Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 20.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложение до модераторката  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано01.12.04 00:19



Предлагам всички теми, които предизвикват лични нападки и имат за цел само да обиждат едно или друго лице, да бъдат изтрити! Струва ми се, че Клуб ЛГБТ се е превърнал в място за клюки и слухове. Не е никак зле да се вземат мерки, иначе тук ще стане поредния форум за абсолютно безмислени писания.

Важно е да живееш, както поискаш. Но в България не можеш...


Тема Re: Предложение до модераторкатанови [re: BGMEN.COM]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.12.04 00:52



Ти не беше ли онзи, чиито сайт уж бил надминал по посещения един друг розов сайт, дето вътре имам профил?



Тема ОТХВЪРЛЯ СЕ!!!нови [re: BGMEN.COM]  
Автор Ml 6 (Spy)
Публикувано01.12.04 04:38



И се казва МОДЕРАТОР!






иначе тук ще стане поредния форум за абсолютно безмислени писания -че сия кво е?



Тема ааааааааааааа гнунови [re: BBourgas]  
Автор Ml 6 (Spy)
Публикувано01.12.04 04:40



това създание преди или след акта го изрисувахте???



Тема Re: ааааааааааааа гнунови [re: eлия]  
Автор Ml 6 (Spy)
Публикувано01.12.04 04:46



на кензефите по гарите, мноо яко ХАХАХХАХАХАХ


Асан лапа от 20-21 всеки ден без неделя* точно в тази клетка.


* неделя е дежурен на топлата вода



Тема Re: BBourgasнови [re: BBourgas]  
Автор BGMEN.COM (уебмастър)
Публикувано01.12.04 08:42



Елия много правилно е уточнила-нито по тематика, още по-малко по цвят, Bgmen е розов портал. А доколкото виждам ти и при нас имаш профил. Явно ги слагаш навсякъде.

Важно е да живееш, както поискаш. Но в България не можеш...


Тема Re: BBourgasнови [re: BGMEN.COM]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано01.12.04 11:55



Еми нали затова сте ги направили профилите, та хората да си ги попълват! Има ли лошо?

Иначе напълно продкрепям инициативата да се внесе малко ред в този форум, но предлагам това да стане от всички присъстващи тук - т.е. да не са пишат неща, които после трябва да се модерират.



Тема ааааааааааааа гну елнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.12.04 16:19



изобщо няма да коментирам, че си фурнаджийска лопата, предвид това че си в състояние да му припяваш. Специално за теб разяснение - снимката от сигнатурата ми е от материал за един филм от списание. К'во да ти обяснявам повече?!



Тема Re: BBourgasнови [re: BGMEN.COM]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.12.04 16:28



Не ставаше въпрос за цвета, а за лъжливото ти изхвърляне относно това кой е по-посещаван.
Нещо лошо ли има в това да имам профил в страницата ти?



Тема Re: ааааааааааааа гну елнови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано01.12.04 17:35



Защо? Нали си член на Джемини. Не знаеш ли, че точно тоалетните са това, което вълнува твоята организация в момента.
"дискусията за състоянието на обществените тоалетни и за това как по тоалетните да ги познаем – от осигуряването на уют и хигиена до създаване на физически достъп за хората с увреждания"
Вече изкарахте и

за приоритет. Че дори и "хора с увреждания" май излизаме. Че и анкета имаш да попълниш... на сайта на Джемини на която организация си член. Така че не ми ги разправяй тия, че било филм... освен ако не е филм по тази - тоалетната тематика.
Ай чао, че съм на работа... и уютно да ти бъде в обществената тоалетна, човеко с гей увреждания...

Редактирано от eлия на 01.12.04 17:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.