Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 08.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За клубна среща???нови  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано11.09.04 12:44



Здрасти на всички. Както може би сте разбрали, неотдавна се е състояла среща на клуб Адам и Адам.
Аз отдавна си мисля - защо не направим една среща на Клуб ЛГБТ. По този начин ще стане нещо като среща и на трите ни клуба.
Идеята е следната - да се организира един уикенд, примерно, на хижа около Пловдив. В събота сутрин да се отиде, да се преспи на хижата и в неделя вечер да се приберем. Няма да струва много пари - 8-10 лв. нощувката, пътят от София е около 2ч. не повече от 10 лв. отиване и връщане, а Пловдив има по-централно място, така че могат да дойдат и хора от други градове.
Примерен вариант: до 10-11 ч. в събота сутрин се събираме на гарата в Пловдив и се насочваме към хижата. Вариантите са два - всяка компания с кола или да уредя микробус, но ще трябва сигурна бройка хора. Следобед в планината - за разходки и опознаване. Вечерта правим обща вечеря и купон. В неделя следобед се връщаме в Пловдив и оттам - всеки според транспорта си.
Ако се съберем над двадесет души можем да ангажираме цяла една хижа (от по-малките), т.е. ще сме си само ние.
В момента нещата са на фаза идеи и обсъждания. Ние (с моя) сме навити да организираме нещата, но трябва да сме наясно колко желаещи би имало, защото знаете че е свързано с ангажименти - резервиране на нощувки и пр.
Затова нека всеки, който е сигурен че иска да дойде да ми пише в лична бележка. А в тази тема можете да правите всякакви предложения - за точната дата, за мястото и т.н. Приемат се всякакви предложения, които да обсъдим и да видим искаме ли да правим нещо заедно и какво точно.
N.B! Това няма да е САМО клубна среща. Т.е. всеки може да вземе и приятели. Дори е препоръчително. В личните бележки пишете и колко души смятате да бъдете. Но, моля ви, бъдете сериозни.

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love

Редактирано от Meчkaдapя на 11.09.04 17:18.



Тема Re: За клубна среща???нови [re: Meчkaдapя]  
Автор prinyo ()
Публикувано12.09.04 14:47



Малко се объркахт този постинг, но ми се струва по-подходящ за Адам и Адам...



Тема Re: За клубна среща???нови [re: Meчkaдapя]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.09.04 22:34



Здравей,

Идеята наистина не е лоша, но проблемът е, че ние/с малки изключения/ се познаваме и се виждаме често. Това, че се джафкаме по форумите не означава, че не можем да се гледаме или че се подиманаваме на улицата :)

Освен това, мисля че повечето от нас са в София, така че, май ще е по-лесно да се видим на наша територия. Ако идвате насам, все ще уредим място за спане :)))

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема кога?нови [re: Meчkaдapя]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано15.09.04 13:56



За кога се предвижда срещата?

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: За клубна среща??? [re: mizrahi]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано15.09.04 14:44



Идеята наистина не е лоша, но проблемът е, че ние/с малки изключения/ се познаваме и се виждаме често. Това, че се джафкаме по форумите не означава, че не можем да се гледаме или че се подиманаваме на улицата :)

абе вие може и да се виждате, ама ние май не се.

имаше един виц, дето ... "ама какво говориш бе, днешната полиция не бие!" - "абе за днешната не знам, ама снощната как биешеее..."




Тема Re: кога?нови [re: Loretta]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано15.09.04 21:12



За момента не знаем, трябва да се съберем хора и да решим къде точно ще ходим.
Искаш да дойдеш с нас ли? На мен лично ще ми е много приятно.
Ще видим, ако не стане за ходене извън града, можем да си направим обикновена клубна среща в София.

Предложих да ходим на хижа, за да се съберем повече хора и да не сме само от клубовете, т.е. именно да не се познават всички. От Пловдив можехме да съберем десетина души, които никога не са влизали тук. Също ми се щеше да се съберем И момчета, И момичета. Къде са лесбийките?

В клуб Адам и Адам имаше предложение за някаква хижа във Витоша - "Хайдушка песен" ли беше?!? Последно нощувката там е струвала 6 лв. Ако повечето ги устройва там, ок. Ние сме навити - ще бъдем двама или четирима. В най-добрия случай шестима. Следващия уикенд примерно на нас ни е добре.
На който му се ходи да пише тук - време е да се броят пилците

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: кога?нови [re: Meчkaдapя]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.09.04 21:22



Идеята за хижа никак не е лоша. Малко е трудно да се координират всички желаещи. Предлагам ви, да решите кога и къде да ходите, да постнете инфо и който може и иска ще дойде

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: кога?нови [re: Meчkaдapя]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано16.09.04 11:24



Питах, понеже идната седмица заминавам от България за известно време, та да си направя сметката дали да заявя желание за идване. Но виждам, че организацията е на доста ранен етап, особено ако ще се ходи на хижа, а не някъде на кръчма.
Тази на Витоша, за която говориш, предполагам че е "Планинарска песен", приятно място и е доста голяма, събира много хора. Пожелавам весело изкарване на всички, които отидат

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: кога?нови [re: Meчkaдapя]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.09.04 18:17



Мисля си, че ще бъдете повече. Само кажи кога се предвижда въпросната среща.

ще полетиш ли с мен



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.