Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 12.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Контравъпросче.нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 01:55



Разбирам обаче, че като ми предлага цигара, той не иска да ме отрови, нито да ми докара рак, а това е просто жест на добра воля или на уважение...

Така е в България, но в Холандия ако не се лъжа да предложиш цигара на някой се смята за върховна грубост. Не помня къде го четох, но може и в този клуб да беше. Много интересни неща съм чел тук и определено не съжалявам че посещавам страниците на клуб ЛГБТ.

Имам едно предложение към теб. Нека просто забравим за случая. Нека всеки от нас си пуши своите цигари без да се чувства длъжен да прадлага на другия от тях. Става ли?

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Най-лесният отговорнови [re: boian]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 01:59



Май този въпрос си го лепнал по погрешка към мен. Аз не мога да му отговоря. Съжалявам.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Контравъпросче.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 02:07



Във всеки случай на едно се подсмихвам... как хетеросексуален мъж, попаднал в гей среда...

Не съм съгласен с думата попаднал. Съвсем съзнателно съм тук. Темата за лидерите помниш ли я? На телефона който ти ми даде тогава никой не ми вдигна. Звънях няколко пъти, ама ми писна, теглих една и продължих нататък.

какво им е на жените в ролята на вечен обект за лов... опипване на почва...и прочие..

Никога не съм гледал на жените като на обект за лов. Първото нещо, което съм гледал в жените е било другаря. Човека. Сега, след някои сътресения в личния ми живот, а бе да си го кажем направо след една серийка от сътресения в момента не съм сигурен как точно гледам на жените. Има една част, на които гледам по стария начин, но определено се е появила нова прослойка. Въпросната прослойка са жени, не особено умни, които си мислят, че само с физическите си дадености трябва да завладеят света а на практика са си доста тъпички. Такива жени мога само да презирам.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Контравъпросче.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 02:25



Естествено, че не е твоя. Не е важно. Отдавна беше.
Що се отнася до красотата аз съвсем не я отричам, но ако трябва да избирам между една злобна ослепителна красавица и една приятна жена с поносима външност познай коя ще избера.
Някой ден може и да се срещнем и тогава ще ти обясня и разкажа как и защо се озовах на тази позиция спрямо жените. Стига да искаш разбира се. А може би няма значение. Важен е крайният резултат.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Контравъпросче.нови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано26.09.04 02:33



Имам една приятелка.. мис България... и в едно интервю чета как четяла Достоевски...
И я питам "Абе бейби, ти сериозно ли четеш Достоевски?" - Сериозно било... и аз с недоверие я питам... "Кажи какво си чела от Достоевски?" и тя ми изброява... и хуквам аз...и започва една борба да намеря този пуст Достоевски че и да прочета по малко от разни негови ужасии... дето не стават за четене от блондинка.... ама чета аз..и след време й викам... "Я ми кажи за еди кое си от този и този роман на Достоевски... и за другия...и за трети..."
Мани майтапа... ама ми отговаря адекватно... вярно е чела Достоевски... Нямаше какво да кажа... но и до днес ме гложди червейчето на съмнението, че нещо ме метна... абе не може една мис България да чете Достоевски баси... нечестно е някак... не ми се връзва.. сигурна съм, че го е чела защото PR-а е казал "чети Достоевски моето момиче, защото ще те питат какво четеш и е тъпо да кажеш "Пипи Дългото чорапче"...
Та мисълтта ми е... че жени, които покоряват света с красота... май вече не са тъпички...

Ама и така може да не е... защото скоро я питах дали е чела Толкин... не била го чела... и се хиля и я карам да чете...тя може и да е чела Достоевски... ама според един от лидерите на Джемини, ако човек не е чел Толкин е тъп и необразован лумпен, и този Достоевски може да си го завре... мдам...
там...

Та сега ще си купува Толкин... щото нали... трябва да сме умни брюнетки...
А на мен ми е гот като блондинка.. не е истина...и си чета книжки от сорта на "Блондинка в бетона", "Телевизионна афера" "Съперница" "Камериерката от Титаник" или "Истинската история на Даяна"... и ми е едно леко на душата... не е истина даже...
Ама иначе питай ме какво чета... веднага ще изстрелям "Алхимикът" от Куелю примерно... или "Афоризми" от Оскар Уайлд...
Ама лъжа..

Редактирано от eлия на 26.09.04 02:39.



Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 02:35



Междувременно в темата се появи отговора. Ставало е въпрос за хипоталамуса. Джейтии го е написал. Виж... с медицинските термини никакъв ме няма. Ако оплескам нещо там не ми пишете черна точка. В замяна обещавам да не ви мъча със разни думички от моя занаят

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Контравъпросче.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 02:39



Може и наистинта да е чела. За Толкин не вярвам да те е метнала. И аз не можах да го смеля. Чел съм много книжки, ама Толкин ми се опря. А ти да си попадала на Звънящите кедри на русия?

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Контравъпросче.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 02:41



Виж... писна ми да ти го повтарям. Ако една жена има душа и сърце, то красотата и е бонус, но ако ги няма то може да си завре красотата отзад. Аз казах. Хау

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Какавидите [re: Hopтттчe]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 02:46



А противоречието между това, което ти идва отвътре, и това което проявяваш обинкновено е много остро. И ако има такова противоречие, в него отиват толкова много ресурси, че непрестанната борба да поддържаш лъжата просто те изтощава и разрушава.

Това съм го изпитал и на свой гръб. Не заради сексуалност, но това не променя факта, че борбата със себе си е най-страшната борба на този свят.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Контравъпросче. [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано26.09.04 09:26



Моля те, когато говориш със мен казвай почти никой... или кажи ако една жена не е по-красива от Годзила...
Вземи та го повярвай най-сетне и ми спести да ти разказвам тук или на бележки защо съм такъв. На живо не бих се притеснил, но не искам да го оставям написано.

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.