Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 28.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови  
Автор mauer (непознат )
Публикувано14.12.04 13:30



Темата в "На кафе":Мел от "БигБрадъ" говори за своите преживявания в Къщата, Десислава и Аксиния в качеството си на представители на "Джемини" са поканени да подкрепят лесбийските й наклонности, Мел започва с това,че не възприема себе си като истинска лесбийка......изводите: четете по-надолу.

Срам и позор за българското ЛГБТ двигение.....дано не само аз гледах представянето на двете госпожици...възмутен съм по няколко причини:
1.Мел никъде не каза че е лесбийка в истинския смисъл на думата, а те тръгнаха да я успокояват, да й дават съвети как да се държи с майка си, като някакви професионални психолози тръгнаха да й решават несъществуващи проблеми!
2.Подариха й ръководство за ,забележете, "Майката и нейния син гей" - проблеми между родители и деца, на "лесбийка"?!?!?!?
3.Не ропуснаха да си припишат заслугата "Coming out" и как те видите ли постоянно се борели повече хора да станат открити и как това им било залегнало в основните приоритети!!!
4.Използваха трибуната на това предаване за отчаян опит да убедятхората (и по-конкретно индиректно ЛГБТ хората у нас) колко много дейности развиват и как им предстоят(!) много инициативи, за които обаче никой не чувал.....
5.Най-скандалното за мен беше следното: госпожичките през цялото време убеждаваха аудиторията как да си гей или лесбийка е въпрос на избор и как едва ли не Мел трябва да обясни на майак си , че това е "нейн ИЗБОР" и тя така е "РЕШИЛА " да живее!?!?!?!?. Хомофобското общество приема за свой фундаментален аргумент срещу ЛГБТ именно поддържаното и разпространявано твърдение, че да си гей или лесбийка е въпрос на избор и ЛГБТ са извратени и опорочени ,защото правят съзнателна разлика между това да си хетеро и хомосексуален, избират да се отдажат на разврат и поквара вместо да са добри християни и да създават здрави и силни семейства.
Е,кажете ми, как това всеобщо мнение да бъде променено ,щом като дори нашите"радетели на права и свободи" говорят глупости,показват колко са невежи и неуки и сами хвърлят помия върху себе си?!?!?...кой да ни повярва, щом и сами не си вярваме?!?!
Как е възможно поне една съвременна книга да не са прочели,нали имат "огромна" библиотека?!ПОНЕ една статия да бяха отворили в кой да е световен сайт за ЛГБТ и да прочетат няколко публикации по темата.....за биологичните, социалните, психологичните, генетични и др. фактори и причини за оформянето на хомосексуалността..................................
Ако все пак сте стиганали с прочитането дотук, изкажете и Вашето мнение, ще бъде полезно за всички.Поздрави:))



Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано14.12.04 13:37



Гледай повторението и после преосмили постинга си. Ама гледай внимателно този път.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови [re: mauer]  
Автор mauer (непознат)
Публикувано14.12.04 13:48



даже и не смея да го гледам пак, съгласи се моля те, че направиха гаф, не се представиха убедително и оставиха впечатление за една пълна безпомощност и упадък.......а как изглеждаха...ужас, но да не говорим за това, че "Джемини" ще ме обвини в дискриминация.........ще полудея!



Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!! [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано14.12.04 13:52



Ти бил ли си в ефир?

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови [re: musha-busha]  
Автор mauer (непознат)
Публикувано14.12.04 14:05



нека нашия интимен разговор да не заприличва на селска махленска вечеринка, ти не си ли заета с важни джемински дела, та висиш по форумите?! и само последно да те попитам, защо след като си публична личност се подвизаваш с такъв псевдоним? защо не си просто Аксиния?!



Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови [re: mauer]  
Автор musha-busha ()
Публикувано14.12.04 14:28



Имам почивка и ми е скучно Много ме е яд, че си забравих даскалските очила за предаването и си разруших имиджа на строга очилата даскалица

Как да съм просто Аксиния? С това мое име, дето никой не може да го запомни, как да съм просто Аксиния? musha-busha е далеч по-лесно за помнене.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови [re: musha-busha]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано14.12.04 14:42



Не видях нищо позорно или срамно, въпреки че гледах предаването внимателно. Напротив! Двете момичета си се представиха чудесно. Не виждам нищо лошо да говорят за идеите на "Джемини", след като точно в качеството си на негови членове бяха представени от Гала.

Красотата не е порок! Затова съм непорочен!


Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!!нови [re: mauer]  
Автор lora_78 (непознат )
Публикувано14.12.04 14:43



Какво е Десислава?

То това, което всички виждаме доста често освен, че е изключително досадно, се появява и в другото си амплоа - а то поредната грешка на природата. Все пак ако трябва да бъдем обективни, не е грешка, а по-скоро гавра или проява на черното чувство за хумор на своя създател. То бива, бива, но разплут гном лесбийка е само началото, а после, о, изненада - дори няма честта да има собствено наименованийце, а си е избрало прякорче. И то какво? Солджър, представете си. Разбира се, се е спряла върху най-шизофреничната дума, а и както се оказа впоследствие, единствената, която може да напише правилно. Нека обаче разгледаме и визията - изрусен гном, който пърха с ушички, ползва обилна доза перхидрол от магазин всичко по лев, за да постигне селския си вид. Все пак липсата на гърди можем да кажем, че е компенсирана от множеството комедони и пъпки не само по лицето, но и по тялото, но по-добре това да й е дадено, отколкото съвсем нищо. А самото телосложение е на полумъртва висяща с тежести от тавана мутирала хлебарка. Един съвет от нас - купи си едно расо и един билет и замини в манастира на мълчаливите монахини и остави телевизията на нас. Тя все пак възпитава естетичността, а не показва случаи в компетенцията на клиничната психиатрия.
Какво е Аксиния?

Сега нека хвърлим око на другото създание. Мила, какви са тея царевични кълнове върху главата ти? И защо ги мацаш безразборно с жълта блажна боя? И на всичкото отгоре ги поддържаш на една страна, защипани с телбод и кламерчета. Абе що не си заковеш една шапка на главата? Или още по-добре един чувал за смет да не виждаме продължението. Е, в лицето си добре ако искаш да приличаш на мазни мухлясали кори за баница. И какви са тия синини под очите (до колкото на тези цепки се вика очи?) Да не би случайно грубата ти половинка да те млати профилактично сутрин? Я се обърни към някоя природозащитна организация. Може да те помислят за мутирал октопод. Поне липсата на каквито и да е крайници в случая ще ти е от полза. И стига с тея шарени чорапки и евтини блузки от втора употреба и полички, крещящи аз съм стара мома девственица, моля те вземи ме. Най-добре замини на площад Македония да поработиш с посестримите си. Току виж си спечелила някой лев за естетичен хирург, макар че се съмнявам, че ще помогне.



Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!! [re: lora_78]  
Автор lora_78 (непознат )
Публикувано14.12.04 14:56







Тема Re: Десислава и Аксиния в "На кафе" при Гала!!! [re: eлия]  
Автор mauer (gay)
Публикувано14.12.04 16:30



ti gleda li Gala? kakvo ti e mnenieto za predstavjaneto im?...absolutno prava si...kakvito i knflikti da ima trjbva da se spazva dobrija ton:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.