Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 28.09.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема e-mail  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано23.11.04 01:27



Нямаше ме три дена и намерих форумите пълни с мнения за Джемини. Радва ме зрителския интерес, но тъй като нямам време а вече и желание да изчета неспиращите се постинги с различни теми, но сами по себе си едноцелни нека ако някой иска да ми каже нещо съществено на тема Джемини или да ми зададе конкретен въпрос
>>> да ми пише на личен e-mail : d.petrova@bgogemini.org тъй като оттук нататък смятам да подминавам темите за Джемини с преобладаващи постинги на Mizrahi, Elia, Daemon & Co. Край на темата!

.....and let the sun shine....


Тема Re: Закачам се...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.11.04 09:15



ОСАННА, ОСАННА И АЛЕЛУЯ ЗА ДЖЕМИНИ! НАЙ ВЕЛИКАТА, НАЙ-НЕДОСТИЖИМАТА, НАЙ-ПРЕКРАСНАТА, НАЙ-ГОЛЯМАТА, НАЙ-ПОЛЕЗНАТА, НАЙ-СТАРАТА, НАЙ-РАБОТОСПОСОБНАТА ГЕЙ ОРГАНИЗАЦИЯ В БЪЛГАРИЯ

П.П. И аз се закачам...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: e-mailнови [re: soldier of fortune]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.11.04 09:16



Солджър, апропо, защо на мейла? Нали сте обществена организация, въпросите трябва да са ясни и за другите, както и отговорите.

Ето ти въпрос №1 : На каква стойност беше делът на Джемини от Балканския триъгълен проект, за какво бяха изхарчени тези пари - и поименно моля!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Само да добавя...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.11.04 21:27



Само да добавя - не виждам от къде на къде ще питам Солджъра за каквото и да е в Джемини - Пи Ар-ите са за журналистите. Аз като искам инфо, ще питам УС или Председателя...

Солджър, оттеглям си въпроса, и без това едва ли ще можеш да ми отговориш. Видях ви отчета от сайта за периода 2002-2004г. Приказки, приказки, конференцийки, конференцийки... Да говориш за гей правата не е същото като да ги защитаваш, да говориш за промяна, не е същото като да промениш нещата...

Дано доживеем освен думи да видим и дела...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Само да добавя...нови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано24.11.04 00:11



Председателя и Управителния съвет на всяка организация се отчитат на членовете. Всичко друго е прозрачност и демократичност - добри намерения да ти доставят информацията, но не и задължения. Всичко това ти го знаеш, ама се правиш на три и половина



Тема Re: e-mailнови [re: soldier of fortune]  
Автор Aristipos (цинико-сиренаик)
Публикувано24.11.04 02:18



Искам да попитам в този форум ли е модератора на форума на

Колко дена трябва да чакам за да ми удобрят глупавата и елементарна молба за достъп до клуба. Като чели, кой знае какво толкова пишат там, и колко члена има там, че толкова процедури, че искаха и автобиографии и мотивации.
Благодаря

"Когато другите мислят като мен, ми се стува че някъде греша"

Редактирано от Aristipos на 24.11.04 03:07.



Тема Re: Само да добавя...нови [re: ANEW]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.11.04 09:43



Съгласен съм с теб, но в добрата традиция на Джемини е да не дава информация дори на членове на УС, да не говорим на външни хора.
Вчера четох формата им за членство. Там някъде се мъдреше текст, че никой няма право да издава конфиденциална информация а такава е информацията за членството, финансите и проектите на организацията - с една дума - в сичко... Както виждаш - за прозрачност и дума не може да става. В 21 век да има обществена организация, чиито членове са тайна е абсурдно и смешно, но много удобно - така може свободно да се лъже с цифрите - "Ние имаме 500 члена" или "Ние имаме 100 члена"... Никой не може да провери а донорите са лековерни, защото не са свикнали да ги лъжат... Горките...

П.П. Ти нали си член, защо не провериш колко са членовете на Джемини и колко са хората, които са си платили членския внос? Впрочем, ти не ми отговори - ти плащал ли си го?

Не си длъжен да ми отговаряш, но ще ми е приятно...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Достатъчнонови [re: mizrahi]  
Автор musha-busha ()
Публикувано24.11.04 15:35



Изморява ме увереността ви (твоята и на Елия) колко сте прави в това, което твърдите. Изморява ме упоритостта да плетете интриги и непрекъснато да плюете срещу Джемини. Изморява ме слепотата ви да си играете с търпението и дипломатичността, с които се отнасят всички от Джемини към манипулациите, които се опитвате да направите в този клуб. Държите се като дребни душици, които стрелят с хартиени фунийки от жълт вестник срещу Джемини. Нямам време, нито е на нивото ми като петокласничка да се отчитам за всяка хвърлена интрижка или лъжа тук. Докато преглеждам клуба за секунда се чудя как ви ражда мозъка такива лъжи да пишете, но като проследя интензивността на писането ви тук си обяснявам как това напоследък се превръща в ежедневие и сами се нахъсвате и продължавате да вкарвате и себе си и четящите тук във филми, в които Джемини е лошия герой.

