Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 18.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 21:47



Солджър, засрами се! Каква е тази цензура? Защо заключи темата? Всеки казва каквото си иска тук, стига да няма обиди. Или Джемини е такава светиня, че никой не може да каже нещо срещу тази организация? Ти защо се засягаш? Ти си в Джемини сравнително отскоро. Организацията ви доскоро беше в колапс, чуждестранните ви партньори вдигат ръце от вас, абе няма да коментирам...
Освен това, доскоро имаше само 1 орагнизация с която да се сравняваме и това е Джемини, така че не виждам нищо странно да търсим такова сравнение...

И пак ти казвам - повръща ми се от всякаква форма на цензура. Или отключваш предишната тема, или повече няма да стъпя в този форум. Не понасям, когато някой се прави на модератор и ми цензурира мнението...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 21:50



Солджър, ако съм пропуснал случайно, че това е рекламен форум на Джемини, моля те, извести ме, защото съм си сбъркал мястото. А и ти твоето...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Очаквам извинениенови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 21:55



Ако политиката на Джемини ще е да не търпи критика, то започвам да съжалявам, че преди няколко месеца бях един от малкото, който смяташе, че тази организация трябва да получи своя шанс... Страхувам се, че Елия е права, като ви игнорира напълно. Какво ли ще стане, ако освен лесбийките и другите организации откажат да работят с вас?

Досега мнението ми за Джемини беше започнало да се подобрява. За теб също. Не ме карай да мисля, че съм сбъркал. Очаквам извинение за гнусната цензура на която подложи двете последни теми...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: mizrahi]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано18.10.04 21:59



Нямам намерение да се засрамвам напротив ти се засрами от детинското си поведение и осмисли малко защо заключих темите. Може би се стигнеш до извода сам. Аз лично не видях нещо срещу Джемини в темата, която заключих а напротив. Причината да я заключа беше необоснованите факти, които се излагат от страна на Никам и последвалото бълване на нападки помежду ви. Честно казано не мисля, че това занимава хората тук, т.е. споровете помежду ви, особено с този тон и с лични нападки.
Цензурата никой не я обича, но след като вие сами не можете да си поставите граница я слагам аз.

.....and let the sun shine....


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: mizrahi]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано18.10.04 22:05



Подобни квалификации от рода на "побърка ли се?!" насочени към мен персонално ще ме извиняваш много, но прекали.

.....and let the sun shine....


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: soldier of fortune]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 22:05



Ще те цитирам : "спри да развяваш като знаме името на Джемини за щяло и нещяло. Кой какво е направил и как особено пък сравнения с Куир никой не е ти е търсил в тази тема. Нищо не се гради въз основа на злоба и сравнения или ... да забравих ... вечното оправдание с балканския манталитет "да гледаме в чуждия двор"... ами как да ти кажа - това е основния проблем на всеки българин"

Така - дотук нищо не чух за обиди и прочее. Освен това нашаите спорове тук спазват "добрия тон". Този форум е видял и доста по остри постинги. Само дето там не се засягаше скъпоценната ти организация.

Няма да се засрамя. Ако пак наложиш произволно цензура, повече няма да драсна тук и един ред. Не се надценявам, но пък мисля, че моето мнение в този форум е интересно и полезно за мнозина. Доказва го и големият интерес... Пак ти казвам - очаквам извинение, а не измъквания.

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: soldier of fortune]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 22:08



Ще ме извиняваш, ама въпросът ми е основателен - за 2 минути цензурираш 2 теми и по една случайност и в двете се засяга Джемини. Това не е обида, това е загриженост за психическото ти състояние...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: mizrahi]  
Автор musha-busha ()
Публикувано18.10.04 22:08



Пак прочети "диалога" си с Никам и помисли следващия път, когато тръгнеш да крещиш. Деси заключи темата, защото Никам скочи много вътрешно на Куиър, а не защото ти спомена Джемини. Не ги взимай нещата все през призмата на Джемини, това е моя работа и не обичам да ми вземат задълженията. Да кажеш, че Деси го е взела лично са глупости, защото можеш да проследиш постингите тук и да видиш колко пъти е било плюто по Джемини, но никога не е било цензурирано, както ти го наричаш. Във форумите на Джемини е по същия начин.

Говориш за Джемини без да си прекарал и ден в офиса, така че няма да коментирам какви ги говориш. Ако си на олимпийския принцип просто да си говорим, не е тук мястото и не това е темата. На хвърлените ти и на твоите колеги думи срещу Джемини винаги сме гледали с усмивка, защото, както каза Деси, да си гледаме под завивките е лоша традиция. Хайде да не си скачаме фронтално, а да си запазим колегиалните отношения.

Десислава е в Джемини от момента, в който има организация с пълната дефиниция на организация. Предисторията преди 2001 си остава в хисторито. Десислава знае най-добре от всички, които някога са били в или просто минавали през Джемини. Да не говорим от теб примерно. Позволи ми да съм по-запозната с отношението на чуждестранните ни партньори от теб. Също така позволи ми да ти кажа, че говориш просто ей така, без да знаеш какви са ни взаимоотношенията. Понеже предричам какъв ще е отговора ти, спомни си преди това поговорката - кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа кой си.

С ултиматуми доникъде не се стига. Никой от този форум няма да получи специално отношение, за да пише или не пише в него. Живеем в свободна страна.

И последно, щом сте решили да се сравнявате с Джемини, ваша си работа. Направете го така, че да има за какво да се сравняваме. Пък аз обещавам да обесня на Никам след това защо има две еднакви организации с еднаква визия, еднакви цели и еднакви дейности. Ще ти спестя диалога с Никам, щото си свестно момче.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Re: Цензура!!! Позор!!!Солджър, побърка ли се?!нови [re: musha-busha]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 22:15



Брех, не знаех, че в лицето на Джемини имаме такъв пламенен защитник. Трогнат съм. Дано и да е верно. Ако съм реагирал по-остро, сори, ама мразя цензурата.

Впрочем, едно уточнение - в Джемини съм бил доста преди теб и доста преди Солджър, така че и аз поназнайвам нещо от историята на организацията, както и за причините в нея да останат само 2ма члена...

Отношенията с партньорите ви наистина няма да ги коментирам. Не му е тук мястото...

"Живеем в свободна страна" - ти го каза. Добре е и да го спазваш...

Не търся специално отношение, просто честно отношение - това е форум, за да може всеки да каже какво мисли, а не да бъде цензуриран от прекалено бдителни модератори...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: mizrahi, Nota Bene! [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.10.04 22:18



Никам, кой ти пречи да задаваш въпроси? Да не би аз да съм заключил темите? Ти питаш, аз ти отговарям, доколкото мога и доколкото сметна за нужно. Важното тук е дори не толкова да получиш отговорите си, а да можеш да зададеш въпросите си.

Съзнавам, че и тази тема всяка секунда ще бъде цензурирана. Даже съм изненадан, че още не е...

Моите уважения към Солджъра и Аксиния, но този номер с цензурата ми идва малко в повече...

А и за Тангра. Не ги критикувам, напротив, приветствам тяхната еманципация като част от Гей движението. Аз отдавна мечтаех за това...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.