Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 22.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.10.04 18:41



Абе на мене днес ми се стори, че женския си седи...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.10.04 21:15



Специално минах от там на връщане от лекции днес. Няма ги и двата. Платната са изрязани с нещо като нож.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: jaytee]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.10.04 00:40



Мен не ме обижда голотата по принцип. Това, което ме дразнеше във въпросния плакат беше, че въпросната красавица беше в позата, която използват заведенията с червените фенери (да не се бъркат с китайските ресторанти) за да си рекламират стоката.
Канонизирането на Левски за светец не се разглежда поради други причини. Все пак на неговата съвест тежи едно убийство, а както знаем църквата е доста чувствителна към тези неща.
Това... Той едва ли си е мечтал да стане светиня, с която българите да се плашат един друг... ме кара да те попитам дали нещо в моите постинги е причината да се появи думата плашене?
И ме извини, но доста ми се спи а утре трябва да ставам относително рано. Да сме живи и здрави темата за Левски ще я разчепкаме ако имаш желание. Може и някой вторник да стане. Лека нощ.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: mizrahi]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано07.10.04 02:36



За мен това, че са свалили плакат на Азис и на някаква "госпойца" не е нещо, което си заслужава обсъждането. Проблемът е в това кой ги е свалил. И имал ли е право да го направи.

Полицейщината в държавата е опасна както за хетеро, така и за хомо и би-сексуалните. Изобщо е опасна за държавата.



Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано07.10.04 04:53



Ти пък сега...
Бойко Борисов е човек който не отказва никакъв вид популярност. Би направил всичко, което би го популяризирало по някакъв начин в очите на обществото или някаква група от него и не би направил нищо непопулярно.

Не виждам нищо обезпокоително в това, че не Кмета а Главния секретар на МВР сваля плакати.. за мен това си е чиста PR акция. Обсъдена предварително с Азис при това. Направо се сещам, ако Азис си е платил мястото на тази реклама и така му я изрежат без негово благоволение, как адвокатите му ще се търкалят от радост по земята от постъпката на Бойко Борисов!

Тук намазаха всички... Бойко Борисов си вдигна рейтинга мощно! Морален човек - запази свят Апостола!... Азис - след като рекламата му вися там месеци наред и даде каквото можа, си я свали по възможно най-брилянтния начин - със скандал, медии и ТВ предавания и поне месец ще е основна тема. Сещам се какво е станало с посещаемостта на заведението му..... Сблъсък пък успокои шефовете на БТВ, създадоха си имидж като предаване, хората пак заговориха за Сблъсък... новия договор е в кърпа вързан. Кмета не пострада изобщо - отклони вниманието на хората в посока Азис от посока протестите на синода на Пимен.

Полицейщина няма. Има перфектна PR акция. Ама перфектна! Шапка му свалям на Азис... на Бойко... и най-вече на тези, които измислиха този начин! Заслужават си парите.

Редактирано от eлия на 07.10.04 04:58.



Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: eлия]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано07.10.04 08:21



Елия, това ти същата елия ли си, която е писала въс форума на Сбълсък?

И на чий гръб МВР, Сблъсък и Азис си направих взаимноизгодна реклама?



Тема офф-топикнови [re: AЛБATPOC]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано07.10.04 09:04



> ме кара да те попитам дали нещо в моите постинги е причината да се появи
> думата плашене?

Не, не, аз говорих по принцип.

> Да сме живи и здрави темата за Левски ще я разчепкаме ако имаш желание.

Да, дай да я разчепкаме, наистина. Чувал съм за убийството, всъщност турците за това са го обесили, защото е бил арестуван за убийство. Така съм чувал. Интересното в случая е, че убийството не е попречило да бъде направен свят за народа. Това ми е ясно защо - защото е било убойство в името на Освобождението, а желанието за национална гордост е много силно и задоволяването му е много сладко. Докато един гол задник не обслужва ничия национална гордост, а дори напомня унижението, което много хора си въобразяват, че съпътства чукането в задника [от поробителя]... Всъщност показвайки си задника на някого го унижаваш, демонстрирайки, че доминираш над него, бидейки господар на собствения си задник. Извинявам се за елементарния анализ... Все пак ми се струва, че голият задник, показан на Левски има голяма връзка с това как народът ни приема секса и в частност хомосекса. Това си е направо тема за дисертация по народопсихология.



Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: eлия]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано07.10.04 09:38



Мдааа, колко ужасно много си права, всъщност... Хич и не се бях замислял за най-очевидната хореография в ситуацията Поздравления

______



Тема Как е истинското име на Азис?нови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.10.04 19:06



За реакция, имаме готовност още утре и ще го направим. Може да е смешно, но не мога да открия истинското име на Азис, а ми трябва за целта...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Свалиха плакат на Азис!!!!!нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.10.04 19:09



Много точно казано. В белите държави за това нещо на Бойко Борисов не само щяха да му вземат пагоните, но и да го вкарат в затвора за злоупотреба със служебно положение. В България, пардон, в държавата БойкоБорисовия само ще му се вдигне мъжкарския рейтинг на борец срещу престъпността и радетел за морала!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.