За хора, които се занимават с НПО дейност, трябва да съумете да разберете, че стратегическата мисъл и действия дават ефективните резултати, а не измислянето на кирливи ризи. Това, което изписахте последните дни вреди повече на вас като личности и като представители на организации (когато това се споменава изрично), отколкото на този, срещу когото плюете. Вярно е, че който не познава миналото, рискува да сбърка вбъдеще, но е крайно време да осъзнаете, че миналото на Джемини си е минало и да се фокусирате в настоящето и бъдещето. В постингите си атакувате често решения или действия на хора, които отдавна не са в УС на организацията и обвинявате настоящия екип на Джемини за това. Павлин вече каза, че бъдещето ще покаже промяната в организацията, защото за разлика от предходни години, големите промени не са били краткосрочни решения на един-двама души, а стратегическа визия на немалко човека за бъдещето на организацията. От интензивността на писането ви тук оставам с впечатлението, че миналото, настоящето и бъдещето на организацията ви интересува живо, не като ЛГБТ активисти обаче, а като основа за по-грозни интриги, този път основани на поне частица достоверност. Казвам го неслучайно, защото интригите, които плетете в момента са плод на очевАдно пренебрегване на фактите и умишлен опит за манипулация. Това не ви прави чест, колеги, напротив. Всеки слух и всяка информация, която сме получавали за Куиър или персонално за Вас, е била проверявана от нас през тези няколко месеца, затова, моля, не пренебрегвайте дипломатичността и такта, който проявяваме в отношенията си с Вас. Аз съм човек в корпоративно мислене и смятам, че конкуренцията е в полза на всички, но нека говорим за лоялна конкуренция, а не за махленски клюки. Сегашното ви поведение започва да прилича на маниер на отношение към другите ЛГБТ организации по принцип. Имайте смелостта и достойнството да се държите на ниво в бъдещите си отношения или липса на такива с Джемини и с хората в организацията и в другите ЛГБТ организации.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Достатъчнонови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.11.04 18:11



Аксиния, всичко, което си написала щеше да е хубаво, ако беше вярно. Ние не плетем интриги. Ние задаваме въпроси. Не получаваме отговори обаче... Не ти търсим сметка за неща, за които не си виновна. Каквото било - било, но това, че продължавате да се държите по същия начин - с всичката прикритост, липса на прозрачност и празни приказки, тук вече си виновна.

Аз попитах - колко са ви членовете? - никакъв отговор. Въпросът е важен - за да работим с Джемини, трябва да знам, дали там освен теб и УС има и други хора или всичко е само мъгла...
Аз попитах - за какво са изхарчени парите по триъгълния проект? - никакъв отговор /видях ви и отчета - за пръв път виждам отчет без нито една цифра в него.../
Аз попитах - какви са критериите, за да те назначат за Изпълнителен директор, а Десислава за Пи ар? - мълчание...
Аз попитах - какъв е новият ви проект? - мълчание...Как да работим с вас, като вие не работите по нищо в момента, а плановете ви са такава тайна...
Павлина попита - защо решенията на ОС на Джемини не се изпълняват? - никакъв отговор...
Павлина попита - защо беше ограничен Триъгълния проект - никакъв отговор...


Така че, Аксиния, ние не плетем ингриги а задаваме въпроси. Отговори ми и няма да има за какво повече да говорим...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Достатъчно [re: musha-busha]  
Автор DAEMON ()
Публикувано25.11.04 16:45



Уби ме.... корпоративно мислене!!! аааааааааааААА
Не че се заяждам, но - би ли ми обяснила що за животно е твоето широкоразвявано корпоративно мислене...
Защото в нито един справочник не го откривам...
Може би, корпоративно мислене, е да пренебрегваш задълженията си, и да не изпълняваш поетите такива?...
Ако е така - права си... имаш го!!!
Искам само едно да те питам - къде са отчетите, които трябваше да се изготвят във връзка със "замразителното" общо събрание - финансовия, както и този за състоянието на организацията, както и анализа на нещата, довели до ситуацията?
Или може би не си спомняш за какво става въпрос... да де - това си е парче "корпоративно" мислене...

Питам, защото ТВОЕ ЗАДЪЛЖЕНИЕ беше да ги осигуриш и представиш освен на МЕН, и на ВСИЧКИ!!! присъствали на ОС-то. ///документирано е!!!//

Ако изброявам "корпоративните" ти пропуски, пренебрегнати задължения, и обещания - рискувам да задръстя форума...

Това бяха част от задълженията ти... които ти съвсем "корпоративно" пренебрегна!!!

Редактирано от DAEMON на 25.11.04 16:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.