Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 03.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моа???нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 23:47



Убеден съм, че прекрасно знаеш. А ако не знаеш отвори някой правен речник и виж. Латински речник също ще ти свърши работа. И не афиширай прекалено много че си блондинка. Одеве на едно място жена се държа безпричинно гадно с мен и ми се гади от жените за момента. Не бих искал да си го изкарам на невинни.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Моа???нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано27.09.04 00:29



И аз ти желая лека вечер ли по-скоро лек остатък от нощта.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Най-лесният отговорнови [re: eлия]  
Автор boian (новак)
Публикувано27.09.04 01:05



Всъщност еднояйчните близнаци имат едно и също ДНК и един и същ генотип. Имат обаче различни фенотипи.



Тема Re: Да ти имам въпитанието... и не ме наричай БРАТО,нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.04 20:55



Не съм си и помислял да те обиждам - просто провокирах реакция. От кога "педал" стана обидна дума за едно толерантно хетеро? Като изключим френския й произход, думата няма обидно значение, пък и в тази връзка тука всички са педали... Така че нима те обижда едно сравнение с всеки от нас?


П.П. Попитах историци - при Хан Крум българите определено не са надхвърляли много много хилядарката. Пък и няма кой да провери - точни сведения за тази епоха липсват...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Да ти имам въпитанието... и не ме наричай БРАТО,нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано27.09.04 21:25



Не ти говоря за прабългарите. Говоря за цялото население, което е управлявал хан Крум. Има съществена разлика нали? Прабългарите с които Аспарух идва на балканския полуостров са стотина хиляди. По времето на хан Крум те са поне 150 хиляди, а най-вероятно са били и повече. Обаче... освен тях има и славяни. А освен славяните има и други народи. Когато ти написах онова преди да го напиша все пак звъннах на жена ми да я попитам за да не се изцепя. Тя е историчка, така че ако искаш да продължим дискусията нека просто се съберем някъде всички участници в нея и ще ви оставя с нея да бистрите историята а с теб бихме бистрили толеранстността и обидите. В крайна сметка ще вземе да се окаже че нямаме за какво да се караме, ама докато го разберем ще направим поне малко сеир тука. Какво пък. Не ми пука от това :)))
пп. Казаха ми, че на живо се държиш по-различно. Изказването за теб беше ласкаво. Кажи ми с какво те настъпих тук.
ппп. Жена ми каза, че си държи на думите за цифрите и е готова да спори с теб при условие, че този който загуби плати сметката в заведението. Нека все пак има и стимули :))))

ще полетиш ли с мен


Тема На каква възраст се прави този избор?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Double_Trouble (future plankton)
Публикувано30.09.04 23:49



Аз съм бисексуална, напоследък с повече превес на жените в живота ми. Но, преди това напоследък, ми се е случвало по едно и също време да се влюбя както в мъж, така и в жена. И да не мога по никакъв начин да направя избор. Мъжете в живота ми са били мъже, внимателни към мен, нежни, страхотни събеседници и добри приятели. Жените са били жени, топли, провокиращи, страхотни събеседници и добри приятели. Един-единствен път се е случвало да ме шамаросат - жена. И при това аз положих много усилия, за да си го изпрося.
Иначе при мен сексуалността - фантазии, представи, сънища и привличане - е будна от невръстната ми 4-годишна възраст насам. Може би това е причината да не съм имала проблеми с осъзнаването и приемането си. Получило се е достатъчно естествено, че да не ми се налага да избирам. И съм наясно за себе си, че мен не ме тегли към пола, а към конкретния човек. В каквото тяло се случи да е - в такова.
Ти виждаш ли в това къде са мястото и ролята на избора?
Аз - не.

...прашен прозорец, уморена луна,
нежност, окъпана с дъх на жена...
А. Д.


Тема сънищанови [re: Double_Trouble]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано01.10.04 00:07



А, като каза сънища - подсетих се да споделя, че навремето, когато търсех сексуалността си (минах през един период, в който много се чудех дали просто не се самонавивам / внушавам / водя по акъла на някого / ..., и ми трябваше някакъв по-обективен начин да проверя) - един приятел ме посъветва да обърна внимание на сънищата си. В тях има повече искреност, отколкото в поведението ни.
Но пък някои хора изобщо не сънуват, те как да проверят - не знам

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: На каква възраст се прави този избор?нови [re: Double_Trouble]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.10.04 21:14



В това аз виждам само докосването на душите. Ако наистина има значение за теб какво точно мисля.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Да ти имам въпитанието... и не ме наричай БРАТО,нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.10.04 23:26



Предавам се за българите по Крумово време :) Готов съм да чуя аргументи. За сметката не се притеснявай, само трябва да видим къде и кога :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Където и когато кажеш.нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано02.10.04 10:41



Имам само един лош навик. Искам първата среща с непознати, независимо за кого става въпрос да е на обществено място.
И още нещо. В момента съм болен. Не е сериозно, но не държа да ти нося "подаръче" във вид на някой грипен бацил :)))))

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.