Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 03.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови  
Автор mauer (gay)
Публикувано15.12.04 18:18



Иска ми се да помислим за нещо много важно.
Във всяка цивилизована страна ЛГБТ движението си има свое лице, някой популярен и уважаван лидер, който заедно със своите симпатизнати да е готов да одтава своята енергия и ресурси от престиж, контакти, социално и обществено положение, лично време и пространство, международно признание и други, с които да популяризира идеите и приоритетите на гей хората в България.
Някой ,който да подкрепя и да вдъхва кураж на по-слабите и да използва опита и зрелостта на по-силните сред нас, да се придържа към една единна, балансирана и конструктивна концепция от какво имат нужда и какво трябва да се промени за да живеят ЛГБТ по-пълноценно.
Някой, който е популярен, неконфликтен и умерен в аргументите си, който умело борави с фактите в конфликтни ситуации, който разбира и поема отговорност пред своите членове, които ще представлява.
Някой, който има смелостта да е открит, да е готов да прави саможертви, да е справедллив и безпристрастен в преценките си, на когото може да се разчита и комуто всички имат доверие, някой, който да е всеобщо симпатичен и драг.
Сещате ли се за някой подходящ?
.....аз да:)



Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: mauer]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано15.12.04 20:07



Bravo! Haresva mi tova koeto si napisal, no tuk nqma mnogo hora, koito iskat da i mogat da te razberat!
Prati mi na lichna belejka telefona si, da se chuem i vidim, az sasto imam idei i mojem da napravim nesto zaedno. Tezi forumi ne mogat da pomognat, povyarvai mi!



Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.12.04 21:08



Трудно е да се говори за 1 лидер, поне аз така си мисля. Лидери има много и най различни. Всеки сам избира кого да следва. Момичетата следват Елия по своя воля, накъдето ги поведе и ще го правят, докато тя им дава пример и поставя техните интереси над своите...

Иво Йорданов сега за сега е най-видимата личност сред ЛГБТ и го приемат най на сериозно. Днес участва в Сутрешния блок на Бтв, заедно с действащ депутат от БСП, което не се е отдало на никой друг. Интересното в случая е, че не той е потърсил това участие а Николай Бареков му се е обадил... За него продължават да се пишат статии и да излизат интервюта...

Солджъра и Аксиния също са лидери на част от ЛГБТ обществото.

В Куиър също има достатъчно свестни и стойностни хора, полезни по своему за цялата общност...Просто всеки припознава различни хора за свои лидери или поне за пример...

Това са май лидерите, за които се сещам, независимо дали ги приемат всички или не...даже по нормално е не всички да ги приемат :) обратното би било страшно...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.12.04 21:09



Ще ме извиняваш, но Павлин чий лидер е?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.12.04 21:16



Хм, нали си чувала за формални и неформални лидери... Ако Солджъра и Аксиния са неформалните лидери в Джемини, то за Павлин остава тенекиената корона...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.12.04 21:17



Единственото, което Павлин направи за да стане Председател на Джемини беше, че каза "да" когато му натресоха председателското място :) После сума време не можа да повярва от къде му е дошло...Ама властта се услажда :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.12.04 21:25



Как чий... на целокупната българска ЛГТБ общност... включително мой

Не съм останал с впечатление че имаш навика да следваш хората, които вървят на опашката :) Обикновено на чело на колоната те виждам :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.12.04 22:26



Е, щом казваш...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.12.04 09:54



Оцянвам крайната ирония, а също и че е наистина интелигентно направена.




Тема Re: КОЙ Е НАШИЯТ ЛИДЕР?нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.12.04 10:25



Sieg Heil!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.