Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 11.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-лесният отговорнови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.09.04 21:10



Аз също не искам да те провокирам, ама най-добре ще ти се изяснят нещата ако пробваш с някое момче. Момчетата са направени само за чукане:))) , докато от един мъж на твоята възраст всичко може да се очаква :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Първо предупреждение.нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано24.09.04 21:25



Недей да нарушаваш негласното споразумение, което имам с този клуб: Аз да не се опитвам да променям никого, но и мен да не се опитват да ме променят.
Това, че съм хетеро не ми пречи да проявявам интерес към интеграцията на хората с различна сексуалност в обществото и към нейните проблеми. Те не са малко. Проблемите имам предвид.
Като адвокат би трябвало да го знаеш прекрасно обаче... пак като адвокат в момента правиш едно недопустимо от гледна точка на етиката действие.

На останалите клубари поднасям извиненията си за това, че ставам остър.

ще полетиш ли с мен


Тема и ти извинявай :)нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано24.09.04 23:15



Написали сме го едновременно :) Защото и аз видях твоя отговор след като пуснах моя

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано25.09.04 07:19



АЛБАТРОС, аз винаги съм бил хомосексуален. Т.е. откакто се помня, сексуално са ме привличали мъже. Като ученик в седми клас първата ми "голяма" и несподелена любов беше към едно момче, две години по-голямо от мен.

Виждах, че съучениците ми натискат момичетата по ъглите и доста време са насилвах да започна да харесва момичета и да си намеря гадже... но не се получи.

Мисля, че доста рано в тийнеджърските ми години осъзнах ясно, че мъжете ме привличат сексуално. Баща ми ми беше купил една книжка за сексуално възпитание, в която имаше част за хомосексуализма. Спомням си, че четях тази част от книгата с най-голямо вълнение, защото я свързвах със себе си. Там хомосексуалният мъж беше описан чрез пример като мъж с женствено тяло, който живее с майка си и ходи вкъщи с женски пантофи, това си спомням. Това беше през 80-те години. Освен това оттук-оттам се подочуваха истории за мъже, които правят нещо из градските клозети... При тези обстоятелства ми беше доста трудно сам да стигна до момента, в който сам да приема, че е ОК да си гей... да...



Тема Какавидитенови [re: AЛБATPOC]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано25.09.04 07:24



АЛБАТРОС, чел ли си "Какавидите" на Джон Уиндъм? Ако не, препоръчвам ти я. Мисля, че темата на книгата е свързана с въпроса ти.





Тема Re: Защо избрахте този път в живота?нови [re: jaytee]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано25.09.04 09:01



Никога не съм мислил, че един обратен, както ги наричаха по време на детството ми, трябва да носи женски пантофи. Също така и никога не съм могъл вътре в душата си да разбера влечението на мъж към мъж, както ти не можеш да почувстваш влечението към жените. Виж, влечението на една жена към друга жена го разбирам... или поне така си мисля. Не помня в коя тема беше, но има едно описание на Никам в което се споменаваше някаква жлеза (прощавай Никам, ама всички тия медицински имена ми звучат на китайски. Предполагам, че ако аз ти заговоря с термини от моята професия с теб ще бъде същото и затова те моля да не ми пишеш черна точка) която при мъжете които са гейове има размерите на женска и т.н.т. Беше интересно и пак ще го потърся, ама напоследък времето ми не достига.
Само като коментар ще кажа, че аз например с удоволствие бих носил розова хавлия (говоря за хавлия за баня) в къщи и не смятам, че това би ме направило по-малко мъж така че привичките и външните прояви аз не ги свързвам със същността на човека и с това какво би направил и какво не би направил.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Какавидитенови [re: jaytee]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано25.09.04 09:10



Извинявай, но би ли ми обяснил връзката по начина по който ти я виждаш. В Какавидите аз виждам омразата към нещо различно от това, което са мнозинството. Не можеш да отречеш, че нея я има навсякъде. Включително дори и във ЛГБТ обществото смятам че ще се намерят елементи, които мразят различните.
Това за различните ли имаш предвид като споменаваш тази книжка? Още като дете аз бях белязян. Различен. Не ме питай публично защо. Това е тема, на която не ми се говори публично, защото ако ти разкажа и някой мой познат мине оттук веднага ще му стане ясно кой точно е Албатрос. Е, няколко близки мои приятели знаят този ми ник и това, чие се мотая с него тук, но не бих искал всичките ми познати да го знаят. Ако Мечкадаря организира срещата не много далече от София и мога да дойда, и ако и ти дойдеш и искаш да научиш какво искам да кажа с това, че знам какво е да си различен, то аз няма да имам нищо против да ти разкажа.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: и ти извинявай :) [re: Loretta]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано25.09.04 09:12



Няма нищо. Мисля, че би ми било приятно да се запозная с теб някой ден. А ти?

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Най-лесният отговор [re: AЛБATPOC]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано25.09.04 10:18



В отговор на:

Не точно какво ме прави хетеросексуален, но съм си задавал въпроса защо дори не мога да си представя да докосна и да погаля мъж, от който определено се възжищавам като лице и физика, да не говорим, че въпросните мъже от които съм се възхищавал не са имали никакви кожни проблеми.



Аз чувствам абсолютно същото по отношение на някои жени, на които се възхищавам като личности или виждам, че са много красиви, но не мога да си представя, че правя нещо сексуално с тях. Просто нямам такова желание, не чувствам необходимостта да го направя.



Тема Не си хаби предупрежденията! [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.09.04 12:06



Албатрос, не беше провокация а предложение. Не виждам нищо лошо в промяната на който и да е - животът е движение...Всеки смята собствения си живот за нормален, така че няма нищо лошо в това да го препоръчва с най-добри приятелски чувства... Просто от ракцията ти се вижда едно явление, което е характерно за повечето "хетеро", които искат да са толерантни с гейовете - "Нямам нищо против вас, само не ми навирайте в очите вашия начин на живот и вашия светоглед"... Не го изразих много точно, но се надявам да ме разбереш - ти говориш с мен, макар и непряко - аз съм такъв какъвто съм и не смятам да се прикривам заради теб или да играя някаква роля, за да не те засегна. Смятах, че ще ти е от полза да пробваш с момче и ти го препоръчах - ти прави каквото искаш, никой не те насилва, така че няма от какво да се засягаш. Реакцията ти по скоро може да засегне мен - едва ли не това което ти предложих/и това което аз правя/ е гнусно и противно и дори не трябва да се споменава пред чистата ти "хетеро" същност... Така не става!

П.П. Аз споразумения тука, гласни или негласни с никого не съм сключвал

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.