Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 22.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: размножаването при гейовете - за или против?нови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.09.04 10:55



РЕЛИГИЯТА Е ОПИУМ ЗА НАРОДИТЕ :) - това още Маркс го е казал /евреин между другото/. Аз съм съгласен - не понасям догмите, нито поповете, не вярвам, че някой може да ми дава тон в живота, само защото носи расо. Освен това да живееш живота си така, както казват книги написани преди 5 000 /или 2000/ години е глупаво - Светът се променя.

Като говорим за Бог обаче, аз имам предвид една РАЗУМНА ПЪРВОПРИЧИНА за съществуването на Вселената. Не изисквам от някой друг да вярва в това. На мене така ми харесва - ако обаче Вселената е резултат на случайност и всичко свършва 2 метра под земята, то не остава много за което да се живее...

Впрочем това е друга тема и не за този форум, ама ти казвам какво мисля, защото си ми симпатичен...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: размножаването при гейовете - за или против?нови [re: Nikam]  
Автор boian (новак)
Публикувано19.09.04 19:33



С хора, които не могат да мислят разумно, няма смисъл да се спори. Сполай ти.

И като нямат аргументи почват със спекулациите.



Тема Re: размножаването при гейовете - за или против?нови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.09.04 21:06



Никам, ако се опрем на теологията, то никой не е създал Бог, той е съществувал винаги и винаги ще съществува. Вселената е проявление на Бога и той се пресътворява във всеки момент чрез нея и чрез всеки от нас...

П.П. Ако можех със сигурност да ти кажа кой е създал Бог, то единственият отговор би трябвало да е, че АЗ съм го създал :) иначе нямаше от къде да зная :)))

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема оффтопик! стегнете се малконови [re: Nikam]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано19.09.04 23:25



егати оффтопика
то не беше Гърция, то не беше Бог...
абе хора, има клубове "Религия" и "История" за тия неща, тук нали е Клуб ЛГБТ да му се не знае!
И като се отклонявате от основната тема, моля ви, отбелязвайте го в заглавието с думата "оффтопик", за да знае човек да не чете да си губи времето за глупости!

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: размножаването при гейовете - за или против?нови [re: Nikam]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.09.04 12:26



Виж сега, аз не отричам наличието на дарба. Дали тя е заложена в гениете по наследство или от Бога - не съм експерт, не знам и затова не мога да споря. Това с което не съм съгласен с теб, е че ти тотално отричаш елемента на външна сртеда и възпитание като катализатор или подтисник на дадени качества.
Относно пеенето и рисуването, това са личностни качества, които могат да се проявят без значение за околната среда. Отваряш си устата и пееш, взимаш молив и пресъздаваш. Но, за математиката, финансите, минното дело, медицината или футбола трябва сериозна подготовка. Е, ти риташ от зори до здрач и си супер на игрището, ама идва майка ти и в седми клас, почва да те трепе да кандидатстваш за езиковата. Футбола ти остава хоби, но липсата на сериозен подход те лишава от перспективна кариера в тази област.

Да се върнем към темата. Аз например може и да имам "гей" гени, но средата и възпитанието са ме превърнали в хетеро. И може би чат-пат си мисля за мъжка ласка, но дотам - в мозъка. Не може да категоризираш сексуалността на хората в момента на тяхното раждане на базата на една химична структура! И да отричаш елемента на възпитание и среда. Средата променя и не можеш да отречеш това. И от тук ако ти с приятеля ти гледате момче, не можеш да гарантираш, че то няма да стане хомосексуално, дори и гените му да са хетеро.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: оффтопик-КРЕМВИРШ за Лоретта!нови [re: Loretta]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.09.04 21:21



Абе Лоретта, да не би ЛГБТ хората да ги интересува само ебането или се въртят безкрайно около темата за това кой кой е и от къде е произлязъл... Аз не мисля така - напротив, на гейовете и лесбийките им се носи славата на хора с широки хоризонти и разностранни интереси - ако те интересува само "кремвирша", наистина има и други форуми...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема оффтопикнови [re: mizrahi]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано21.09.04 12:34



Темата тук в тази "нишка", открита от uncool, е за осиновяването на деца от еднополови семейства - за или против.
Вие му я разводнявате.
Като искате да си говорите за теология, генетика и антична култура, отворете си нова тема или го направете в съответните форуми. Изисква го елементарния нетикет. Знаеш ли какво е нетикет?
Културно е най-малкото да маркирате оффтопиците с думата "оффтопик", за да знае човек да не чете нещата, които не са по темата. Мен ме интересува въпросът за осиновяването от гей-семейства и това очаквам да прочета тук. Ако ме вълнува кой е измислил Питагоровата теорема, едва ли ще дойда да търся отговора на този въпрос тъкмо тук - в този клуб и в тази тема.
Пък на ЛГБТ хората никой не им е забранил да ползват другите форуми по предназначение и да си обсъждат там спокойно с останалите всякакви научни проблеми. Или според теб ЛГБТ хората - като такива с широки хоризонти и разностранни интереси - искат да обсъждат всички възможни въпроси на битието само и единствено с други ЛГБТ хора?
Самозатварянето на ЛГБТ-обществото и самоизолирането му от останалите според мен е един от най-големите проблеми на това общество и най-сериозната грешка, която допуска. Така си пречи на собствените стремежи към това един ден да бъде приемано нормално и спокойно.

П.П. Кренвирш се пише с "н". "Кремвирш" е типичен случай на народна етимология, също както "сушоар" и "полюлей". Хайде и за лингвистика да си говорим, като сме тръгнали да правим манджа с грозде, искаш ли?

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: размножаването при гейовете - за или против?нови [re: eлия]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано21.09.04 18:01



Така и с хомосексуализма... ако го нямаш заложено...няма как да се събуди в теб като ориентация... може да го опиташ като сексуална техника.. но не може да ктигнеш до повече. Ако момче расте в семейство, където двама мъже се обичат... това момче няма да се влюби в мъж задължително... може да опита секс с мъж...но няма да мечтае...да обича, да иска да изживее живота си с мъж, ако това не е заложено в него... Така че няма как да "стане" гей....

Това е само теория, по-вероятно е да си стане гей, имайки за пример двамата в къщи. Това за гените е само хипотетично, а и не ясно, доколко А и пак опираме до основата на въпроса, защо едно дете насила трябва бъде поставено в такава среда?

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: размножаването при гейовете - за или против?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор boian (новак)
Публикувано22.09.04 00:47



Това е само теория, по-вероятно е да си стане гей, имайки за пример двамата в къщи.

Towa e syshto samo teoriq, i to dosta po-neobosnavana.



Тема Re: оффтопик [re: Loretta]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.09.04 11:47



Лорета, знам как се пише кренвирш. Трябваше да го напиша креМвирш, като какАфония, ама нейсе... не се разбрахме.

За мене по важното тук е всеки да каже какво мисли, като не се ограничава прекалено строго по темата. Още в древна Гърция са го измислили този метод, както си приказваме приказваме и хоп - нещо гениално.

П.П. Бог, теологията, генетиката, всичко това има отношение и към размножаването при гейовете...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.