Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 27.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Защо избрахте този път в живота?нови  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 18:11



Първо искам да се извиня че макар и външен пускам тема с питане към клубарите. Ако модераторите сметнат за нужно нека изтрият темата. Обещавам да не се огорчавам от това и да не я пускам повторно.

Питането ми може да ви се стори странно или дори невъзпитано, за което се извинявам. Все пак аз съм твърдо хетеро... доколкото може човек да бъде твърдо убеден в бъдещето си изобщо.

Питането ми е следното: Бихте ли разсказали какво ви направи гей или лесбийка (съответно за мъжете и жените)? Познавам няколко лесбийки. Познавам и няколко човека, за които съм убеден, че са гейове, но съгласете се, че би било много грубо да ги попитам това на живо. Все пак анонимността на интернет позволява повече откровеност при добро желание от страна на пишещите.

пп. Темата не е провокация. Наистина ме вълнуват отговорите. Дали ще ми повярвате обаче е друг въпрос.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 18:50



Моя приятелка преди време ми сподели че в един момент е била на път да стане лесбийка, но баща и, като е усетил накъде са тръгнали нещата е положил много усилия да и помогне да преодолее негативното чувство към мъжете. Не ми е разказала какво е преживяла с мъже, но и аз няма да я попитам. Съдейки по нейната, а да си го кажем и по историите на други жени, които познавам съм склонен да мисля, че при една част от лесбийките това е въпрос на личен избор.
А за цвета на очите не си прав. Баща ми ми е разказвал, че е имал колежка, която с подбор на храната е променила цвета на очите на човека с който е живеела. Става въпрос за друг колега.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 20:16



Непременно ще погледна. Много пъти съм чел твои постинги с удоволствие. Имаше един който си го копирах. Беше за това какво трябва да правим и какво не трябва да правим преди първа среща. Там ти беше писал за двама мъже, но смени единият от участниците с жена и става перфектно указание за преди първа среща на хетеросексуални. Смени и двамата участници с жени, премахни участъците, където се говори за бради или други чисто мъжки атрибути и указанието става за... а бе общовалидни правила за всякакви ориентации
Знаех че си лекар, но не знаех какъв. Случайно да си очен лекар? Питам, защото очния лекар, който ме преглеждаше замина за щатите на работа, а после май подочух че е в Кувейт, та си търся съвестен очен лекар.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 21:34



И малко са тези сред тях, които я работят съвестно. Поне процента на съвестните очни лекари на които аз съм попадал е доста малък. Повечето само ти пишат рецептата и те изритват

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.09.04 22:51



Хубав въпрос. Преди време Приньо беше постнал стандартните въпроси към хомосексуалните, но обърнати наопаки, към хетеросексуалните. Ако прочете този постинг, може би ще е така добър да ги сложи и тук. Много е забавно.

Аз за съжаление не мога да дам такъв категоричен отговор като Никам. Аз не мисля, че нещата са 100 процента вродени, или по скоро мисля, че всички /с много малки изключения/ сме бисексуални и всичко останало е въпрос на възпитание, култура, стечение на обстоятелствата и така нататък...

Впрочем, ти как реши да избереш този път и да бъдеш хетеро?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 23:21



Не съм го избирал. Имам предвид това да бъда хетеро. Нека не ви прозвучи грубо, но имам чувството, че ако мъж ми посегне без мое съгласие бих се опитал да го ... най-малкото сериозно да го нараня. Просто психика. Като прочетох едно изказване тук, в което се казваше, че Никам казва (но постинга не беше от него) че има 10% които са твърдо хетеро си помислих, че при досегашното ми поведение аз най-вероятно съм от тях. Иначе досега не съм имал конфликти на основата на сексуалната ориентация на хората.
Прочете ли и останалите ми изказвания в темата? По-специално това за приятелката ми, която ми е разказвала за своите проблеми и за намесата на нейния баща.

ще полетиш ли с мен

Редактирано от AЛБATPOC на 22.09.04 23:46.



Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 23:22



Чак такъв виртуоз не го искам

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота? [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 23:41



Нямате проблеми. Да позачистя ли нещо от мнението? След като вече сте го прочели за мен е без значение.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота? [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 23:44



Амин.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Защо избрахте този път в живота? [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 23:48



Нямах предвид да чистя цялото мнение, а само това, което би могло да предизвика нежелано налитане на ята от психолози

Както и да е, вече го направих

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.