Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 20.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: публикуваненови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 01:02



Ами наясно съм с това, което пише в проекта! Аз казах



Тема Re: публикуваненови [re: prinyo]  
Автор eлия ()
Публикувано29.11.04 01:05



Добре... това ще е стъпка към прозрачност. Ще е добра стъпка. Разбира се публикувайки го ще трябва за мое спокойствие да попитам и СОС и МАТРА дали този отчет отговаря на изпратения им от вас и ако отговаря ще го приема 100%. Без уговорки. Като истинност говоря.

Не мога да коментирам вярата ти в ИД... Нормално е да й вярваш, щом си я назначил. Ако оправдае доверието ти - ще е добре. Ако не - отговорността ще е главно твоя.

Имам един въпрос. Има ли някакъв начин да видя някакъв документ с който проекта "Балкански триъгълен проект" се продължава с 6 месеца?

Редактирано от eлия на 29.11.04 01:07.



Тема Re: публикуваненови [re: advocatte]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 01:05



А парите също ги няма! 150,000 Евро! - Защо не си смениш с това ника, без това все едно и също пееш. Донорът е донор, а партньорът е партньор. Ти май съвсем не разбираш като ти се говори!



Тема Re: публикуваненови [re: advocatte]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 01:06



Ти за кого работиш?!



Тема Re: публикуваненови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 01:10



чак смешно ми става като чета какво пишеш.... 100%



Тема Re: prinyoнови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 01:10



Интересното е,че допреди няколко месеца аз говорих тези неща, а ти произвеждаше оди за Джемини.
След това аз се хванах да работя за да се промени това, а ти си остана на ниво оплювки.А сега вече съвсем се извъртя.
Искам да ти кажа, че сериозната промяна в стила на работа на Джемини напоследък- силно подобрена комуникация с членовете, отлична организация на дейността вътре в организацията, се дължи именно на Аксиния.
Самото оцеляване на Джемини след толкова много интриги в Управителните й съвети се дължи на Деси, която в един момент е започнала да действа на принципа "прави каквото трябва пък да става каквото ще" и е загърбила интригите, работейки толкова, колкото е по силите на един човек, завоювайки отличен имидж на Джемини извън България и сред институциите у нас. АКо е имало кой да им помогне тогава,сега нещата щяха да а ммного по-напреднали.



Тема Re: публикуваненови [re: ANEW]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 01:14



Абе то е много просто кажете за какво похарчихте тия пари, тъй че никой да не усети нищо! И как така в края на проекта Великата Джемини има 19 членове!!!! Или за три години 150,000 ЕВРО. Значи за да имате всеки един от тези хора са Ви били нужни 8,000 ЕВРО! Много скъпичко, бе?



Тема Re: публикуваненови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 01:17



Това е твоята презумция, която се основава на обречеността(според тебе) на Джемини. Повярвай ми, новите хора означават нови неща в организацията. Разбирам те напълно, една нова Джемини те плаши и ти се иска всичко да е по старому. Но няма да е! И смело мога да кажа, че вече не е! Някой има нужда от слаба Джемини, за да стъпи върху нея и да се надига на пръсти да дири Европа! За щастие, това, което става през последните месеци им вдъхва страхотен оптимизъм в бъдещето. Още повече, че имаме партньори и консултанти (изключителни професионалисти, мога да твърдя с опит в НПО сектора колкото малко хора в БГ имат) на които можем да разчитаме за подкрепа и съвет. И не на последно място на нови попълнения в редиците - мъже и жени, които аз уважавам, заради това, което са постигнали в живота си. Техен списък няма да ти дам, за да не завидиш!!!



Тема Re: публикуваненови [re: ANEW]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.11.04 01:17



е айде сега. сигурно източникът му е сигурен. чул недочул се обажда... то е ясно колко е навътре щом само едно и също си знае и повтаря



Тема Re: публикуваненови [re: advocatte]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 01:22



19 са членовете, които са гласували на ОС промените в устава. Но понеже ти си скаран с цифрите и фактите няма какво да ти обясявам.....зави ми се свят да повтаряме все едно и също тази вечер....ако го кажеш още веднъж ще ти е за последен път! Но може би го правиш да не би утре като се събудиш да си забравил......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.