Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 31.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 23:01



Те Джемини са спец по тия неща! Нямат равни...



Тема Re: coming outнови [re: BBourgas]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 23:04



Хей, ако ти смяташ себе си за нещо и за човека на Джемини в Бургас - дай телефона си - мога да ти уредя едно интервю в бургаски вестник - да се представиш за лицето на Джемини и да популяризираш организацията в твоя си регион! Можеш да ми го пратиш като лично съобщение! Или направо да ти я пратя журналистката в клуба дето работиш? Или не искаш?
Нали все ме обвинявате че само приказвам - ами хайде сега искам и нещо конкретно да направя!



Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано28.11.04 23:19



Абе какво толкова чудно има в това, че работя? Не на този етап не се издържам самостоятелно, но не виждам нищо лошо в това.

Не виждам и нищо лошо в това че съм наемен разботник. Все пак за възрастта на която съм, работното време и заплащането, което получавам е доста добро. И несмятам, че човек задължително се счита за преуспял, щом има частен бизнес...Изобщо не се притеснявам от това дали шефът ми ще разбере или няма да ме разбере. А ако ме изгони заради сексуалността ми знам как да защитвам правата си. Все пак, елия, живеем в 20-ти век, повечето хора се набират заради знанията и работата, която умеят да вършат.

Не смятам, че страницата ти е някаква медия. По-скоро място с интересно четиво за лесбийки, място където да се самоутешават и да си говорят колко възвишена е била Сафо, да помагат на нещстните бисексуални момичета да намерят "правия път" и място за завъртане на интриги за територията на София и страната. Още нещо-та дори част от пишещите статии не влизат с истинските си имена, а с псевдоними, апък ти ми говориш за къмин' аут-и...Нека ти припомня КОЛКО ПЪТИ си казвала, че страницата ти е предназначена САМО ЗА ЖЕНИ. Дори и форумите са програмирала да се обръщат в женски род към посетителите. Така, че място аз там нямам. Ако е нужно да бъда представен като гей-член на Джемини ще бъда представен на страницата на Джемини със своето становище, а не в мелодраматичната страничка на лесбийките да обяснявам какво е положението при мъжете в Бургас.Нещо повече-досега не си се свързала с мен и не си искала лично от мен нищо подобно, а само вдигаш шум във форума колко не ми било стискало...Нещо стандартно и напълно в твой стил-важното е показност да има!

Моите приятели с невъобразимо много качества, както иронично изкоментира, нямат за цел да "пищат" наляво-надясно че си падат по-мъже. Не е задължително навсякъде и по всяко време да се досажда със сексуалните предпочитания на някого,защото ефектът всъшност е обратен. Все пак това е лична и интимна тема.

Забравяш нещо. Той далеч не е първият. Преди него са много други, включително и ти... Защо се опитвате да го "рекламирате" и да насаждате мнението, че той е специален? Все пак попитах с какво е по от останалите? Да не би да пикае дизел?



Тема Re: coming outнови [re: advocatte]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано28.11.04 23:24



Явно информаторите са ти изостанали доста. От юни не работя в компютърния клуб.
Разбира се, че съм съгласен. Само при едно условие. Ти също да присъстваш и да ни вземат интервютата паралелно. е?

Редактирано от BBourgas на 28.11.04 23:26.



Тема Re: coming outнови [re: mizrahi]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.11.04 23:34



Не, нямах предвид одобрението точно. По-скоро това, че след като направиш публичен coming out по телевизията, да кажем, на другия ден майка ти ще се сблъска с отношението на съседи и колеги, за което няма да е подготвена психически. Ти се приемаш сам като гей и може би ще бъдеш сред хора, които те приемат като такъв, ами ако тя не е сред такива хора?



Тема Re: coming outнови [re: advocatte]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.11.04 23:38



Тези претенции към хората да бъдат по-смели можеш да ги имаш само, ако публично ти обявиш кой си! Докато си анонимен, претенциите ти звучат смешно.



Тема Re: coming outнови [re: BBourgas]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 23:43



Ти условия на мен не можеш да поставяш! Много си малък наемен работнико! Аз в Бургас нямам работа, и няма как да идвам заради пищялка като теб! Но защо съм ти аз - бургаската общественост има нужда от теб - представителя на Джемини!
Това момче е много повече от теб дори само на пръв поглед, но нали не е от Джемини, вече Ви е враг! И наистина е първият - повярвай ми, политиците ни също го признаха! Няма други, засега! Разбира се говорим за сериозни хора, а не парцалеси от градинките! На теб колко пъти от медиите ти обърнаха внимание? Колко пъти те потърсиха? Кой се интересува от теб? Дори сега - ако се появиш в този вестник, заслугата ще бъде моя, а не твоя!
Не знам кой пикае дизел, но има много по различни, успели и силни хора от теб! Те са милиони в България - тези над теб! Все пак ти си още на дъното! Дано изплуваш, но сега не си! И затова няма как да разбереш какво става по света!
Абе какво да говорим, една екскурзия не можеш да си позволиш, а чакаш от Джемини да те заведат! Не те ли е срам - работещо момче, а други ти плащат разходките?



Тема Re: coming outнови [re: advocatte]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.11.04 23:44



ББургас си е показал лицето по медиите и определено няма нужда от теб да му изпращаш журналистка. Виж, ако ще му пращаш журналист, не искам да се меся. Извинявай, ББургас за намесата!



Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 23:46



А майка ти кого обича и на кого държи? На теб или на колегите и съседите? Защо разсъждавате по този комлексарски начин, бе?
Досега няма майка отказзала се от детето си, па макар и да е гей, а тя хомофобка! Стига с тия комплекси и криеници! А европейките да не са по добри майки? Или пъкса по недоразвити?



Тема Re: coming outнови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано28.11.04 23:52



Не съм казвала, че има нещо срамно в това да работиш. Само че едно е да работиш, съвсем друго и много повече е да имаш успешен свой бизнес и да го ръководиш сам. С това политика е повече от теб. Нали пита с какво е повече от теб.

Чудесно е да не се притесняваш от шефа си. Особено когато не се притесняваш, защото той не знае. С това политика също е повече от теб.

Това за сайта ще го пропусна. Разбираемо е. Доколко е медия - ще се види.

Политика е първия политик. А не първия разкрил сексуалността си. Ако не можеш сам да разбереш с какво е по от останалите... мен включително, значи е още много рано да кандидатстваш за име в средите.

Хайде със здраве.

Редактирано от eлия на 28.11.04 23:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.