Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 21.09.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: публикуваненови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.11.04 16:53



Мдааам, все някой трябва да изкара тези противоречия навън. Все някой трябва да покаже на хетерското общество, че лгбт организациите са разединени и че всичко е "педерастка"работа. Все някой трябва да се пита да извлече лични публични дивиденти, опитвайки се да разпръска лайната върху всички в публичното пространство. Защото разбира се този форум не е достатъчен. Той може да е полезен - за да следим мненията си по различни въпроси без да изпадаме в положение на война пред външния свят. Но някой няма полза от това. Някой няма полза от диалог вътре, защото той пречи на съсипването на имиджа на гейовете отвън. Мдаааам, някой толко амного мрази мъжете, че губи границите във войнстващия сексизъм!
Хайл! Да живее новия фюрер... Някой да е чувал интересни вицове за блондинки скоро?



Тема Re: публикуваненови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.11.04 16:59



Интересната новина тук е, че въпреки, че Павлин стана председател на Джемини, момчетата от нудисткия клуб като че ли не бързат да го последват в организацията...
Още си навълна вицове.... Няколкото напъна да бъде регистриран нудисткия клуб досега не успяваха именно защото хората,които са там не искат да влизат във формалми организации. Затова и самият клуб си е неформален.
Аз лично винаги съм бил против всички опити на организации да водят пропаганда на вторнишките сбирки - нито Тангра, нито Куиър, нито Джемини. И сега се опитвам да спазвам този принцип доколкото мога. И да говоря за организации колкото се може по-малко.

Редактирано от prinyo на 28.11.04 17:01.



Тема Re: публикуваненови [re: advocatte]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.11.04 17:10



19 човека на цялодневно общо събрание не са много. Не са и малко. Много от организациите по света биха завидели на такъв процент посещение спрямо броя членове на книга. Което не означава, че това е хубаво. Всъщност хубаво е - на фона на това,което е ставало досега в Джемини. Не мисля, че в следващите месеци политиката ще е за лавинообразно нарастване на броя членове. По-скоро ще е как да се намерят и привлекат интелигентните хора, които знаят какво искат и как могат да го постигнат.
На този етап неформалните "компании" построени на приятелски принцип привличат повече и по-качествено хора именно заради доверието, което те си имат един на друг и чувството на необвързаност.
Не случайно Джемини има отличен имидж навън и пред институциите у нас и доста спорен имидж сред ЛГБТ хората. Твърде много хора имат вина за това. Аз съм един от хората,които имат интерес нещата да излязат на повърхността.



Тема Re: публикуваненови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.11.04 17:13



Е, кога пък не съм се съобразявал с тяхното желание? Аз лично никога не съм се напъвал да вербувам някого от "Делфин" - ходим си на сауна и толкова...Не съм се напъвал и да го регистрирам...

Аню обаче подхвърли инетересна идея - ако искаш ще пусна една "фалшива следа", за да сте си спокойни - ще регистрирам на собствени разноски "Клуб по натуризъм и спорт Делфин", пък да вървят да ви търсят? Който и да проверява - все до мен ще стига... Вие можете да си тънете в удобна анонимност и всички да са доволни...

Е, какво мислиш по въпроса?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: публикуваненови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 17:19



Тези ти заплахи въобще няма да минат - изтече Ви времето да се разберете вътре помежду си. И за слепите тук е ясно, че това разбиране с тия хора е невъзможно! Така, че да - ще излезе в медиите - досетлив си за това, което следва! Обществото има право да знае как и за какво са похарчени 150,000 Евро!!!
Защо се страхувате от публичност? Да не сме масони, че да се крием! Най-доброто оръжие е истината! Що се притесняваш от лайната? А защо ги изсрахте? Да бяхте мислили като се осирате! Сега е късно, много, много късно! Топката се е търкулнала и става лавина, ще стане голяма лавина, която ще помете слабаците и ще останат само силните, те ще направят силно ЛГБТ движението в БГ!
Сигурно това не ти харесва, но какво да се прави - такъв е живота...



Тема Re: публикуваненови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано28.11.04 17:27



Подценяваш силите на новите попълнения в Джемини Елия!!! Какво, като сте стари пушки да не стреляме по вас ли?! ANEW се появи от където си иска, ти защо държиш на всяка цена историята на всеки?! И не е ли добре все пак малко свежест да се влее в този форум? Но ако смяташ, че се бъркам в работите ви, няма да влизам и да драскам, мастер Елия?! Само кажи и ще се подчиня!



Тема Re: 300 000 лв- Нулев резултатнови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано28.11.04 17:30



Пожелавам ви с проекта, за който сте кандидатсвали да направите всичко това!!! Само че сметките са ти малко погрешни, но нищо!



Тема Re: публикуваненови [re: advocatte]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано28.11.04 17:34



Излиза че ти си силния на деня, ти с твоята боянска група :-))) до която няма достъп, защото сме недостойни. Какво сега, да ти се кланяме и да те молим да ни пощадиш, а?! хе хе



Тема Re: публикуваненови [re: ANEW]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 17:41



Ти определено си луд! И нямаш връзка с главния си мозък!
Никой не иска да му се кланят, най малко аз! Но така е в демокрацията - има и силни, има и слаби! През комунизма всички бяхме равни! Но свърши... За Ваше съжаление!
Както и тази история с далаверите Ви и безсрамието Ви ще свърши все някога!
Вие като членове на Джемини носите пълна отговорност! Дори и за нещата преди Вас - защото досега безропотно мълчите!
За да не излезе че съм силен и заплашвам, вече няма да споделям идеи и бъдещи намерения тук, просто ще си действам! Вие ще усетите...



Тема Re: публикуване [re: advocatte]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано28.11.04 17:44



Като част от "слабите на деня" какво ми остава освен да седя и да се мая и тюхкам, че ще ме вкараш в затвора затова, че съм член на "Джемини". Започвам да свиквам с мъченическата съдба!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.