Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 12.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Контравъпросче.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 09:34



най-скромната се ограничи с Екзюпери...

Че това постижение ли е?

Чела го е сериозно... ама не признава че PR-а я е накарал... а твърди че така й идва отвътре...

Да речем, че допускам, че си права на 97-98%. Все пак нека оставим два процента вероятност и да има естествен интерес. Съгласна ли си с такова разпределение на процентите?
Имай предвид, че като не съм говорил с въпросната мадама не мога да ти кажа към кой от процентите бих я причислил, но това се чувства на живо ако човека срещу мен не е взел мерки да се изолира.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: е денови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.09.04 11:03



Албатрос, нищо му няма на тона - не е императивен а си е чисто предложение и то най-общо. Вече за втори път се опитваш да използваш авторитета на "клубарите" тук, за да ми въздействаш. Има една характерна черта на ЛГБТ хората, която е добре да разбереш - за да стигнем дотук, да се осъзнаем като личности и да се преборим да сме това, което сме в една враждебна среда, то ние сме ярки индивидуалисти. На мене аргументи от типа на "хората така казват" не ми влияят. Това предложение аз съм го писал и като ти казвам че е предложение а не заповед, значи е така...

Може да забравим въпроса, макар, че ще ми е трудно... Освен това, така бих ограничил свободата си на изразяване и свободата на мисълта си...Пак ще се засегнеш, ама като прочетох това ,което си написал на Елия за отношението си към жените, и ако се върна назад в моите "хетеро" години, направо ми напира един вик "Абе, ти си педал бе, брато!"...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Да ти имам въпитанието... и не ме наричай БРАТО,нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 12:33



направо ми напира един вик "Абе, ти си педал бе, брато!"...

А ти си адвокат. Истински адвокат. Кажи му адвокат и не го обиждай повече.

Хем твърдиш, че можем да забравим, хем обиждаш. Какво искаш от мен в крайна сметка? Аз нищо не искам от теб.

Хубаво би било наистина да забравим въпроса, защото не би било добре за никого да раздухаме нещата. Не си ме виждал какво правя когато се впрегна. Не бих искал и да ме виждаш. Защо ли имам обаче чувството, че ти е неприятно да те бият на твой терен. Нормално е. Особено с изпълнението с Хан Крум. Изпитвам желание да те надъвча, но се въздържам заради други хора тук, които са ми приятни. Не е възпитано да дойдеш отвън и да започнеш със скандал, но ако държиш аз съм готов да го направя. Данък обществено мнение не плащам така че това не би ме спряло. Други неща ме въздържат за момента. Предпочитам да продължат да ме въздържат, но ако много държиш можеш да ги разрушиш с лекота. Прави каквото те акъл учи.

пп. Понеже цитираш разговора ми с Елия, а с нея сме си казали доста неща, бъди така добър да дадеш копие на думите ми, за да се знае кои точно мои думи имаш предвид. Иначе просто ще игнорирам коментарите ти.

ще полетиш ли с мен

Редактирано от AЛБATPOC на 26.09.04 12:43.



Тема Re: За хипоталамусанови [re: eлия]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано26.09.04 12:36



Първо: никога не си ме виждала и няма как да знаеш как изглеждам, следователно нямаш никакво право да коментираш дали съм с главно Ж или с главно Ъ, да речем.
Второ: не ме познаваш и няма как да знаеш кой съм. А и не държа да те осветлявам. Но така или иначе ти на мен НИЩО не можеш да ми напомняш, защото нямаме никакви общи спомени.
Трето: ако трябва да избирам дали да съм "дамски тарикат" или жена с брада, винаги бих заложил на първото.

Елия, погледни се - ти си сама, една си в страната, една с тази болест. Лесбийка-неонацистка, която ненавижда гейовете и се има за говорителка на всички лесбийки у нас. Ти многократно доказваш, че не можеш да комуникираш и да работиш със себеподобните си, защото твоето ЕГО е по-силно от всичко и всички край теб. И в крайна сметка, да, думите ти се чуват защото няма мнение в този клуб, останало без твоя реплика. Пък и всички вече сме те и виждали - имаше те на снимката на ББургас.



