Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 16.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: 150 000 EUR СА "УСВОИЛИ" ДЖЕМИНИ????? СКАНДАЛ!!!!нови [re: eлия]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано27.11.04 10:10



А за какво са изхарчили тази огромна за БГ сума? И кой е знаел предварително за сумата? Само те са си знаели, сигурно!



Тема Горчив смях ще е това "хехе"нови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.11.04 12:11



Права си, че трябва да дойде в офиса да ви пита... Това обаче за прецедента ще ме скъса от смях. Не си спомням да си отговорила на какъвто и да е въпрос досега... Както и да е, ще имаш възможност. Доколкото знам Елия ви е пратила цял списък от въпроси съвсем официално. Надявам се този път да отговорите конкретно, а не с общи приказки...

Не мога да разбера нещо - ако това, което "колегата" казва не е вярно/за 150 000 евро/, най простото нещо е да го опровергаеш с факти... Това, че бягаш от темата ми говори по скоро за гузна съвест... Кажи тук и съвсем открито на каква стойност е бил БТП и ще си проличи. Ако не е 150 000 евро - какво по просто от това да му запушиш устата с истината?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Горчив смях ще е това "хехе"нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.11.04 12:31



Хех, хитруша е тя, верно че така ще каже... Ама по вероятно е да си замълчи, което говори много - Джемини наистина са получили пари на стойност 150 000 евро, ама къде са потънали, никой не знае, включително и Аксиния... Вярвам ще се съгласиш с мен, че тя не изглежда като човек, който има 150 000 евро :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Горчив смях ще е това "хехе"нови [re: mizrahi]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано27.11.04 12:37



Вижте не оправдавайте милите момичета и момчета - те били нови лица! Няма такъв филм! Те са най отговорни! Koй нормален човек отива някъде без да знае какво става и е ставало там? Няма такова нещо! Не се подхлъзвайте по техните пързалки - ние сме нови, неопетнени, нищо не знаем, - те са на тия постове сега, те ще отговарят, другото е вътрешна работа между тях си, да се оправят!



Тема Re: Горчив смях ще е това "хехе"нови [re: advocatte]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.11.04 12:46



Е, може би си прав - който поема кормилото, ще си носи и негативите, заедно с плюсовете...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: 150 000 EUR СА "УСВОИЛИ" ДЖЕМИНИ????? СКАНДАЛ!!!!нови [re: advocatte]  
Автор cris4o (непознат )
Публикувано27.11.04 16:42



shto ne spresh da pishtish na umrqlo
i da se zamislish kude beshe ti i kakvo napravi kato sa idvali parite tam a?
stoql si si zatvoren s kompleksite i tipichiq egoizam
tova che si kon s kapaci ne znachi che trqbva da tupchish s tromavite si kopita v chujdiq obor nali?



Тема Re: Горчив смях ще е това "хехе" [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано27.11.04 17:11



и аз!



Тема публикуване [re: mizrahi]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано27.11.04 19:40



Да го публикуват съвсем не означава да го разпращат по пощите, нали така?
Убедена съм и че няма законов текст, който да ги задължава да го качват в Интернет. Публикуването на уеб сайт на организацията е по желание на самата организация и въпрос на нейната добра воля да направи документа по-лесно достъпен.
За публикуване се счита да оповестят информация в публичното пространство по какъв начин интересуващите се могат да получат достъп до отчета им, и после да им предоставят такъв достъп. Вероятно се предоставя и на други обществени институции, които могат да предоставят такъв достъп, не знам.
Във всеки случай при поискване на финансовия отчет нямат право да откажат достъп или специално да го затруднят. Но инициативата и съответно трудът по получаването на този достъп са си на интересуващия се, не на организацията. А advocatte още малко ще поиска да му платят трамвайния билет до офиса на Джемини, в противен случай сигурно ще го сметне за затрудняване на достъпа ;)

Освен това финансовият отчет е документ, който съвсем не включва детайлни разбивки до последното закупено кафе и захарче. Изразходваните финансови средства се разпределят по категории и конкретно се упоменават само основните пера.
За какво сканиране на фактури претендира advocatte тогава? Просто е несериозно да се говорят такива неща.

There's a devil waiting outside your door...


Тема Re: публикуване [re: Loretta]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.11.04 22:09



Лорета, халал да са им кафетата. Все пак 150 000 евро за кафета ще им са малко множко...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: публикуване [re: mizrahi]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано28.11.04 05:56



А тази цифра откъде изобщо се взе, след като финансовият отчет още не е готов?
Аз не разбрах. Признавам си, че пропускам повече от половината постинги в почти всички теми от последната страница, не мога да следя толкова много повтаряне на едно и също, след като основните идеи отдавна са ясни.
Та ако е споменат някъде източникът, ми е убегнал.

А аз също не говоря за кафетата, говорех съвсем принципно как стоят нещата с финансовите отчети.
Според скромните ми познания по въпроса, разбира се (не ми е професия).

There's a devil waiting outside your door...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.