Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 19.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Зелени очи за ЛГБТнови  
Автор netKo ()
Публикувано04.09.04 01:52



Ако идеята всички гейове да имат зелени очи ви харесва, то подкрепете идеята с имейл на



Деси, това е само едно обикновено, просташко, грозно заяждане. Можеш да го изтриеш....

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't

Тема Така и така сме почналинови [re: netKo]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 01:59




Аз мисля, че той е секси !!! А вие мислите ли? Като мен де! Ама аз наистина мислия , че е готин сладур... Ако вашото мислене съвпада с моето праштайте мейли на ali@e-card.bg !!!

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...

Редактирано от soldier of fortune на 04.09.04 21:07.



Тема Това е с гинекомастиянови [re: Abes Exodus]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.09.04 02:09



Лицето на снимката има видима гинекомастия! Редно е да се консултира с мамолог.
Пиша го съвсем сериозно.
Вероятен хормонален дисбаланс, който е нарушил утилизацията на мазнините в структурите и делчетата на млечната жлеза, както и обмяната на витамините А и Е.
Лекува се и оперативно.



Тема Алооооонови [re: Nikam]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 02:13



Тва да не ти е канал 2001, че да му правиш диагностициране?!?! Не го обиждай, мнооо си е готин даже,мен си ме кефи. Пусни си твоя снимка като си мноо отворен, да ти направим и на тебе една диагностика, стига си бил анонимко

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Алооооонови [re: Abes Exodus]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.09.04 02:21



Като специалист, не мога да не го предпазя.
Трябва да вземе мерки, защото това лесно преминава в рак на гърдата.
А ти мисли каквото искаш по въпроса.



Тема Re: Алооооонови [re: Nikam]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 02:30



аааа щом е за доброто му съм съгласен. Браво!

Макар че незнам до каква степен може да ти се вярва, таа какво стана с твоята снимка?

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...

Редактирано от Abes Exodus на 04.09.04 02:31.



Тема Re: Алооооонови [re: Abes Exodus]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.09.04 02:35



Ваша работа, като не вярвате.
Но това е нещо, което е видимо, а когато си виждал достатъчно, ти имаш представа за какво говориш!

За какво ти е моя снимка? Моята снимка не виси по сайтове да чака благоволението на някого! моят човек, ме е видял и на снимка, и без снимка, а на друг мнението не ме интерсува. Едно мнение може да ме развълнува и това е неговото! Всичко останало е вятър и мъгла.



Тема Re: Алооооонови [re: Nikam]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 02:42



добре тогава. А кога ще се(те) видим?

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Алооооо [re: Abes Exodus]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.09.04 02:45



Който трябва ме гледа!



Тема Re: Алооооонови [re: Nikam]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 04:37



Ами ние всички трябва да те видим, но не те виждаме . Защо така? Страх ли те е , Срам ли те или и двете , или не си този , за който се представяш ? А?

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.