...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: темата за сексанови [re: Loretta]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано26.09.04 12:50



Но тежко му на този или тази, когото хвана да обсъжда с трети лица в какви пози правим секс... или други подобни неща

Повярвай ми - всички мъже го правят. Вярно, основно общувам с момчета до 25 години, но в тази възрастова граница всички хетеросексуални момчета говорят за едно и също нещо - жени. Еди коя си била еди колко си хубава и той еди как си я свалил (щото на него никоя не му отказвала) и като я хванал, оттук й го вкарал, там я качил, така я въртял, пък тя така викала, иначе говорела... На мен от такива разговори ми се повдига. Обидно ми звучат.
Също ми е обидно като ми обясняват как я лъжел някаква - излизали 3 месеца, ама тя не му пускала и той такива и онакива работи й говорел, подарил й една роза и един плюшен мечок, и тя вече била много влюбена в него, а той не му пукало изобщо, ама му давала да си прави каквото иска с нея и пр. и пр.
Още по-обидно ми се струва жените да бъдат наричани със събирателното "путки" или "сливи". Още по-долно е "курви". Но повечето момчета именно така говорят. Може би това ги кара да се чувстват по-големи мъже, макар и ние (в гей-компания) обикновено да ги наричаме "мухльовци" или "комплексари"

Такъв ако се лепне след време на сестра ми и го усетя, един по един ще му троша кокалите. Ама те повечето са такива. Такава ни е националната култура. В общество където най-масовата обида е "да те еба", а женската "глупост" обикновено се дефинира с "ти я ебеш, пък тя те обича", какво друго очакваш да срещнеш?

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: темата за сексанови [re: Meчkaдapя]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 13:05



Заради тези думи "ти я ебеш, пък тя те обича" някога така препиках един колега, че ме заобикаляше две седмици. След това ни съкратиха, така че повече не сме се виждали. Неговото изказване беше съпроводено с един много просташки смях, който допълнително ме дразнеше. Не понасям простащината независимо в каква форма се проявява тя.

ще полетиш ли с мен


Тема оффтопик (Толкин)нови [re: eлия]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано26.09.04 15:41



Я, този лидер на Джемини бил наш човек!
Дай го насам да го вербувам за българския Толкин-клуб (Рин Еннор се казва). Ще правим нов много як проект по Толкин, и ако е искрен фен, ще се изкефи...
Лидерю, да не би да се познаваме по РинЕннор-ска линия?

a wee little girl with a can of gasoline


Тема елийоооооооооо!нови [re: eлия]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано26.09.04 16:57



"драскач на фантасмагорични приказки за непорастнали деца" бил?!
срамота, моме, срамота!!
Направо дискриминирана се почувствах, по линия на Толкин-фенството си! :))

Тук значи с prinyo сме малцинство? Това е хубаво, всъщност. Много постмодерно :)

Или може би трябва да си направим клуб на ЛГБТ-феновете на Толкин! ще се борим за това всички фенове на Толкин да станат ЛГБТ и всички ЛГБТ да станат фенове на Толкин!

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: темата за сексанови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 17:02



Ама си гаднааа...

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Моа??? [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 21:24



Каква е разликата между гей и педераст не зная, но много добре зная каква е разликата между човешко поведение и помиярско поведение. Да не забравяме постулата, че никога не се говори за тук присъстващите.
Та разликата между човешко поведение и поведение тип хиена е че при човешкото поведение дори и да те предизвикат се опитваш да решиш проблема с разумна дискусия, а другото е, че хапеш без предупреждение и без сериозен повод.
А ако случайно ми кажеш, че си имала казус бели няма да ти поварвам, докато не ми го посочиш с пръстче

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.