Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 31.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано14.09.04 00:14



е, аз просто проверявам дали си

...

пп. всъщност, една от основните задачи на модераторите е да се борят с тролове

ппп. "The ultimate response to the 'free speech' argument is this: while we may have the right to say more or less whatever we want, we do not have the right to say it wherever we want. You may feel strongly about the fact that your neighbour has not mowed his lawn for two months, but you do not have the right to berate him in his own living room. Similarly, if a webmaster tells a troll that he is not welcome, the troll has no "right" to remain. This is particularly true on the numerous free communications services offered on the net. "

Редактирано от uncool на 14.09.04 00:27.



Тема WOWwwwwwнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано14.09.04 00:14



Ооооо някой май се разчувства



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано14.09.04 00:40



В отговор на:

ти хубаво ми даваш линкове и пишеш текстове... ама като не знам английски не мога да ги прочета.. Кажи в резюме за какво иде speеch


уф, съжалявам. точно си мислИх, че безразборно предполагам дето всеки може да чете ингилизки. утре ще го преведа, евентуално.

разгеле,



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано14.09.04 01:04



nickname-а ми - иженазваний "прякор" - е uncool, което ще рече "неготин". има си и етимология, която мога да, а мога и да не да, споделя (*). айде трай до утре, а междувременно научи ако не английски, то поне немски, или френски, или италиански, или испанский, или португалский язик... щото чоджум, сал с един латински, в наше време какъв го вадиш (quo vadis) ?


(*) ако ме, извините за запетайковата никъмщина... просто ме, кефи случайният начин по, който слага препинателни знаци - той. те затова и, им викат "препинателни" де - да, се препъваме!



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: eлия]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано14.09.04 03:56



От жал ще се съглася и ще ти кажа, че ти си акулата... като знам колко е важно това за теб... и как го преживяваш...



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: uncool]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.09.04 05:57



В отговор на:

(*) ако ме, извините за запетайковата никъмщина... просто ме, кефи случайният начин по, който слага препинателни знаци - той. те затова и, им викат "препинателни" де - да, се препъваме!



При мен няма случайни препинателни знаци.
Всеки един си има място и си върши работата!
Няма гаранция, че като си завършил езикознание и граматикоклокочене, знаеш какво да правиш с тях!



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: Jupiter]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано14.09.04 09:18



Като прочетох заглавието и си казах - "Я!? Това съм аз" Обаче иначе няма съответствия, да не си подменил съдържанието на статията

______



Тема интереса клати фесанови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано14.09.04 23:53



В отговор на:

Че що пък... нека инглизите научат български...


от чисто прагматична гледна точка, рожбе. планината няма да отиде при Мохамед, така че може да се наложи той да си мръдне гз.

или, както мъдро отбелязал навремето другарят Живков... значи, към края на управлението си Тодор Живков прокарал решение да се увеличи дневната надница на затворниците.
"защо на затворниците, др. Живков?" - попитал Милко Балев - "защо не вдигнем да речем стипендиите на студентите?"
"Милко," - рекъл генсекът - "ние с тебе в университета няма да се върнеме. виж, в затвора може и да влеземе, ха-ха!"

та така, мили деца.



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: mizrahi]  
Автор reiko (непознат )
Публикувано07.11.05 18:14



Sme6no mi stana kato 4etqh tezi iskazvaniq.Mislq 4e moderatora ima6e ne6to drugo v predvid-
Vazmutitelno e da se pravqt zabelejki ili koi kogo?,ama kak?,koi ne spazva pravilata??? i t.n
No az 6te si zapazq pravoto da ne komentiram,a samo da 4eta



Тема Re: Момчета и момичета спрете се!нови [re: soldier of fortune]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано16.12.05 17:10



ти защо се обърка?! интригите не са ли в друг клуб?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.