Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 15.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ДАЙТЕ БИЛЕТИ ЗА КОЛЕДНОТО QUEER ПАРТИнови  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано17.12.04 20:16



Хейййй,
Има ли някой тук от QUEER? Дайте ми малко билети за утрешното парти! В заведението казаха, че отдавна са изчерпани. Аз исках 10-тина, но при тая ситуация бих се радвал дори и на 2 билета. Моля Ви дайте поне 2 билета....
Обещавам да съм с най-хубавия костюм
Ще мога ли да дойда?



Тема Re: ДАЙТЕ БИЛЕТИ ЗА КОЛЕДНОТО QUEER ПАРТИнови [re: advocatte]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.12.04 21:02



Страхувам се, че ще се наложи да те разочаровам - билетите бяха ограничени - 80 броя и свършиха още на втория ден. Ще попитам, дали някой няма да се откаже в последния момент, но не ми се вярва...Ако все пак се отвори възможност, ще ти оставя лично съобщение...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: ДАЙТЕ БИЛЕТИ ЗА КОЛЕДНОТО QUEER ПАРТИнови [re: mizrahi]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано17.12.04 22:03



eiiiiiiiii, haide napravete nesto, de - pone dvama, kakav e problema, ste se smestim nyakak si. Kazaha mi che ste e dosta interesno! Pak i az imam prekrasni kostyumi...



Тема Re: ДАЙТЕ БИЛЕТИ ЗА КОЛЕДНОТО QUEER ПАРТИнови [re: advocatte]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.12.04 22:23



Както ти обещах, ще потърся, но се страхувам, че едва ли ще успея да направя нещо, въпреки, че много ще се радвам да дойдеш... Има още доста хора, които не успяха да се вредят. Не съм предполагал, че партито ще се радва на такъвголям интерес...Единственото, което мога да те посъветвам е, следващия път като чуеш за наше парти да си вземеш билетче веднага, щото бързо свършват :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Хахаха [re: advocatte]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано17.12.04 22:49



екскюз ми ама за някакво парти тип работна среща на адвокатите ли си говорите ? До колкото знам Коледа е след 8 дни! Като цяло нещата ми звучат супер нагласени, като онази рекламка на боя за коса в която майката се обажда да пита щерка си с кво си е наплескала главата:
Хейййй,
/Чук-чук/Има ли някой тук от QUEER/естествено, че тук има някой от Куиър и адвокатчето знае много добре това, иначе нямаше да питаш тук/? Дайте ми малко билети за утрешното парти!/на което ще е събран целия софийски застаряващ гей "елит"/ В заведението казаха, че отдавна са изчерпани/баси и интереса от твоя страна-разкарвал си се чак до заведението, чието име така и не спомена/. Аз исках 10-тина/за количества на едро има ли отстъпки?!/, но при тая ситуация бих се радвал дори и на 2 билета/я обясни защо са ти десет, след като искаш 2?/. Моля Ви дайте поне 2 билета/....
Обещавам да съм с най-хубавия костюм /обещавам да не дойда да те видя/
Ще мога ли да дойда?/muaha-ha-ha-hha-ha-ha/


Общо взето, някой пита престорено за някакво парти, уж че не успял да си вземе билети, пък рекламира същото за което места има бол...

1. Какво е т'ва парти с 80 продадени билета за което само вие си знаете?
2. Коледа е след 8 дни, а не утре!
3. Каква е цената на билета и къде ще се състои мероприятеието?
4. По кво можем да те познаем адвокатче, че отдавна сме ти хвърлили мерак

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Хахаханови [re: Abes Exodus]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.12.04 10:11



Бейби, партито беше обявено достатъчно ясно и на гей.бг и на сайта на куиър и на БГ.мен, така че ако си искал да научиш, щял си да го направиш...

Аз му казах истината на момчето - бройките бяха ограничени и билетите свършиха... Не знам за какъв застаряващ гей елит говориш - не знам и кои са купили билетите, не ги познавам, така че и за мен ще е приятна изненада да ги видя...Познавам хората на които аз съм купил билети и те са доста млади...

Разбирам завистта ти но не мога да ти помогна, остани си със здраве и с петъчните кафета, които мислиш за работни срещи... Ние не бъркаме работата с удоволствието - това е нашето новогодишно парти /На мен ми харесва да празнувам Нова година на 18 и както личи и на доста други хора/ така че сигурно ще е весело...

Ако толкова искаш да присъстваш, следващия път бъди доста по бърз и си купи билетче овреме...вместо сега като пропусната стара мома да се оплакваш...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Хахаханови [re: Abes Exodus]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано18.12.04 12:05



Злобата не Ви оставя и за секунда. Защо си мислите, че Вие като не можете да съберете 100 души на куп и другите не могат!?!
Поздравления за тия дето могат.
А за Вас си остава злобата и завистта. Да, Коледа е след 7 дни, но това е семеен празник, миличък. Всички елитни партита по тоя случай се правят предварително и започват от първата седмица на декември. Явно си босичък в тия работи. Даже партито на парламента вече мина.
Това не беше скрита реклама, а просто въпрос. Иди в заведението /клуб Екзит, зад Булбанк/ и попитай, там наистина казаха, че няма билети и места.Всичко е фул. Затова зададох и въпроса си тук.
Е, радвам се че предизвиках отново злобата Ви, нека Ви видят колко сте жалки! Що Вие не съберете 100 души? Но май само при споменаването на думата Джемини всеки би се отказал. Ясно - на събранието Ви - 19 души. Това е максималния Ви капацитет! Стойте по тихи тогава, че ставате смешни.... 100 е точно 5 ПЪТИ повече от 19.



Тема Re: Хахаханови [re: advocatte]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.12.04 12:10



:) Не ги заяждай, остави ги да си стоят в своя измислен свят, където няма хомофобия и 19 души звучи като милион...:)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Kak mina partito?нови [re: mizrahi]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано20.12.04 22:30



a kak mina partito?



Тема Re: Kak mina partito? [re: advocatte]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано21.12.04 01:09



Е как, Как? Разбира се, че много добре . Знаеш ли к'ъв купон беше!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.