Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 14.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ENJOYнови [re: BBourgas]  
Автор DAEMON ()
Публикувано30.11.04 21:39



Въпросната полюция май е твоя...
Вервай ми, подобни неща са ми доста под нивото... и на което се припознаваш.

..............
писна ми писна ми писна ми писна мииии


Тема Re: ENJOYнови [re: DAEMON]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано30.11.04 22:38



Май не май т'ва е положението...набеждаваш? Явно ви обичат хората, нали? Все пак да не забравяме, че лошата реклама също е реклама, знам ли пък, както сте тръгнали... всичко е възможно в последно време

Ако аз бях автора, щеше да е пусната от моя ник. Аз не съм раздвоен, както някои от драскащите тук с 2,3 и повече ник-а



Тема Re: ENJOYнови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.11.04 23:14



е, то ИП-то е бургаско, ама може да имаме и други симпатизанти там :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: ENJOYнови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.12.04 00:19



Ни съ и*аай с бай брадър!

...ама може да имаме и други симпатизанти там ...

Едва ли имате симпатизанти тук, да не говорим за други... Предложих ти да ми кажеш кои са те, за да се срещнем и поговорим, но уви!

Никой по-добре от солджър-а не знае какво е айпи-то, така че не блъфирай!

Редактирано от BBourgas на 01.12.04 00:36.



Тема Re: ENJOYнови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.12.04 09:18



Бейби, нямам навика да блъфирам, още по-малко да лъжа. На нашта поща дойде същия сайт, качен на Дата.бг са парола за активиране. Там имаше и хоста и ай пи -то на този, който го е качил там... Ние не го активирахме на Дата.бг, но информацията си я запазихме за бъдеща употреба...

Няма проблем да се срещнеш с приятели от Бургас - пробвай Лазар, може и Роси, освен това Жорко/сещаш се/ също е наясно с Фондацията... Ето ти 3 броя като за начало. Чакам твоите 3 с които аз да се запозная. После ще сме 6 на 0 в полза на Куиър:)

Впрочем ББургас, не искаш ли да се включиш в нещо истинско, вместо само да си играета в Джемини на Председател, Заместник-председател и касиер?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: ENJOYнови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано01.12.04 10:34



Впрочем ББургас, не искаш ли да се включиш в нещо истинско, вместо само да си играета в Джемини на Председател, Заместник-председател и касиер?


Вече и неприлични предложения се раздават из форума....



Тема Re: ENJOYнови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.12.04 16:50



Бейби, нямам навика да блъфирам, още по-малко да лъжа. На нашта поща дойде същия сайт, качен на Дата.бг са парола за активиране. Там имаше и хоста и ай пи -то на този, който го е качил там... Ние не го активирахме на Дата.бг, но информацията си я запазихме за бъдеща употреба...

Иии какво общо имам аз с това? Защото в слуая аз го разбирам като клевета!

Няма проблем да се срещнеш с приятели от Бургас - пробвай Лазар, може и Роси, освен това Жорко/сещаш се/ също е наясно с Фондацията... Ето ти 3 броя като за начало. Чакам твоите 3 с които аз да се запозная. После ще сме 6 на 0 в полза на Куиър:)

Taкааамм. Говорих с Лазар, който каза, че си му подвърлил лятото на плажа, за Куиър.Споменал си му и нищо повече. Как разбра, че ви е симпатизант? Защото когато го попитах дали наистина е така, той ме изгледа учудено и се изсмя?
Жорковци от бс познавам 4. Нито един не ми даде положителен отговор, че е наясно с фондацията ви.
Наистина нелепо и жалко, въпреки всичката тая твоя наивна увереност...



Тема Re: ENJOYнови [re: BBourgas]  
Автор DAEMON ()
Публикувано01.12.04 18:01



Нема лошо да не ни харесват - аз не искам всички да ме харесват...
Важно е КОИ НЕ НИ ХАРЕСВАТ - мен ако ме питаш - като ви гледам, това да харесвате някого, никак не е повод за гордост.

Ако тези, които не ни харесват, ни харесваха - то ние нямаше да се харесваме!!!

П.С.: Много ми е уморително да ти пълзя на нивото

Редактирано от DAEMON на 01.12.04 18:05.



Тема Re: ENJOYнови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.12.04 23:32



Е, интересно, ако сте се срещнали в тоалетните, едва ли ще си говорите за Куиър... така си е

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Е не!нови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.12.04 23:45



Това вече минава всякакви граници!
Нагло е че излъга за Бургас, още по-нагло че намеси Георги, а гадното в случая-т'ва за тоалетните!

Всъшност аз имам друга версия и при това доста по-достоверна! Просто когато се засичахте по нудисткия плаж с Л и Р, ти беше прекалено зает да обикаляш из храсталаците, вместо да им досаждаш с приказки за "всемогъщата" фондация. Язък ако за това са ти плащали командировъчни...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.