Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 23.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема 150 000 EUR СА "УСВОИЛИ" ДЖЕМИНИ????? СКАНДАЛ!!!!нови  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано26.11.04 19:48



Колко са парите, получени от Джемини от Европа?
Ако цифрата 150,000 ЕВРО е вярна, това е скандално! Къде са парите? За какво ги изхарчихте бе копелета? Защо никой нищо не усети? Вие сте за затвор!

Ако сумата е верна, лично аз, като български гей, заради когото са Ви дали парите искам да видя всеки документ за всяка стотинка от тази сума! И нямате оправдание за да криете документите - Вие сте обществена организация! Всяка стотинка - детайлно трябва да бъде отчетена! Дори да ми отнеме 20 дни и нощи, аз ще ги жертвам, но искам да знам. Сканирайте всеки документ за всяка стотинка и го качете на сайта си! Само така ще разсеете подозренията! И не лъжете, защото лично аз се ангажирам да проверя, и в данъчните власти с насрещни проверки в контрагентите Ви, и данъчни декларации за доходите, и т.н.
Вие сте за прокурор!

Ако някой знае за какво са харчени парите - нека каже!



Тема Re: 150 000 EUR СА "УСВОИЛИ" ДЖЕМИНИ????? СКАНДАЛ!!!!нови [re: advocatte]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.11.04 20:34



Е, по полека сега :) Чак пък за прокурор... То и Павлин тука няма вина - той току що седна на "бодливия стол", както се изрази... Нека види и сам да реши как е...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема хехенови [re: advocatte]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано26.11.04 21:05



Аз не знам за прецедент някоя организация, която и да е, с каквото и да се занимава, да сканира финансовите си документи и да ги качва в Интернет за обществен достъп.
Ти да знаеш някой друг да го е направил?
Някой нормативен документ да ми цитираш, който казва, че организациите в обществена полза са длъжни да го правят?
Я се успокой малко. Като искаш отчет, хубаво, има си механизми, по които да си го получиш. Като толкова се интересуваш, ами направи първо това - разбери какви са точно механизмите.
Достъп до информация, която по закон е обществена, никой няма право да ти откаже. Но пък никой не е длъжен да ти я носи до входната врата на апартамента.

There's a devil waiting outside your door...


Тема Re: хехенови [re: Loretta]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано26.11.04 21:25



Хе-хе
Това още веднъж показва какъв е стила на Джемини... Какво криете? Що да не сканирате? Каква Ви е работата? И без това нищо не вършите!
На мен може и да не ми я донесете до входната врата, ама на прокурорите ще се наложи да я носите....



Тема Re: хехенови [re: advocatte]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано26.11.04 21:39



Защо сматаш, че всеки който вземе страната на Джемини трябва непременно да е член на организацията! Слава богу в БГ има достатъчно трезво мислещи хора, които съм сигурен че старшно се забавляват на неграмотните ти постинги и необмислени искания....



Тема Re: хехенови [re: ANEW]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано26.11.04 22:07



Дали са неграмотни или необмислени, времето ще покаже!
Да, трезвомислещи хора в БГ има и мнението им за Джемини е меко казано отрицателно! Но затова, ти мяма откъде да знаеш!
Защо не отговорят на обвиненията и не дадат отчет?



Тема Re: хехе [re: Loretta]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.11.04 23:07



В интерес на истината, организациите в за осъществяване на общественополезна дейност наистина са длъжни да публикуват финансовия си отчет в края на годината :), ако не ме лъже паметта. Е Джемини скоро ще бъдат такава, така че - търпение, ще го видим този отчет - догодина...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: 150 000 EUR СА "УСВОИЛИ" ДЖЕМИНИ????? СКАНДАЛ!!!! [re: eлия]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано27.11.04 00:30



И в крайна сметка колко са опоскали? Знае ли някой?
И какво ще правим? Ще ги оставим ли просто така?



Тема Re: хехе [re: advocatte]  
Автор musha-busha ()
Публикувано27.11.04 01:38



Не мога да не изкажа възхищението си какъв сапунен сериал режисьорстваш в този клуб Ако излезнеш малко от филма, в който си се вкарал/а, може и да се отбележи трезва мисъл и логика. А дотогава, малко е смешно няколко псевдонима да пишат онлайн тук дипломна работа на тема "Гейските потайности" Радетели за ЛГБТ-каузата хвърлят неизчерпаемата си енергия напразно, поне по това, което виждам тук.

В офиса не хапем, така че можеш да си зададеш въпросите лице в лице с хората, които искаш да попиташ за Джемини. Ще е прецедент, откакто аз съм в Джемини, да не получиш отговор.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: хехе [re: musha-busha]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано27.11.04 10:06



Но не само аз питам, отговорете на всички - тук се зададоха много въпроси!
И дали, и кога ще идвам в гнусния Ви офис, превърнат в бардак, решавам само аз! И това ще стане някой ден, не се тревожи....
Но отговорите за парите и дейността, по точното бездействието Ви, дължите на всички от гей общността. На всички....
И пак нищо конкретно не отговаряте....
стига с тия сапунени сериали, че се изтъркахте. Питаме за сериозни неща, А щом мълчите значи криете нещо..... И значи обвиненията са истина. Но като сте харчили безконтролно пари защо не сте му мислили за отчитането? Сега ще Ви се спечат задниците...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.