Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 20.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: за сумите по проектанови [re: Loretta]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 09:23



Лоррета,
Не залитай в тази елементарна посока!
Значи - ако не ставаше дума за Джемини и състоянието им в момента сигурно щеше да си права!
Но кажи ми каква е ползата от изхарчените пари за огромен офис, за заплати, за оперативни разходи след като преди 6-7 месеца в Джемини е имало 4-5 човека, а сега са 19! Това какво ти показва - как са оползотворени парите? Това значи профукване и пълен провал!
И сега същите тези хора, носителите на този провал се опитват да ни пронутват тези от сорта на това, че е виновен този дето писал проекта, че парите били малко и т.н.
Не 1,200 души не са много - напротив твърде малко са. Но е важно кой ще ги поведе. Да, разбира се че сегашното ръководство на Джемини не може да събере и 20, но за други истински лидери и 2,000 души няма да са проблем. Въпрос на качества!
Но докато тези са тука - нали се сещаш, че нито един нормален свестен човек няма да припари в Джемини - нали виждаш каква слава им се носи!
Не 150,000 ЕВРО за 3 години хич не са малко пара - с тези пари и качествени хора сега можеше и паради по улицата да правим! А не някои хора да живеят на издръжката на Джемини! Ако бяха привлекли личности - и те щяха да помагат. Защото ако отидеш при заможен гей и кажеш - имам 1,000 лева но ми трябват още толкова за еди какво си - няма такъв който да ти откаже! Но разбира се трябва да звучиш сериозно, да изглеждаш сериозно - а не като сегашните! Нали си виждала как изглеждат по снимките - ами на такива хора аз и кучето не бих си поверил....



Тема В ДЖЕМИНИ НЕ РАБОТИЛИ ЗА ЛГБТнови [re: Loretta]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 19:27



Значи тук директорката на Джемини направи едно феноменално признание, което няма как да не цитирам и коментирам:

"Балкански триъгълен проект ..... е изпълнен по петте компонента, заложени за изпълнение от Джемини. Надявам се, разбираш разликата между изпълнен от организацията и успешен за ЛГБТ обществото."

Значи Джемини изпълнява проекти, които не са успешни за ЛГБТ обществото. Значи за Джемини успешни са проекти, които не са успешни за ЛГБТ обществото! Браво! Големи сте сладури!

Нали сега всички тук, скоро и цялото общество, разбирате колко вредни за ЛГБТ общността в България са тези хора от Джемини - шепата мушмуроци оглозгали докрай кокала Джемини! Значи те са профукали 150,000 ЕВРО за нещо което не е полезно за ЛГБТ общността. И от този скандален факт не само, че не им пука ами и се гордеят с това!

Редактирано от advocatte на 29.11.04 19:28.



Тема Re: В ДЖЕМИНИ НЕ РАБОТИЛИ ЗА ЛГБТнови [re: advocatte]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 19:31



Забележете само - значи от 9 души в резултат на още по успешното продъжено финансиране сега вече имаме 19 души в Джемини!
Ех, какви успехи! ЛЕ ле ле ле лееееее!



Тема Re:нови [re: advocatte]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.11.04 19:42



Наистина прекаляваш вече с простотиите. Бъркаш добронамереността със слабост. Вярно е, че докато чета този форум, вече нищо не трябва да ме изненадва, но нахалството на хора като теб е наистина феноменално.

Ако не си наясно вече, вихъра на интригите и глупостите ти върти само теб. Това е и причината тук да ти отговарят само няколко човека, които вършат общо взето същото. Останалите, които имаха въпроси или неясноти, попитаха по нормален начин и получиха отговор на всичките си въпроси. На поканата да получиш исканите въпроси по легитимния начин, а не като поредния смел анонимко, плюещ де що види на пътя си, просто за да плюе, ти каза, че не желаеш да получиш такава информация. Т.е. това, което искаш е да продължиш да си пишеш тук под анонимния ник и да заплашваш и мен в това число колко си страшен/страшна. Анонимните въпроси и обвинения от анонимни смелчаци са ежедневие, те са част от забавлението докато хората си пият кафето. Вади си изводите сам/а. Айде, сполай ти. И не задръствай с глупости форума.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: В ДЖЕМИНИ НЕ РАБОТИЛИ ЗА ЛГБТнови [re: advocatte]  
Автор DAEMON ()
Публикувано29.11.04 19:47



не бяха 9, а 5... въпреки че формално бяха 7... впрочем всъщност бяха 3-ма + 2-ма подставени

..............
писна ми писна ми писна ми писна мииии


Тема Re: В ДЖЕМИНИ НЕ РАБОТИЛИ ЗА ЛГБТнови [re: DAEMON]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.11.04 19:54



Понякога си мисля, че Боговете са дали на хората думите, за да не могат да се разберат помежду си :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re:нови [re: musha-busha]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 20:37



ХА ХА ХА ХА ХА
Как да те разбирам - хем пишеш пространни отчети тук, хем не отговаряш на въпросите. Защо си мислиш че ти - едно дете и провалена директорка - можеш да определяш кое е легитимно и кое не! Да сега съм анонимен - и това е човешко право и част от демокрацията! Но за теб явно това са непонятни неща! Не разбираш ли че сте се капсулирали и затворили в себе си. И за това, за този провал си виновна и ТИ!
Ама какво да ти обяснявам - това не е за деца!



Тема Re:нови [re: musha-busha]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 20:43



Пак лъжа! Колко всъщност бяха - 9 - 7 или 5?!?!??!
Ха-ха-ха-ха-ха
Джемини спорят дали имат 9 - 7 или 5 члена! Браво! Колко Велика, Незаменима и представителна организация сте! Най великата! И най-представителната!

5 члена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голямо представителство няма що!



Тема Re: за сумите по проектанови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано30.11.04 00:21



Конспирацията започна, защо криеш мнението си по постинга на Лорета!!! Нали всчико трябваше да бъде открито?!



Тема Re: за сумите по проектанови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано30.11.04 00:36



Не говоря за твоите дейности!!!! Твоите дейности не ме засягат, защото не съм лесбийка. А и да бях, пак нямаше да ме засягат. Хората, които се блъскат по вълните и менят мнението си и позицията си не са ми по вкуса. Плетачите на кошници без дъно също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.