Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 26.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор musha-busha ()
Публикувано03.09.04 22:09



Е, както казва Кембъла:

Айде немаааааааааааа нуждааааааааааааааааа

Адски ми става противно като отворя последните страници на тази тема. Елия, въпреки уважението ми към теб персонално като човек, наистина последните няколко постинга са просташки вече и нападателни.

Не виждам смисъл да ти отговарям на всичките неща, които си изписала за Павлин като "представител на Джемини" и т.н., нито на агресивното ти отношение към anew или подмятанията за родния град на Павлин. Темата по мое мнение си е за заключване. Добре че не съм модератор аз. И съм в промоция тази седмица.

Сигурна съм, че уважението ми към теб ще бъде оправдано и следващия ти постинг ще е на ниво на диалог.

Щото иначе айдеее нема нуждааааааааааааа

обичам да съм неудобна и явно много ми се удава

Редактирано от musha-busha на 03.09.04 22:09.



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано03.09.04 22:18



Аз се интересувам и затова питам, а ти не отговаряш конкретно а се надуваш като някоя кривогледа мома на селския мегдан.
Какво си правила или възнамеряваш да правиш мен е неизвестно, още повече пък с колко пари разполагаш. Ако съм схванал логиката ти, ти навсякъде твърдиш че не е важно колко пари и години опит имаш зад гърба си, а колко ти стиска да направиш определеното нещо, нали?! Ти какво ревеш сега че нямаш бюджет хиляди левове месечно....

Така както виждам твоята организация - като външен наблюдател осъзнавам че ти си абсолютния тартор там, така че това не е организация, а тоталитарна структура.... Които ме подкрепят и мислят като мен - са до мен.. които не - не са до мен... Виж колко е простичко... Наистина е много простичко, звучи в стил Хитлер - който не мисли като мен - на сапун!!!

Това с изкарването на идеи извън дира като заплаха ли да го възприемам или като някакъв твой опит да направиш най-сенте нещо, а не само да пръскаш кал по народа в чата....

Според мен хора като тебе са силно диструктивни и мними - някакво конспираторско настроение явно те е обхванало и не си на себе си!!!

А по въпроса кой съм - не смятам, че трява да публикувам тук биографичен очерк, за да задоволя любопитството ти.... Приеми, че съм един сдухняр с пършава коса, пъпчив нос и рогови очила, който си бърка в носа докато пише...



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 00:06



ХалйоУл мадаааам Елийонор. Аз щи викам вече "Г-жа хайест самочувствие", ама не винаги написаното отговаря на истината, както разбира се и в твоя случай, щото нямаш покритие, душата

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: prinyo]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 00:08



Айдеее, господин "експертни мнения на килограм", научете се да отговаряте подобаващо на една лейди без покритие

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: Abes Exodus]  
Автор prinyo ()
Публикувано04.09.04 00:31



Мани това, ами вече вземам да се страхувам, че тази яка "лейди",която успешно заслепи тираджиите с плоските си бъзици и тъпи коментари, ще изкочи из зад някой ъгъл и ще срита гейското ми дупенце, което и без това е наранено от ритниците в забутаното ми провинциално градченце.
Освен ако не е заета да чете (или да й четат) Толкин. От две години насам сефте говоря с някого, който не знае "какво е" Ам-гъл ...
Баси, а си мислейх, че вече съм заобиколен само от интелигентни хора...


P.S. Кви експертни мнения,бе! Всичко е квот кажат Господарите!



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано04.09.04 01:25



Баси
Това сериозно ли го говориш???? ЗаТолкин имам предвид.

Ами ако е така аз защо изобщо съм си губил времето с теб за каквото и да било



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано04.09.04 01:37



Къв Хари Потър те гони...
Боже,колко мъка има на този свят, Боже!

Забрави! Знаенето кой е Толкин е задължително условие за хората с които комуникирам. Иначе се размиват малко нивата и се обезсмисля пропиляването на ресурси.



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано04.09.04 01:46



Май вече забравихме, че говорим за заведено дело някакво, но като се има предвид невежеството на някои хора е разбираемо. Да не знаеш кой е Толкин е все едно да се чудиш дали Вазов не е някой известен градинар.....Прощава ти се Елия, ти за пореден път доказа, че не си в час....да не говорим пък колко шум се вдигна последните няколко години с екранизацията на Властелина.....



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: prinyo]  
Автор Abes Exodus (n/a)
Публикувано04.09.04 01:52



Абе знаете ли кво ми е интересно? Тука се нареждате и се правите и на отворковци и двамата. Що не се видите и да се разберете най-накрая , кажете си каквото имате да си казвате, ако ще се биете биййте се . Ама да си стоите зад мониторите в къщи и да даваме ъкъл и да празнословничим всички можем... Завиждам на Никам... Развил е това свое качество до съвършенство

Нищо ново, което да не сте виждали досега, казал той на слепците загасяйки лампата...


Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано04.09.04 01:54



ДА,ОТНОВО!

Нямам друг избор, след като ти разби тираджиите не само с просташки бъзици, но и с обща култура....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.