Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 27.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Помогни си, за да ти помогнат!нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.12.04 18:41



Права си Елия, ако Джемини е закъсала финансово, може да се пробваме да им помогнем, но пък то едва ли ще се наложи. Те нали имат 60 члена - могат да поискат помощ от тях - 60 човека, по 10 лева на месец и ето ти ги 600 лева/300евро/. Не мисля, че някой от преданите на Джемини членове ще си стиска левчетата при такава криза - ето на, ББургас сигурно ще даде поне половината, нали там Джемини имат най силна структура... :)

Така че, не мисля че е на дневен ред Другите да помагат на Джемини. Може би е време Джемини да си помогне сама...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: advocatte]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано13.12.04 18:42



Ако искаш отговор на нещо конкретно задай конректен въпрос. Влагам усилия да разбера за какво говориш, но ми е непонятно за какво писмо става въпрос? Дата? Изпратено до организация?
И тъй като вече споменах, че подобно писмо никога не е излизало и подобен разговор не е бил провеждан от името на Джемини съвсем сериозно те предупреждавам, че подобни постинги се проследяват и ако не се спреш ще си носиш съдебна отговорност за действията!
Недей да злоупотребяваш с доброжеланието и толерирането на различни мнения за/срещу Джемини.

.....and let the sun shine....


Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: advocatte]  
Автор musha-busha ()
Публикувано13.12.04 18:42



Покажи го. С псевдоним като твоя, трябва да знаеш законите в Р България и да съзнаваш последствията от това, което правиш.

Така че, покажи писмото, за което ти твърдиш, че го има.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: musha-busha]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано13.12.04 19:01



Аз писмо нямам - нито съм писал, нито съм получавал! И не съм твърдял обратното!
А за съдебната отговорност ми е просто смешно! Да го твърдите точно вие?!?!? Вие, в чиято организация е такава съдебна каша! Айде нема нужда, би казала баба ми!
Аз не обвинявам никой и не лъжа! Казвам просто и ясно - покажете последното писмо, което пратихте до Центъра за граждански и човешки права в Македония! Тогава всички ще си направят извода! Ако е толкова интересно ще препредам разговора от който научих това - бяхме трима, а не двама!
Съжалявам, че толкова Ви засегнах! Не коментирам повече нищо, че да не взема да бъда обвинен в съсипването на Великата Джемини, дето.... Айде стоп!



Тема Re: Помогни си, за да ти помогнат!нови [re: mizrahi]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано13.12.04 19:03



Мдаааа, прав си - те сега нали спестиха от смс-ите в сблъсъка, ще имат за първия месец за наема....



Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: advocatte]  
Автор musha-busha ()
Публикувано13.12.04 19:09



Не само, че живееш в твоя си свят, но си и нагъл. Противоречиш си сам и понеже си настървен да твориш тук, не четеш сам какво си написал, драги.
За CCHR да ми говориш без изобщо да знаеш за какво става дума, просто си смешен. И за смс-ите си смешен. Без да знаеш какво се е случило, пак взимаш отношение. Лично аз се учудвам на mizrahi, който не е глупав, защо си губи времето да ти отговаря.

Все едно. От няколко седмици гледам как задръстваш форума с глупостите си и липсата на връзка с реалността в личността ти вече крещящо се забелязва. Въпроса дали си нормален беше риторичното напомняне да се опомниш сам.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: soldier of fortune]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано13.12.04 19:13



Ами май накрая наистина ще се стигне така или иначе до съда. Аз там ще отговарям за думите си, ама Вие какво ще правите с творенията си досега в Джемини? Ще бъде интересна среща в съда... За Ваша информация - първо ще се видим в прокуратурата, а после за когото прокурора прецени - отива на съд...



Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: advocatte]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано13.12.04 20:26



Предлагам, който има да казва нещо, нека да се позовава на факти, а не на слухове. Ако наистина има подобно писмо, нека да го видим. Иначе, това си остава висящо твърдение.

Важно е да живееш, както поискаш. Но в България не можеш...


Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано13.12.04 20:30



А! Току що прочетох, че всъщност това писмо не е налично, така че за какво тогава говорим?!

Важно е да живееш, както поискаш. Но в България не можеш...


Тема Re: ДЖЕМИНИ ГО УДАРИХА НА ПРОСИЯ... ПОЗОР!!!!!! [re: BGMEN.COM]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано13.12.04 21:11



Ами писмото го има този дето го е написал и тзои дето го е получил. Аз не мога да повлияя на изпращачите и затова публично ги призовах да го покажат. Те не отрекоха, че има псимо, а оспориха сумата. И ме заплашиха със съд. Аз им отговорих, че наистина в писмото няма конкретна сума, но аз съм чул за сумата /дали е точно 300 не си спомням, но нещо такова беше/ в личен разговор с пряк участник и трети човек! Важно беше, че просят, а не сумата. Аз не мога да покажа писмото защото го нямам - нито съм получател, нито изпращач. Но разбира се, още утре ще направя постъпки, предвид възникналия тук спор, да ми изпратят официално копие, което да публикувам тук и да стане лъже кой лъже и кой крие!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.