Ей, че глупави рекламодатели ама!
Да не говорим за БГмен - според мен той е доста по познат от момчето

Редактирано от advocatte на 19.12.04 17:54.



Тема Re: Ивелин и медиите - фактите такива каквито са...нови [re: advocatte]  
Автор prinyo ()
Публикувано19.12.04 20:02



Мераци...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.